Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• .................

• Günaydın arkadaşlar benim hala üzüntüm geçmedi ya napcaz. Sürekli şöyle olcaktı böyle olcaktı diye düşünüyorum. Çok güzel bir anneler günü hediyesi olacaktı... Sağlık olsun diyeceğiz.
    Anne olan arkadaşların anneler günü kutlu olsun büyük hediye seneye artık 😊

• ⭐⭐⭐

@laxasca dil okulu zor olur lise mezunu üniversite yok ne yapıcan dil okulunu derler belki, en iyisi üniversite sınavına gir, gerekirse ardahan muş yozgat neresi tutuyosa yaz. Git 1 sene sık dişini sonraki yıl wat yap. Aiiy 1 sene bekleyemem çok deme beklenir bekliyoruz yıllardır ben bile yolun çok başındayım bekleme üstadlarımız var yani bu plan seni amerikaya götürebilir.

• Dün akşam yanlışlık olmuştur diye bugün Joe Biden ve ekibine bir şans daha vermek için tekrar kontrol ettim. Gene kazanamamışım 🙂 . 1 senede bu başlıktayız

• ⭐⭐

@this-time89 merhabalar. Pasaport şartı kalktı, kalkıyor, kalkmak üzere veya benzeri saçma sapan kulaktan dolma bilgileri haber yaban siteler veya videolara aldanmayın. Henüz resmi bir kaynaktan açıklama yok bildiğim kadarıyla. Amerika'nın kendisi ya da göçmenlik bürosu böyle bir şey varsa resmi açıklamayı yapar, sıradaki çekiliş kurasının kılavuzun da yazar. saygılar sevgiler.

• @avar denk geldikçe izlerdim İlkay Zaman'ı bilgi edinmek amaçlı değil öyle Amerika ile ilgili kanal diye. Çekiliş öncesi yeni videosu vardı avukat konuğu vardı. O kadar itici geldi ki resmen laf olsun diye çekilmiş bir video ve gereksiz espriler de cabası olmuş. Bitse de kapatsak ne uğraşıyorum ya izlerler zaten havası yarattı bende. Mutlaka emek veriliyodur ona birşey demiyorum ama bilgi alınabilecek bir kanal olduğunu düşünmüyorum.

• ⭐⭐⭐

@mikael ilkay zaman gitmicem ama amerika manzarası göreyimci agaların kanalı
    Laptopluda 18-25 gazlama kanalı

• ⭐⭐⭐

@denizergün hanım aynını düşündüm tek avuntum turist mülakatı beklemek valla başvurmasaydım kendimi kahrederdim geçen senelerde olduğu gibi, herkese tavsiyem mülakatı alın o arada gürcistan kıbrıs biyerlere balkan vs nereyse artık gir çık yapın gerisi nasip 🕊

• @ahsenaydgdu Kesinlikle haklısınız ben de artık beklemeyi düşinmüyorum çünki her geçen yıl vakit kaybı. Bu süreç nasıl olsa yaşanacak bari Turist vizesi denensin. Ben de öyle yapacağım. Tavsiyeleriniz varsa alırım

• Buradaki herkese selamlar,gün aydı mi?

• @ahsenaydgdu diğer vize türlerini az çok bilmekle birlikte turist vizesi ile başlayıp süreç nasıl devam eder pek bilmiyorum. Hüseyin Deniz bey ile yazışmıştım daha önce bildiğim kadarı ile kendisi de o şekilde yaptı yatırımını. Süresi çok kalmamakla birlikte 2023 Aralık'a kadar turist vizem var. Konu ile ilgili hangi başlığı takip etmemi tavsiye edersiniz.

• @denizergün, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın arkadaşlar benim hala üzüntüm geçmedi ya napcaz. Sürekli şöyle olcaktı böyle olcaktı diye düşünüyorum. Çok güzel bir anneler günü hediyesi olacaktı... Sağlık olsun diyeceğiz.
    Anne olan arkadaşların anneler günü kutlu olsun büyük hediye seneye artık 😊

Günaydın 🌞 Ben de içimde bir sızıyla uyandım bugün🥲 Eşim de diyor ki sana Ds260 formunu hızlıca doldurarak anneler günü hediyesi verecektim ama olmadı Ds160 formuyla idare et 😂😂

• Seneye pasaport ile başvuru kalktımı? Net bilgisi olan var mı? 2024 odasında yerimi alalım 😊

• @mikael, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@avar İlkay Zaman ve Laptoplu Gezgin izlemeyin.

Kesinlikle katılıyorum

• Gece rüyamda özgürlük anıtına gidiyordum,abim Ekim 2021'de demişti sen ancak oraya rüyanda gidersin diye galiba öyle oldu

• Günaydın arkadaşlar hepimize yeniden geçmiş olsun. Bir umuttur yaşamak diyorum ve bu forum olduğu için dua ediyorum çünkü forumdakiler ve eşim dışındaki kimseyle konuşmak istemiyorum şu anda, ne de olsa damdan düşenin halini damdan düşen anlar 😅

Bu arada forumdaki tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutlarım, güzel bir hediyeyi fena kaçırdık umarım seneye kısmet olur🙏🏻

• @MysticTiesor mesleğiniz nedir acaba?

• 2023 çekilişinde kısmet olmadı. Yerimizi aldık 😁

• @OrlandoGücü Tesekkur ederim sorun degil ya sagolun 🙂

• 2024 Odasına mesajımı atıp gidiyorum seneye bu zamanlarda görüşürüz 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |