Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ethsea 160 doları tekrar yatırmanız gerekli ve yeniden randevu alıp yeni bir ds160 formu doldurmanız gerekiyor. Her başvuru 1 defaya mahsustur. ( özel durumlar hariç )

• merhaba. randevu tarihlerinde yapılan değişikliler hakkında fazla değiştirmemek gerekli gibi mesaja denk gelmiştim. böyle bir durum var mı. sıklıkla tarihi öne almak bir sorun mu oluşturuyor.

birde 6 kişilik bir grup var. grubu 4 ve 2 kişilik olarak ikiye böldüm. daha sonra bu iki grubu tekrar birleştirebiliyor muyuz (randevu tarihi birisinde daha erken ise bu şekilde yapmak istiyorum)

• ⭐⭐⭐

@spywar tekrar birleşmiyor bunu arayıp sordum özellikle

• @spywar, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

merhaba. randevu tarihlerinde yapılan değişikliler hakkında fazla değiştirmemek gerekli gibi mesaja denk gelmiştim. böyle bir durum var mı. sıklıkla tarihi öne almak bir sorun mu oluşturuyor.

birde 6 kişilik bir grup var. grubu 4 ve 2 kişilik olarak ikiye böldüm. daha sonra bu iki grubu tekrar birleştirebiliyor muyuz (randevu tarihi birisinde daha erken ise bu şekilde yapmak istiyorum)

Tarih değiştirme hakkınız 5 veya 3 olması gerekiyor. Değiştirirken bilgi veriyor diye hatırlıyorum.

• ⭐⭐⭐

Ekim randevuları açılıyor koşun yoldaşlar

• Merhaba,

"Vize Düzenleme Harcı (Mütekabiliyet Bedeli)" bu ne oluyor tam olarak? Randevu alırken 160 USD ödemiştim, o mudur?

• günaydın. amerika turist vizesi 10 yıl dışında verilebiliyor mu? ben standard 10 yıl sanıyordum ancak daha kısa süreli alanlar olduğunu da duydum?

• @Zafer-Şahin Hocam, Hangi vize türü için başvuru yaptınız?

• @Hyller Ekim derken, 2023 mü?

• ⭐⭐⭐

@TUNCAHM, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Hyller Ekim derken, 2023 mü?

Eylül 2022 leri açtılar en son 30 eylülü sabah açtılar. Ekim'e geçmediler ama mutlaka açılacaktır. Sırayla günler açılıyor.

• ⭐⭐⭐

Dün gece 12 gibi gökçe hanım dedi ki asla o sarışın erkekle görüşme, kaçabilirseniz kaçın başka bankoya zorlayın dedi.
    Şansımızada o bey denk gelmez mi bi tırstım ama allahtan maskeler vardı belli olmuyo yüzüm hareketlerim.
    -Merhaba dedi
    -merhaba dedik
    -Nasılsınız dedi bize
    -iyiyiz siz nasılsınız dedik..
    -iyiyim dedi

o sırada kızım hello falan diyo ona laf attı.
    (Bu arada cocuk çok etkili oldu bence yani gülüşmeler vardı sürekli onda da bizde de ama bizmkiler stresten 😂)

• nereye gideceksiniz dedi
    • eşim los angelestan başlayıp sanfranciscoda bitecek bi road trip planladık dedi
      bende hemen grand canyona gidicez las vegasa gidicez dedim.
      -Ne iş yapıyosunuz dedi.
      -Kendi işimizi yapıyoruz dedi eşim ev dekorasyon malzemeleri üretimi dedi. Bende hemen atladım muhasebe lojistiğe ben bakıyorum diye
    • ok dedi

Sonra bi sessizlik oldu..
    yazıyo yazıyo hızlı hızlı hayallah noluyo diyorum içimden bi yandan kızımıza sticker vermişlerdi onu çıkardık oynatıyorum cocuğu falan derken aldı pasaportları kutuya koydu sonra bi kağıtlara baktı onaylandı kağıdını uzattı iyi tattiler dedi teşekkürler dedik sessizce ordan uzaklaştık ama asansörde yanlızdık çok sevindik o an 😂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Ahsen çok sevindim darısı başımıza

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu tebrik ederim alacağınızı hissediyordum çok sevindim. Sarışın erkek diye bir memur mu vardı ve neden çekindiniz ondan bu kadar, onay red oranları nasıldı gözlemleyebildiğiniz kadarıyla red alanlar neden red aldı anlayabildiniz mi bekleme sırasındayken ve profilinizden biraz bahseder misiniz

• ⭐⭐⭐

@LordBolton valla ben çocuk kucağımızda olduğu için çok etrafı takip edemedim. Genelde o sarısın erkek red veriyomuş galiba o yüzden dikkatli olmakta fayda var sıra ona doğru giderse sıvışın diyenler olmuştu 😂

Profilimiz şöyle; ben 29 eşim 30 yaşında 2.5 yaşında kızımız var. Ben yüksek lisans mezunuyum eşim lisans. Kendi işimizi yapıyoruz dedik. Nerdeyse 2.5 yıldır var firmamız. Pasapprtta balkan ülkeleri macar ve yunan schengenimiz var yunana giremeden mülakata girdik.

• ⭐⭐⭐

@LordBolton bi tane temiz yüzlü bi delikanlı vardı red aldı bizm yan bankodan, sordum neden diye pasaportum boş dedi.

Bu arada bize daha önce yurtdışı çıkış varmı vs diye hiç bişey sormadı sadece;
    Nereye gidiceksiniz
    Ne iş yapıyosunuz

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu onu sormuyor zaten ds160 a bakıp görüyor.

• Merhabalar, benim bir sorum vardı yukarılara kaldı. Soyadım çok noktalı, onay sayfasında eksik çıkıyor, ds 160 da tam çıktığı halde demiştim. Konsolosluktan soruma cevap geldi. 19 ağustosta görüşmeye gelince girişte bunu iletin düzeltme için denilmiş. Yeni form doldurdum bugün örneğin ama hata yine aynı hata. Form konuyu değiştirmeyecek.

• ⭐⭐⭐

Yolculuk ne zaman abla 😂 @ahsenaydgdu

• ⭐⭐⭐

@denizci10 ay sormadı yazdı yazdı yazdı allahım noluyo derken pasaportları aldı meşhur kutuya attı iyi tatiller dedi 😂

• ⭐⭐⭐

@waterman nasipse eylüllde

Benzer Başlıklar

• 47
  • 7
  • 6
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |