Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @justozkan

nusret'in ortakları:
    mithat erdem - tekstil sektörü, iş adamı
    ferit şahenk - 🙂

• @yenihayaletadam Trainee yapmayı düşünüyoruz biz

• @nicky para varsa her şey hallediliyor..

• @justozkan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@nicky para varsa her şey hallediliyor..

yes. money talks 🙂

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam Trainee yapmayı düşünüyoruz biz

alan neydi ve maliyeti ortalama ne kadar tutuyor

• ⭐⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydın gençler...
    sabah kızı okula bırakırken daha önce hiç uğramadığım bir mahalle bakkalına girdim.
    sigaranın yanında bir şeyler alırken bakkal "abi peynirler yarı fiyatına istersen al" dedi.
    niye diye sordum, "dükkanı kapatıyorum" diye cevapladı.
    GC çıkmış...
    diyemedim bişi. yahu biz olayı unutmaya çalışıyoruz, evren bizim yüzümüze yüzümüze vuruyor.

GC bana çıksa peynirleri değil rakıları bile yarı fiyatına verirdim. 🙂

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydın gençler...
    sabah kızı okula bırakırken daha önce hiç uğramadığım bir mahalle bakkalına girdim.
    sigaranın yanında bir şeyler alırken bakkal "abi peynirler yarı fiyatına istersen al" dedi.
    GC çıkmış...
    diyemedim bişi. yahu biz olayı unutmaya çalışıyoruz, evren bizim yüzümüze yüzümüze vuruyor.

Ben olsam bakkalın camına kirin kart çıktı gelmeyecem yazar 10 gün uğramazdım 😃

• ⭐⭐

ben dukkani devren satardim kim ugrasicak 3 ekmekle para ustuyle allaaah

• @yenihayaletadam Gastronomi ve Mutfak Sanatları. 5 bin dolar tutuyor sanırsam.

• @sytahmt Ahahahah biz yandık en azından sen kendini kurtar diyosun yani (:

• ⭐⭐

@madmizah biz de yanmadık ama bizim yolumuz seninkine göre biraz daha uzun senin alternatiflerin çok bizim o kadar yok. Ne olursa olsun bi şekilde gidilecek ama nasıl 😃

• ⭐⭐

Sonunda 68 sayfayı bitirebildim bundan sonra güncel takip ederim çok yordu 68 sayfa beni 😃

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydın gençler...
    GC çıkmış...

Bahtın çok açık abi maşallah 😃

• ⭐⭐

Tampa'da cok canki varmis. Tampali olan var miydi?

• @sytahmt Sen öyle diyosun da, benim süreç için biraz bakayım derken "ABD Vatandasi ile Amerika'da evlenip Green Card almak" başlığını gördüm. Daha ilk posttan yıldım. bir de 90 sayfa. DV2024 e kadar yollar aramaya devam 😩

• ⭐⭐

@madmizah valla hocam evliyim 2.5 yaşında çocuğum var yatırım yapıp gideyim desem araştırmadım ama araştıran arkadaşların yorumlarını okudum 100 K lardan bahsediliyo ki ben zaten oraya çocuğumun geleceğini kurtarmak için gitmek istiyorum. O para ben de olsa hiç riske girmem çocuk Üniversite yaşına geldiği zaman yazdırırım Amerikada bi üniversiteye ben de turist vizesi alıp arada giderim yanına. 100 K para vericem yatırım yapıcam ama o işin batmayacağının garantisi var mı? Yok. E yılların birikimini kumara yatırmak biraz korkutuyo beni. İnşallah sen bi yolunu bulup gidebilirsin GC dışında. Benim tek yol GC gibi duruyo 😃

• @ahsenaydgdu doktora bitene kadar burdayiz, sonrasinda nerede iş bulursak 😊

• @SUAT-GUNAY mantıklı.👍

• @enemy olaydan o kadar habersiz heralde .

• ⭐⭐

Bu devirde boyle insanlar kaldi mi ya 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

139

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |