Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Mlk diğer arkadaşın söylediği gibi hocam , biraz daha bekleyin başvurudan sonra AP yine oluyor. Ben bir problem olacağını düşünmüyorum. 6 ay bu zamanın en uç noktası genelde benim gördüğüm 15-20 günde tamamlanıyor. Büyük ihtimalle AP olsa Bile isim soyismi benzerliğidir. İçiniz rahat olsun. Eğer tatil planınız çok yakınsa dediğim gibi konsolosluk ile görüşün ve durumunuzu izah edin.

• selam https://ceac.state.gov/GenNIV/Default.aspx adresinde ankara ve istanbul çıkıyor. artık sadece istanbulda mülakat olmayacak demek mi oluyor ?

formu doldurmaya başlıayacağım. güncel adım adım izlemem gereken bir site veya video linki paylaşabilir misiniz lütfen ?

• @Erdem-AKDEMİR Bahsettiğiniz linkin bir önceki sayfasındaki duyuru hala geçerliliğini koruyor sanırım:

e6dadf2d-efd4-4411-820a-e87aa96e00e8-image.png

• @Kryptonite onu görmedim yanlış bilgi için özür dilerim.

ajanslara ücret ödemeden kendim doldurmaya başlayacağım lakin adım adım anlatan bir video bulamadım daha önce formu doldururken yardım aldiginiz bir youtube videosu var mı ?

• Üniversite öğrencisiyim turist vizesine başvurdum. Sponsor, kendi hesabıma para atıp kendim mi olmalıyım yoksa aile olursa daha iyi mi?

• Bu ileti silindi!

• @Erdem-AKDEMİR Forumda adım adım anlatan bir ppt dosyası olacaktı, bir bakın, bulamazsanız ben bakayım bende var mı, ona göre size gönderirim.

• ⭐⭐⭐

@Ramazan-Yasin aile sponsorluğu daha makul gibi düşünüyorum..

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu ben henüz başvuramadım

• Mayıs başındaki randevuyu bir yakınımız için Mart başına alabildik başvurudan 1 gün sonra, Aralık 2022 - Ocak 2023 gibi randevuyu öne çekebilen oldu mu yakın zamanda başvuru yapanlardan?

• ⭐⭐⭐

@AE123, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Mayıs başındaki randevuyu bir yakınımız için Mart başına alabildik başvurudan 1 gün sonra, Aralık 2022 - Ocak 2023 gibi randevuyu öne çekebilen oldu mu yakın zamanda başvuru yapanlardan?

29 Marttaydı bizim randevumuz, sabah eşim 2 marta çekebildi. Umarım 2022ye boş yer açılır da biraz daha erkene çeketiz

• @dytmelek , inşallah benimde beklentim en azından 2022 ye çekebilmek, hayırlısı olsun.

• @AE123 şubat sonu başvurduk ekim 2022 ye çektik şubatta ama o zamandan beri hiç boş yer açılmadı

• Merhabalar. Ben 42 yasında evli ve 3 cocuk babasıyım. 10 yıl önce vize basvurusu yapmıstım ve ret yedim bir daha basvuruda bulunmadım . Bu ay tekrar basvuru yapmak istiyorum. Son 10 sene içinde çin ve rusya ya gidiş dönüşüm oldu. Abim abd vatandaşı ve orada işyeri var. Ben ise maaş bodRolu calısanım ve maaşım 5000 civarı görünüyor.. dediğim gibi bu ay vize için basvuru yapacağım tavsiyeleriniz lütfen

• @AE123 herkes 2022 tarihini bekliyor sanırım. Açıldığı gibi bitecektir büyük ihtimalle 😂

• ⭐⭐

@medcezir 10 yıl önce neden red aldınız

• @LordBolton geri geleceğime inanmadığını söyledi sadece.

• @almene Bizde L Vize için 26 Ocak'ta başvurduk, Mart ayında konsolosluk kendisi öne çekerek mail attı bize. Başvuru yaptığım günden beri sistemi hergün düzenli olarak defalarca kontrol ediyorum ancak hiç öne randevu açıldığını görmedim.

Bence beklemek en iyisi, konsolosluk muhtemelen kendi iş yoğunluğuna göre karar veriyor, Ağustos ayına çekileceğini umuyorum nedense 🙂

• ⭐⭐

@medcezir o dönem ki profiliniz neydi yani hiç yurt dışına çıkmış miydiniz işiniz var mıydı abiniz o dönemde ABD'de miydi vb

• @vartorian hocam benim teorim şu 2022 yılından illaki iptal edenler ya da randevuya gelemeyenler olmuştur. Olmaması imkansız. Teorime göre belli bir iptal sayısı veya slot sayısına ulaşınca 2022 için uygun tarihe açacaklar diye tahmin ediyorum. Çünkü arkadaşlarımdan biri 2022 haziran randevusunu iptal etmek zorunda kaldı. Aynı anda sisteme girdik o iptal ettiği an ben sayfayı yeniledim ve o tarih hala dolu gözüküyordu. Sistemsel olarakta iptal edilen tarihleri tekrar açmamak üzere ayar yapmışlar belli ki. Aynı şekilde ben şubat 2023 den Ocak 2023 e çektim. Benim iptal ettiğim tarihe arkadaşım alamadı yine o gün kapalı gözüktü. Benim tahminim de Temmuz Ağustos gibi bir süpriz yapabilirler diye düşünüyorum benim ki sadece bir temenni tabi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |