Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @celica nasıl geçti sınavınız?

• @dilmel Sordugunuz icin tesekkurler. Kotu gecti ortalama bir puan bekliyorum... Siz YKS'ye girdiniz mi???

• ⭐⭐⭐

@celica sıkma canını iyi kötü bir yere kayıt yap sonra wat yaparsın 🙏🏼

• @celica ben 2 sene önce yerleştim hocam.
    Sıkmayın canınızı. Olmadı bir sene daha girersiniz. Benim ilk girdiğim seneden bu yana 2 sınav daha yapılmış oldu. Zaman çabuk geçiyor.

Ha olmaz diyorsanız siz bilirsiniz. Sonuçta bir sene daha hazırlanınca garanti olmuyor kazanmak. Daha önceki konularınızda görmüştüm sanki bilişim alanına ilginiz vardı. Ortalama bir yerde bilgisayar-yazılım müh. okuyun ve okurken mutlaka İngilizcenizi ve alanda kendinizi geliştirin.

Sonra artık WAT mı yaparsınız yoksa kendinize bir şeyler kata kata yurt dışına iş amaçlı gidebilir misiniz orası size kalmış.

• Selamlar tekrardan herkese arkadaşlar nasip olurda gidersek ne iş yapmayı düşünüyorsunuz oralarda? Ben tır şoförü 😂

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dilmel Sordugunuz icin tesekkurler. Kotu gecti ortalama bir puan bekliyorum... Siz YKS'ye girdiniz mi???

size daha kötüsünü söyleyeyim uyuya kaldım 😕

• ⭐⭐

@servet ilk yıl garsonluk, ikinci yıl garsonluk ve uber

• mesajım bulunsun , j1 olarak abddeyiz inşallah gg’de nasip olacak bu sene inanıyoruz.

• @servet, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar tekrardan herkese arkadaşlar nasip olurda gidersek ne iş yapmayı düşünüyorsunuz oralarda? Ben tır şoförü 😂

onu bende düşünüyordum gerekli süreçleri tamamladınız mı siz ehliyet vs vs

• ⭐⭐⭐

Eğer Türkiye’de doğduysanız sorun olmaz ama eğer Kore’de doğduysanız başvururken ülkeyi Türkiye yerine Kore olarak seçmeniz gerekir. Başka ülke doğumlu olup ülkeyi Türkiye olarak gösterip vizeden red alanları okudum. İnce bi detay.. @gurusun

• ⭐⭐

@gurusun, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba Arkadaşlar Türk vatandaşıyım. Kore'de 1-2 yıl yaşayıp çalışacağım. Koreden greencard'a başvursam. Kore'de yaşadığım için Olumlu sonuçlanırsa sıkıntı çıkarmı?

Önemli olan doğum yeriniz. Türkiyede doğduysanız her halükarda türkiye kontenjanından başvuru yaparsınız. Korede çalışmanız yaşamanız bir şey değiştirmez.

• @uzaysan @waterman Yanıtlarınız için teşekkürler. Türkiye doğumluyum. Sadece bir süre Kore'de yaşayıp çalışacağım.

• @ahsenaydgdu sagol Ahsen abla... onceki iletilerinde dedigin gibi 1 sene disimi sıkıp wat yapacagim 🙂

• @yenihayaletadam adina uzuldum ya... yerlesmis miydin, ilk sinavin miydi???

• @dilmel ortalama universitede egitim alma fikri kotu... wat icin okulu okumak istiyorum. alayli olmaya calisacagim...

• merhaba hem grupta hemde green card da yeniyim 🙂 nereden başlamam lazım forum a

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam adina uzuldum ya... yerlesmis miydin, ilk sinavin miydi???

Ben mezunum. 3. sınavımdı zaten dalgasına başvuru yapmıştım. Hiç çalışmamıştım bakıp çıkacaktım 🙂

• ⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dilmel ortalama universitede egitim alma fikri kotu... wat icin okulu okumak istiyorum. alayli olmaya calisacagim...

Dostum okula girdikten sonra bitirsene neden yarıda bırakmak için okuyorsun? Her ne kadar sektör alaylı olanlara da açık olsa da özellikle yurtdışına gitmek istersen diploma her yerde karşına çıkıyor.

• @gurusun Hiçbir sorun olmaz. Başvuru yapaken kurallara uygun başvuru yapın. Özellikle doğum yerinizi, hangi ülke kotasından çekilişe katılmak istediğinizi, mezuniyetinizi ve diğer bilgileri doğru girin. iyi şanslar

• ⭐⭐⭐⭐

@muratcakmakoglu DV2022 ve ya dv2023 başvurru süreci diye arama çubuğunda aratıp çıkan başlıklarda başından itibaen konuları okuabilirsin. Sonra mülakat deneyimleri, amerikada ne iş yapmak istiyorsunuz türü aramalar yapıp çıkan konuları oku. Okunmamış başlıklar sayfasında senin okumadığın fakat şimdiye kadar açılmış bir çok konu olacak. Onların başlıklarından ilgini çekenleri ve ya seninle ilgili olabilecekleri oku. Yavaş yavaş konulara aşina olursun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |