Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterman turistik amacli. NYC gezisini yilbasina erteledik

• ⭐⭐⭐

Anlıyorum bi problem olacağını çok zannetmiyorum. @MichaelJordan

• @Famel internetteki sitelerine baktığımda kapalı diye bir uyarı görmedim ortalama bekleme sürelerini gösteren sayfasını kontrol ettim, F1 vizesi için 7 gün bekleme süresini görünce açık olduğunu tahmin ettim, b1/2 içinde 130 gün gösteriyordu

• @Umutcum, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Famel internetteki sitelerine baktığımda kapalı diye bir uyarı görmedim ortalama bekleme sürelerini gösteren sayfasını kontrol ettim, F1 vizesi için 7 gün bekleme süresini görünce açık olduğunu tahmin ettim, b1/2 içinde 130 gün gösteriyordu

Nasıl yani F-1 vize randevusu 7 gün sonraya açık mı?

• ⭐⭐⭐

Hayır tahmini bekleme süresi @yenihayaletadam

• Merhaba, Vize ücreti ödeme kısmında başkasının kredi kartı kullanımında herhangi bir problem yaşanır mı? Yoksa illa kendi kredi kartım mı olmalı?

• @Umutcum Konsolosluk kapali degil ama Rum tarafinda, Turkler o tarafa gecemedikleri icin Kuzey tarafinda bir ofisleri var belli gunlerde geliyorlar. Ama bir suredir kapali ve ne zaman acilacagi bilinmiyor. Siz randevu almak isteseniz verebilir, sorun sizin o tarafa gececek pasaporta sahip olup olmamanizda.

• Ais'te gecen sene actigim ve 160 dolar vize ucretini yatirdigim bir hesabim var.J vizesi icin bilgileri doldurmustum fakat randevu tarihi hic almadim.Bu hesabi annemlerin beni ziyaret etmesi icin onlarin bilgileriyle B2 vizesi icin doldurabilir miyim?Benim bilgilerimi nasil sifirlayabilirim?

• Merhaba arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?
    B1/B2 vize için ankara yı seçtim ama birisi postta turistik vizeyi sadece istanbul veriyor yazmış. Ben şimdi mülakat yerini mi değiştireyim yoksa bekleyeyim mi? Kafam çok karıştı
    Değiştirmek istersem nasıl değiştireceğim?

• @dnzbb ayrıca vize ücretini de ödedim yeniden form doldursam application id değişecek

• @dnzbb otomatik olarak değişir o zaten randevular 1 sene sonraya veriliyor

• @madmizah Sorun yaşamazsın.

• @charon nasıl yani? Ben henüz tarih seçmedim bekliyorum istanbuldan da tarih seçmek istemedim çünkü formda ankara diye

• @dnzbb vize görüşmelerini sadece İstanbul yapıyor

• @dnzbb arkadaşların dediği gibi turistik vizeye sadece istanbul bakıyor. Şu an randevu almak istesen ekim ayına var en yakın. Tavsiyem bir an önce randevu alman yönünde olur hocam.

• @ob16222 o zaman konsolosluğu mu aramam lazım çünkü vize ödemesini yaptım ds-160 formunda ankara seçmiştim

• @dnzbb randevunuza gitmeden 3 5 gün önce yeni bir ds 160 doldurun güncel bilgilerinizle. Benim de başıma gelmişti, elinizdeki ds 160 neyse onu işleme alıyorlar sisteme bakmıyorlar.

• @Samet-Ünlü yani ödeme yaptım önemli değil mi benim sorum o. Visa fee ödedim. Yer seçerken de ds-160 formunda ne seçtiysen onu seç yazıyor randevu alacak yerde

• ⭐⭐⭐

@dnzbb formu düzenle vs bişey çıkmıyor mu o kısmı düzenleyebilecğeiniz yoksa bekleyeceksinz onlar gerekli düzenlemeyi yapar. Ankaraya hangi tarihe aldınz randevuyu

• @ahsenaydgdu ankaraya gün hiç vermiyor. Formu da düzenlesem id number değişir. Vize ücreti de ilk doldurduğum forma bağlı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |