Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @NINJAKEMAL öncelikle hayırlı olsun umarım gönlünce olur 19k pandemi öncesi için yarın dil kursuna başla denilebilcek bir case ancak pandemi süresince çok sıkıntılı oldu işler, pandeminin sonlarına gelindiğini düşünürsek umut verici bir rakam gibi görünüyo sorularına gelince
    1 case numberin önemi numaranız aktif oldukdan sonra ds260 formunuda doldurduysanız evrak talep edicekler evraklarıda eksiksiz ve doğru şekilde gönderdiyseniz vaktinde mülakat a o numara baz alınarak çağılırsınız ama şahsi tavsiyem ds260 ı gecikmeden doldurmanız.
    2- 19 bin kazananın yanı sıra aile bireyleride talihli sayıldıgından 19 bine gelene kadar belki 40bin 50 bin vize dağıtılmış olabiliyor buda toplam vize sayısına ulaşdığı anda vize basımı sonlanmış olacağı anlamına gelir
    3-avrupa geneli

• ⭐⭐

Bir iki güne burada ki çoğu kişi gidecek ve yine biz kalacağız, darmadağın bir halde garibanın yüzü gülmüyormuş hiç bir zaman bunu anladım iyi geceler

• @OrlandoGücü abi sana çıktımı..

• @SUAT-GUNAY abi ciktimi

• @ugurksknbck Merhabalar ben de ilk başvurum da kazandım fakat case number 33 binlerde, şahsi fikriniz nedir acaba?

• Bana ve eşime de çıkmadı. bu sene az başvuruda olmadıysa seneye hiç şansımız yok.
    Seneye pasaport şartı da olmayacak. Kısmet değilmiş.
    Kazananlara bol şans 🙂

• Has not been selected yazısını gördüğüme göre pazartesi günü gönül rahatlığıyla f1 vize başvurusu yapabilirim 🙂

• Çıkan arkadaşları tebrik ediyorum. Ben 3, 4 gün sonra bakacağım. Forum üyesi kazananların listesi var mı?

• @omondoles 5-6 kişi gördük daha.

• İlk başvurumdu. Olmadı ümidim vardı azda olsa son 2 ay uykularım kaçıyordu. Bir süre amerika videoları izlemeyeceğim. Seneye görüşürüz

• @ugurksknbck abi peki geçen senelerın mülakatları bu sene önüme mi geçecek yani geçen seneden bu yana mulakatı yapılmayanlar.
    ınsanlar şu şekılde mı elenıyor benden once case numberı olanı cagırıyorlar mulakata ardından o gün mülakatta vizeyi vermiyorlar ve bir sonrakine geçiyor
    bu sene için toplamda kaç bin vize verilecek bilgin varmı
    bir de son olarak mulakattan sonra herhangi bir aşama kalmıyor değil mi yani
    kusura bakma hacı abi çok soru sordum hakkını helal et

• @enemy kazandıktan sonra üye olanlar gözüme çarptı ama daha önceden üye olupta kazanan var mı yani?

• Çıkmadı. Rab bilir. Seneye 4. Başvuru olacak. Çıkanlara yeni hayatında başarılar dilerim 🙂

• İlk başvuru: HAS NOT BEEN SELECTED
    Epey üzüldüm. Çıkacak diye bekliyordum, olmadı. Oysaki kafamda her şeyi ayarlamıştım: DS-260 formu, mülakat, para, telefon ve banka hatları, şehir ve muhit, ilk sene yapacağım şeyler, üniversite... Şans işi olmasına rağmen epey heyecanlanmıştım. Genç olduğumdan GC'nin avantajları benim için çok yararlı ve kullanışlı, bu yüzden kendimi epey kaptırdım ancak insan kendini bu çeşit şans işlerine çok kaptırmamalı. 😕 Yine de tekrar başvuru yapacağım, gelsin DV2024. 😁

• @omondoles 1 kişi var bildiğim

• eşim ve benim de maalesef "has not been selected" Çıkan arkadaşlara hayırlı olsun.

• @NINJAKEMAL heyecanını anlıyorum. İnan forumdaki başlıklara baksan hepsinin cevabını bulacaksın. Kasım'da başvurup 7 ay beklediniz. Bundan sonra 1,5 yıl civarı bekleme durumunuz var. Süreci öğrenmek için bolca vaktiniz olacak maalesef 😃

Sizden önceki kazananların süreci 30 Eylül'de bitecek. Sizinki öyle başlayacak.

• @NINJAKEMAL eylüle kadar geçen senenin mülakatları olacak.eylülden sonra onların hakları yanıyor.2023 ler başlıyor

• @mustf201 sana hüsran olurda bana olmaz mı hiç 😕

• Bugün has not been selected tokat gibi yüzüme yapıştı,hayırlısı olsun en azından bir rekor bende oldu hiçbir aile vs olmadan tek kişi olarak forumda başvuran en genç kişi,seneye rekorumu kaybeder miyim bilmiyorum ama 5 ay boyunca bende olacak 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |