Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu yıl ilk kez başvurmuştum maalesef çıkmadı
    Kazanan arkadaşları tebrik ederim

• Kazananları tebrik ederim.Eşim ve bana da çıkmadı 2024 e kaldı hayallerimiz

• KENDI SONUCLARIMA BAKTIM FAKAT NE YAPTIYSAM ESIMIN SONUCUNA BAKAMIYORUM YARDIMCI OLABILECEK BIRISI VARMIDIR ?

• Çıkanlara hayırlı olsun bu senede bize çıkmadı 😃

• h.n.b.s 2024 çekilişini bekleyeceğiz artık

• @ozzgedenizz Merhaba, bir an önce yıldırım dahil en hızlı tarih ne ise evlenmenizi öneririm. 1 hafta ile birşey kaybedeceğinizi düşünmüyorum. Geçen yıl kardeşime çıktığında Ds formunu bir ay sonra doldurmuştuk. Önemli olan EU ile başlayan numaranızın düşük olması. Tebrikler bol şans.

• cok uzun süre lotonun rastgele yapıldıgını düsünenlerdendim fakat son seneleri baz alarak öyle olmadıgını düsünmeye basladım. Cıkanların cogunlugu ilk basvuru ve sanmıyorum ki ilk defa basvuranların sayısının cokluguyla alakalı olsun. Benim acımdan GC lotosu bitmiştir net sekilde. 2008 den beri basvuran birisi olarak cıkmadıysa cıkmayacak. bosuna ümitlenip sonunda hüsrana ugramayı da istemiyorum. sahsen son basvurumuzda da kazanamamıs olduk. baska yolları deneyecek yas da gecti gibi dolayısıyla gecmişte tatlı bir heyecan olarak kalacak. Kazanan arkadaslara hayatlarında basarılar.

• @mathematiche Basvurup sonra arka planda bekletin o sekilde kafaya takmazsiniz.

• bende de bu hata var muhtemelen açmadılar yoğunluk var birde Your request cannot be processed at this time.

• @nicely basvurunca aklının bir ucunda oluyor 🙂 sırf artık cıkar diye diye dil okulu, yüksek lisans gibi ihtimalleri hep göz ardı ettim ki hata etmişiz. Sİmdiye kadar dil okulu sonrasında yüksek linsans ile calısma izni sonrası gc alma ihtimalim daha yüksekti.

• Kazanan Arkadaşları yine tebrik ederim 🙂 seneye . artık ...

• Bize de çıkmadı. Geçmiş 2 yıl kadar üzülmedim. Şimdiki hedefimiz Kıbrıs’a bir şekilde barış getirmek ve adayı birleştirmek

• @mathematiche bende kesinlikle Loto ile seçildiğine inanmıyorum. Kesinlikle bir algoritma var.

• @mathematiche, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

cok uzun süre lotonun rastgele yapıldıgını düsünenlerdendim fakat son seneleri baz alarak öyle olmadıgını düsünmeye basladım. Cıkanların cogunlugu ilk basvuru ve sanmıyorum ki ilk defa basvuranların sayısının cokluguyla alakalı olsun. Benim acımdan GC lotosu bitmiştir net sekilde. 2008 den beri basvuran birisi olarak cıkmadıysa cıkmayacak. bosuna ümitlenip sonunda hüsrana ugramayı da istemiyorum. sahsen son basvurumuzda da kazanamamıs olduk. baska yolları deneyecek yas da gecti gibi dolayısıyla gecmişte tatlı bir heyecan olarak kalacak. Kazanan arkadaslara hayatlarında basarılar.

Aynı duyguları yaşıyoruz bende pes ettim katılanlara iyi şanslar artık basit bir araba fiyatı Bile 10.000$ olmuş ev harcamalar derken 10.000$ öyle olsa 5.000$ dayanma gücü deseniz
    25.000$ x 15$=375.000₺ yapıyor evli çocuklu bir insan İçin bu rakam şuan için önümüzdeki sene bunu 20$ x kesin bu rakam 500.000₺ oluyor evli çocuklu bir insan İçin oda en iyi ihtimal bu rakamlar artık normal rakamlar olmaktanda çıktı bende yoruldum kızım İçin mücadele ettim ama önümüzdeki sene 18 artık onada bir faydası olmayacak bendende bukadar artık bütün dostlara selam olsun

ANNELERİN ELLERİNDEN ÖPERİM ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN 💐💐💐💐💐💐

• 260 formunda yazılması gereken adres için kiralık adres nasıl alınıyor bilen var mı acaba?

• HERKESE SELAMLAR, DV2023 KAZANANLARI İÇİN BİR TELEGRAM GURUBU FALAN VAR MI?

• @BURÇ-UYGUR Ben de dolduramıyorum

• kazanan arkadaşlar case numberınız kaç ?

• @Ahmet-0 kardeşiniz şu an randevu tarihi alabildi mi acaba? bazı yerler önce hemen formu doldurun daha sonra evrak için döndüklerinde düzenleme yapın diyor çünkü geç kalmayın diyorlar çok kafamız karıştı

• Bugün baktım bize de çıkmamış. Çıkanlara kolay gelsin. Biz denemeye devam :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

39

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |