Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@enemy Kardeşim oncelikle sansin bol olsun buyuk ihtimal kelime hatasindan kazanan herkesi dahil etmişin ben 5 yildir gc icin cabaliyorum dv2023 e nasipmis basvuru ve kazandim umarin sans seninle olur 🙂

Hayırlı olsun kardeşim, sana dememiştir. Öylesine başvurdum çıktı diyen geri zekalılar önceden çoktu, bu yıl pasaport şartı geldi, yine de aynı şeyi söyleyen andavallar var, hemde Avrupa'da yaşıyor bu arkadaşlar

• ⭐⭐

Yaş geçiyor anksiyetesi…

• Crazy bey şu tepedeki bizi hiiiççç ilgilendirmeyen 2023 falan yazısını silipte bi 365 gün sayacı koyarmısınız acaba. Bu şafağı akılla saymak kolay değil zira

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Neyse Türkiyenin ırmağınının akışına biraz daha ölürüz yapacak bir şey yok.

Bu çok iyiydi😬

• @Aleister, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese Merhabalar.
    Ben bu yıl açıkcası hayatımda ilk defa başvurdum ve çıktı.Ama süreci bilmiyorum.Öncelikle benim eşim endonezyalı 3 yıldır Türkiyede yaşıyoruz ikametle yaşıyor doğal olarak.Bizim için süreç zor olur mu? Benim gibi eşi yabancı olupta green card süreci yaşayan var mı acaba aramızda?

Bu sayfada en üstte dv2023 talihlileri diye başlayan bir cümle var. Lütfen orayı okuyunuz. Cevap: burda green card süreci yaşayan kimse yok 2023e ait odalarda var.

• @ayvalik10 tan haberi olan var mı göremedim hiç yerde

• Herkese merhaba, forumda ilk mesajim. Bir süre takip ettim başlıkları, bayağı da fikir sahibi oldum hem bu forum hem de internette yer alan diğer kaynaklardan.

Bu yıl ilk defa denedim, çok da emindim bana çıkacağından genelde şanslıyımdır. Ama maalesef kazanamadım 😃 Kervana ben de katılayım dedim, seneye kazanırız 🙂

Kazananlara tebrikler, bekleyenlere sabırlar.

• Herkese günaydın. daha sonuçlara bakmamış biri olarak yerimizi alalım şimdiden. Hem eşim hemde kendi adima hepinizi iyi dileklerimizle selamlıyoruz.2024 de başarılar

• DV 2023 Başvurusunu kıl payı kaçırdım 😃 keşke katılabilseydim ilk katılım hakkım olacaktı üniversite okuyorum diye son sene başvurayım dedim çıkar çıkmaz hemen gidemiyormuşuz zaten hahahah bilgisizlik 😃 , Bu sene DV2024'e başvurucam ilk defa hayırlısıyla çıkar 😃

• DV2024 tarih belli mi?

• 2023- has not been selected

20 senedir Uzakdoğu’da yaşıyorum( Japonya, Çin, Tayvan)önümüzdeki bahar Türkiye’ye dönüş yapabilirim(oğlumun eğitimine bağlı, ilkokula başlaması gerekiyor ama Türkçe bilmiyor), Uzakdoğu’da yaşam ve ticaret tıkanmış durumda, Türkiye’de yaşamaya devam edecek olan şanslı arkadaşlara selam ederim👋

• 2023 talihlileri konusunda olmak vardı ama kısmet bu konuya artık.
    Aylardır çocuklarla ne güzel İlkay zaman seyredip hayaller kuruyorduk. Şimdi bekle yine.

• @hedonicus Aramıza hoşgeldiniz

• @nirvanatika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2023- has not been selected

20 senedir Uzakdoğu’da yaşıyorum( Japonya, Çin, Tayvan)önümüzdeki bahar Türkiye’ye dönüş yapabilirim(oğlumun eğitimine bağlı, ilkokula başlaması gerekiyor ama Türkçe bilmiyor), Uzakdoğu’da yaşam ve ticaret tıkanmış durumda, Türkiye’de yaşamaya devam edecek olan şanslı arkadaşlara selam ederim👋

Merhaba, umarım "şans" konusunda ironi yapmışsınızdır...

• @stardium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@nirvanatika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2023- has not been selected

Merhaba, umarım "şans" konusunda ironi yapmışsınızdır...

Sizce? 😄

• @nirvanatika bir an korktum 😂

• @kleros, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese günaydın. daha sonuçlara bakmamış biri olarak yerimizi alalım şimdiden. Hem eşim hemde kendi adima hepinizi iyi dileklerimizle selamlıyoruz.2024 de başarılar

Hala bakmama nedeni var mı totem falan mı

• ⭐⭐

İlk başvuruda olmadı. İstatistiklerde ilk başvurularda çıkma oranı %40 civarı. Pasaportun kaldırıldığınıda düşünürsek önümüzdeki yıl için ciddi derecede umutsuzum

• @kugutex, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2023 talihlileri konusunda olmak vardı ama kısmet bu konuya artık.
    Aylardır çocuklarla ne güzel İlkay zaman seyredip hayaller kuruyorduk. Şimdi bekle yine.

Bu tamamem kişisel fikrim. Daha önce hiç abd de bulunmadım bunu belirteyim baştan.
    İlkay zamandan abd öğrenerek abd hayalleri kurmak büyük hayal kırıklığı yaratır bence. Hiç ama hiç samimi bulmuyorum. Anlattıklarının gerçekten abdyi yansıttığınıda düşünmüyorum.

• ⭐⭐

@avar İlkay Zaman ve Laptoplu Gezgin izlemeyin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |