Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar bana green card çıktı ama ABD göstermem gereken bi adres lazım bana yardımcı olur musun

• @ozzgedenizz yardımcı olacak birçok kişi var instagramdan yazarsanız yardımcı olurlar. Can harmanşah, Kadir zora,Ecem ömür,Canan saray.

• 7 sene, 8 çekiliş, 16 çekiliş hakkı ile yine çıkmadı. sağlık olsun. vardır bir hayır demek lazım. 🙂
    farklı ülkeler, farklı vize olanaklarına odaklanmak iyi olacak 🙂

bu arada kendimiz ile birlikte tanıdıklara da başvurduklarımız oldu. hiç bir tanıdığıma çıkmadı şimdiye kadar. çıkanlar ile tanışmak isterim. 😃

• Arkadaşlar eşime kurada çıktı. Şimdi form dolduracağız ama benim ve 8 yaşındaki çocuğumuz için de aynı formdan doldurmamız gerekiyor mu? Yoksa eşimin başvurusu sırasında bizle alakalı sorular sorarken vereceğimiz bilgiler yeterli mi? Bir tane Case Number var sonuçta, hepsini aynı case number ile farklı farklı şekilde mi dolduracağız? Bir de eşim doldururken benim ve çocuğun bilgilerini, ben doldururken eşim ve çocuğun, çocuk için doldururken de tekrar bizim için bilgileri girecek miyiz? Şurayı netleştiremedik hala.

• @enemy teşekkür ederim 😃

• Bu yeşil renkli dinine yandığım kartı sadece seçilmiş ve kutsanmış kişilere çıkıyor bence. Bir ömür başvurayım yine çıkmaz bana.
    Çıkan insanlar hayatlarını kurtardılar. Artık seçilmiş yüce insanlardan oldular. Biz kaldık amale sümüğü gibi gebze denen lağımda

• Enseyi karartıp pes bayrağı çekmeyin. Kazanmak yaklaşık %1'lik bir ihtimal. Hele ki bundan sonra daha da zorlaşacak gibi. Gerek başvuran sayısı gerekse pasaport şartının bu seneki başvurularda olmama ihtimali sebebiyle GC gerçekten artık tam bir loto. Bir çok ülkede bir çok imkan ve fırsat var. Biraz araştırıp, yorulup öne bakmak en doğrusu. En azından yeni fırsatları keşfetme, günceli yakalama imkanı doğabilir.

• @materialist ben de gebzeliyim başkan neresinden gebzenin

• O sene bu sene diyen yada O sene bu sene degilmis diyen herkese hayirli olmasi dilegiyle...

• Bu ileti silindi!

• Benim bi arkadasim hem kendi adina hemde esi adina basvuru yapmis esine cikmis ama esi ortaokul mezunu va calisma deneyimi yok bu durumda ne olur?

• DV2023 den kazananların, ARTIK https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları sayfsını takip etmeleri gerekmekte. Özellikle bu sayfanın birinci iletisi çok önemli. Ayrıca birinci iletinin ortalarında son üç yıl ile ilgili excel bilgileri var. Bunları açıp inceleyiniz...

• @kursat68 mülakata girse bile şartları taşımadığından red alır

• @kursat68 birçok insanın hakkına nasıl giriyorlar.boşyere masraf yapıp uğraşmasınlar yalan bilgiden elendiler

• @doğan mülakatta da adres gösterebilirsin. Hatta amerikaya girerken bile adresi değiştirebilirsin. Lakin Mayıs ayı çıkmadan ds260'ı göndermen hayati önemli. Tekrar ediyorum bu söylediğim çok önemli. Adres için facebook amerika ile ilgili sayfalara üye ol, orda bu isteğini dile getir.

• Bu sene de olmadı,seneye artık :),kazananları tebrik eder sıkıntısız bir süreç dilerim,seneye herkese bol şanslar.

• @materialist Belki de böyle dediğiniz için cikmiyodur siz baştan sistemi calistirmissiniz unutmayın neyi çok beslerseniz onu büyütürsünüz bir daha çekilişte bol şans diliyorum

• @salsalonia 3 ayrı form olacak

• @Berkay-BHR gruba girebildiniz mi ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |