Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@dilmel öğrenciysen üniversite kesinlikle wat, he para yokmu diyorsun ozaman sigortalı bir işe avmye falan biyere gir, sonra zaten kart kredi üstüne atlıyacak bankalar. Al ve arkana bakma git ordaki work kısmında biriktirdiğin parayla borçlarını ödersin. Sonrasındaki duruma göre ya dönersin ya kalırsın ama yaşın çok genç ve keşke suan üniversite 1 olsaydım bu planı uygulardım. Ben okurken wat ücreti ozamanın parasıyla 5-6 bine çözülüyodu ama o 5-6 binde büyük paraydı okula para verdiğimiz için babam tırlama ne watı wutu dedi gidemedim 😂

• @ahsenaydgdu kredi fikri ve dovizle borc kapatma fikri icin cook tesekkurler ahsen abla 🙂

• 15 16 yaşımdan beridir hayalini kuruyordum Amerika da yaşamanın ama hiç mücadele etmedim hiç uğraşmadım kendime bir hedef olarak koymadım ve şimdi 24 yaşındayım görüyorum ki insan uğraş vermeden emek vermeden hayatın kapıları ona aralanmıyor ama değişti artık bundan sonra bende en azından uğraşıcam kendim için çıkmazsaa bile şansımı her yıl denicem en azından ilerde birgün pişmanlığını yaşamam uğraşmadım demem uğraştım ama olmadı derim hayat emek vermeden insanın yüzüne gülmüyor maalesef

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Teşekkür ederim Ahsen Hanım maalesef bu konularda çok doldum artık çocuğumun da bu ortamda büyümesini istemiyorum. Sizin yazılarınızı da takip ediyorum siz benden daha yüreklisiniz 🙂 Aile olarak gitmek isteyenler ve bekar olarak gitmek isteyenler arasında çok fark var. Siz, ben ve forumdaki diğer aileler çok fazla risk alamıyoruz gidelim bi yolunu bulup kalırız diyemiyoruz maalesef ancak gençlerin ya da bekarların yerinde olsaydım gemileri yakar gider orada bir yolunu bulurdum 🙂 Umalım da o sene bu sene olsun

• ⭐⭐⭐

@sytahmt Gc bekleyecek sabrım olmadığı için bastık tuslara bakalım. Eğer basarabilirsem zaten kısıtlı bütçeyle neler yapılabileceğini burdan bangır bangır gunluk gibi yazacağım. bugun su oldu bugun bu oldu diye 😃 eminim çoğu arkadasımız elindekinin yetmeyeceğini dusunduğu için greencardı bekliyor ama denemeye değer.. olmazsa zaten turkiye burda biyere gitmiyor gelir yine baslarız..

• ⭐⭐⭐

Bugun esime is yerinde süpriz yapayım dedim birde ne göreyim, amerikada skechers fiyatları diye bir viideo izliyorr ben sook 🙂 yavas yavas moda giriyo galiba normalde hep video açan izleyen izleten bendim onun kendi kendine biseyleri izlemesi ilgilenmesi çok sasırttı ve hosuma gitti 🙂 bu artık gideceğimize inanmaya basladığını hissetttirdi bana

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Bizde de aynı durum var. Ben video açıp hadi gel birlikte izleyelim diyorum 2 dk izleyip çıksın ondan sonra bakarız şimdiden bakıp moralimizi bozmayalım diyo 😃 Eşim bana göre daha realist 😃

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bugun esime is yerinde süpriz yapayım dedim birde ne göreyim, amerikada skechers fiyatları diye bir viideo izliyorr ben sook 🙂 yavas yavas moda giriyo galiba normalde hep video açan izleyen izleten bendim onun kendi kendine biseyleri izlemesi ilgilenmesi çok sasırttı ve hosuma gitti 🙂 bu artık gideceğimize inanmaya basladığını hissetttirdi bana

bir şeyi 40 kere söylerseniz olurmuş 😂

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam buz dolabında kendi çizdiğim bi takvim yaptım her gun kalkıp bi çentik atıyorum e bi zahmet artık o da olaya dahil olsuun :))))

• ⭐⭐⭐

@sytahmt bnm esimde öyle hala buralarda neler yapabilir maddi olarak bütün fırsatları değerlendirmeye çalısıyor hatta banada saldın kendini buradaki hayatımızı unutma diyor bende ona kafanı biraz amerikada ne is yapabilirsin onları yor diyorum. Orası bende sen kafana takma izle ve gör diyor gidince görcez 😃 bu arada ufaklık kac yasında sizin

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu 2,5 yaşında 🙂 Netflix'de komple İngilizce çizgi filmler izletiyorum şimdilik 4-5 tane ingilizce şarkı biliyo ama bakalım çıkana kadar daha çok öğrenir inşallah 😃 Sizin ufaklık kaç yaşında 🙂

• @ahsenaydgdu şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman 🙂

• ⭐⭐⭐

@sytahmt bizimde 2,5 aralık 2019 doğumlu, aynen bzmde netflix favorimiz peppapig cocomelon ve ingilizce sarkı videoları yes no how do you do,thanks, I love you renkler sayılar hepsini hem turkçe hem ingilizce öğretmeye çalısıyorum 🙂 akran olmaları çok iyi insallah amerikada ufaklıkları bulusturmak nasip olur

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu çok güzel olur gerçekten ya çocuklar oynarken biz eşinizle etleri pişiririz 😃

• ⭐⭐⭐

@sytahmt ahah birden elimde domates biber salata yapıyomusuz gibi gözümün önüne geldi, biz turist mülakat bekliyoruz olursa eylülde hayırlı haberi alıcaz ekim gibi giris yapacağız ama nereye olacağı kesin değil bitki örtüsü hayvan cesitliliği sebebiyle florida teksas neworleans o kısım dısında bir yerler bakıyorum.

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Ben en başından beri Texas Houston ya da Austin istiyorum ama tam emin değilim. Florida'da çok fazla hortum vs. oluyo diye elemiştim onu zamanında 😃

• @sytahmt et pişireceksek benim eşim başı çeker (ama yemede 😂) bizde varız 3 çocuk her yaştan 12-4,5 - 3 her yaştan var şimdiden kendi klanımızı kurduk 😂

• @sytahmt teksasta da oluyor america burası herşey olur zombi bile çıkabilir 😂

• ⭐⭐

@byn_dogan ahahahaha tamam sizi de yazıyorum etleri ben alıyorum ama bu konuda kesinlikle itiraz istemiyorum wallmart'ta yeni texas seteak'ler gördüm iyi görünüyodu baya ahahahhaha

• @adiloguz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

15 16 yaşımdan beridir hayalini kuruyordum Amerika da yaşamanın ama hiç mücadele etmedim hiç uğraşmadım kendime bir hedef olarak koymadım ve şimdi 24 yaşındayım görüyorum ki insan uğraş vermeden emek vermeden hayatın kapıları ona aralanmıyor ama değişti artık bundan sonra bende en azından uğraşıcam kendim için çıkmazsaa bile şansımı her yıl denicem en azından ilerde birgün pişmanlığını yaşamam uğraşmadım demem uğraştım ama olmadı derim hayat emek vermeden insanın yüzüne gülmüyor maalesef

sadace green carda başvuru yaparak mi uğraşıyorsunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |