Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba, 2.başvurumda kazandım. Kendimin ve diğer kazanan arkadaşların yolu açık olsun. Meşakkatli bir süreç bizi bekliyor. Çıkmayan arkadaşlara da bol şans diliyorum. Hayallerinizin peşinden koşmayı bırakmayın 🙂

• Merhaba, daha önce sorulduysa bulamadım kusura bakmayın. Ds'i single olarak doldurduktan sonra evlenerek güncelleme yapmak istiyorum ileriki süreçte KCC'den gelecek mail direkt olarak mülakat tarihimizi mi verecek yoksa başka bir aşama daha oluyor mu anlayamadık. Sıra numaram gerilerde olduğu için mülakat süreci kesinleşince evlenmeyi planlıyoruz. Mülakat tarihimiz verilince evlilik durumunu güncelleyebiliyor muyuz, bu bizi sıralamada geriye mi atar ve DS'i önce doldurmamız mı önemli oluyor yoksa son güncelleme tarihi mi baz alınıyor? Şimdiden teşekkürler.

• @Anıl-Elmastaşı Merhaba adınızı listede gördüm.Sakarya değil mi?Sakarya dan bizimle birlikte 3 kişi vardı liste de 🙂 formu göndermişsiniz hayırlı olsun biz hala gönderemedik saat 6 7 falandı heralde başladığımız bu saat oldu bi kaç kez girdik ama Adres bölümü 5 Adres uzun sürüyor kaydedemiyoruz kapanıyor.Oglum en son başka bi yere kaydetti copy yapalım dedik ondan sonra bida giremedik hem dikkat etmeliyiz hem acelemiz var bilmiyorum nasıl olcak bi püf noktanız varsa paylaşırsanız seviniriz

• İyi geceler arkadaşlar.2023 green card talihlisiyim fakat talihsiz bir olay yaşadım.Ds 260 formunu doldurdum ve gönderdim.Gönderdikten sonra e mail adresini yanlış yazdığımı farkettim.Bunun geri dönüşü var mıdır nasıl düzeltebilirim?

• @Tugba54 Merhabalar, okul ve iş bilgileri alanında sıkıntı yaşadım daha sonra açıklama kısmı olan yerleri kısaca doldurarak tüm formu doldurdum ve save dedim, sonra kalan sürelerde detay yazmam gereken alanları doldurdum bu sefer süreyi yetiştirdim.Belki sizin için bir faydası olur bu yöntemin 🙂 ,

• @Emre-Kurtulmuş merhaba görüştüğünüz avukatlardan Greencard konusunda sağlam bilgisi olan var mı acaba? Tavsiye ettiğiniz Varsa iletişimini yazabilir misiniz? Ben de aileye sonradan vize çıkarmak ile ilgili bir soru soracağım? 🙏🏻teşekkürler

• Merhaba; sayfa 2023 talıhlılerındenım ancak DS 260 formunu dolduracagım zaman cok sık sayfa kapanıyor önüne geçemenin yolunu bilen var mı ?

• @canberk3292 herkes yoğunluk nedeniyle aynı sorunu yaşıyor. Aşağıdaki konuyu takip ederseniz daha iyi olur.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları

• @omerck merhaba, aşağıdaki konuyu inceler misiniz? Eğer sorulmamis ise sorunuzu oradan sorarsanız daha iyi olur.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları

• @benhayo Aşağıdaki konunun ilk sayfasıni incelediniz mi? Adresinizi mülakat sırasında guncelleyebilirsiniz.

• @Borankartl merhaba, sorunuzu aşağıdaki grupta sorarsanız daha iyi olur.

• ⭐⭐⭐

@oner Görüştüğüm avukatların hepsi immigration lawyerdı isimlerini vereyim sizin için bilirsiniz zaten youtubedan vsde. Tahminimce isimlerini paylaşmam sorun yaratmayacaktır forumda bu tarz bir kural var mı bilemiyorum ama. Ayhan Ögmen, Muhammet Üzüm, Remzi Kulen bu 3 avukatla görüştüm. Ayhan Ögmen ile konsültasyon gerçekleştirdim diğer ikisi ile yazışarak sorduğumda bu bilgileri verdiler herhangi bir ücret istemeden. Ayrıca forumda bulunan Muslu Hukuk Bürosunada mail attım onlarda aynı cevabı verdiler

• @Dilara-dgn Ah çok iyi fikir bilgisayarı açmak istemiyorum inanın 🤦♀️göndersek de rahatlasak artik 😇Çok teşekkür ederim 😊

• Selamlar herkese, ben adres line 1 kısmına tamamı ingilizce karakter yazmama rağmen kabul edilmiyor. Tüm adres kombinasyonlarını denedim ancak previous adres te adres line 1'i asla kabul etmiyor. Diğer aşamalara geçemiyorum bile. var mı bu sorunu yaşayan ve çözümü nedir acaba?

• @selin klavyeniz türkçede ise ve capslock kapalı yazarsanız böyle oluyor. bilgisayar klavyenizi ingilizceye çevirmenizi ve capslock açık, büyük harflerle yazmanızı öneririm. düzelecektir.

• @smk yani line 1 kısmı dışında hepsini kabul ediyor, sadece ilk adres boşluğunu kabul etmiyor garip olan kısmı o. dediğiniz yöntemle de deneyeceğim umarım olur teşekkürler.

• @Tugba54 evet Sakarya’dan 🙂 Şöyle ki sistem belirli süre içinde atıyor farketmişinizdir. Bunun daha önüne geçebilmek için adres kısımlarını sallayın örneğin en son sorduğu adresle birlikte 4 new adres oluşturun boşlukları sallayın ve save edin ki sistem attığı zaman o adresleri tekrar oluşturmak zorunda kalmayın. Bilgisayarda başka bir dosyada o adreslerinizi ds260 formunda istendiği gibi not alın. Sistem bir daha açıldığı zaman oraya bakarak yazın (sanırım sistem kopyala yapıştıra izin vermiyordu) gerisi sizin sihirli yazma becerinize kalıyor 😄

• @selin belki işaretlerden kaynaklı olabilir örneğin 171/a yazmanıza izin vermiyor 171A şeklinde yazmalısınız. İkinci olarak genelde i harfiyle ilgili problem oluyor. sitesi yazmak isterken büyük harfle yazdığınız zaman I harfi ile yazılıyor fakat küçük i ile yazılması gerekiyor

• @kalendercelebi size sira biraz zor gelir fazla umitlenmeyin

• @ertan23 bende deniyorum kaç gündür bir türlü girilmiyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |