Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hadi-BE abi kesin cikmali bi imza o hadi simdiden hayirli olsun 😃

• DV-23 için 6'sı ilk başvuru olmak üzere toplam 8 kişiye başvuru için yardım ettim. Bu sene kalkan pasaport kuralıyla Ekim 2022'deki başvurularda yakın çevremden 20 kişiye yardım etme gibi hedefim var. Bakalım 20'de 0 çekecek miyiz?

• @bidünya Demek ki Türkiye'de daha çok yiyecek ekmeğimiz, çekecek daha çok çilemiz varmış

• Artık turist vizesini bir şekilde alıp orda bir hal çaresine bakma vakti geldi. Öyle de kaybediyoruz böylede kaybedelim ne olacak.

• Hello world. Yaa işte böyle. Has not been selected. Seneye yine katılacağım çekilişe. Turist vizem gelecek ay bitiyor acaba uzatmaya filan çalışsam mı? 4. Veya 5. Has not been selected’tan sonra gözümü karartıp başka yollara sapar mıyım? E2 vizesini hiç araştırmamıştım, ona bir bakayım bari.

• @Not_Born_Yesterday Aman gitmeyecek kişiler için de başvuru falan yapmayın da

• ⭐⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE abi kesin cikmali bi imza o hadi simdiden hayirli olsun 😃

Valla insan 8'den sonra şaşırıyor biraz. İşi dalgaya vuruyoruz, Napalım 😞

• Benim arkadaşıma çıkmış. Çocuk Hollanda'da ASML'den kabul aldı. Niye başvurdun diyorum zevk meselesi diyor. Çocuğu tokatlayasım var 🤨

• ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

O değil de annem şimdi kesin mutluluktan uçuyordur çıkmadı diye 😅 Sanki Allah’la anlaşması var kadının, onun duaları benimkini ezdi geçti 😬😂😂

bende kayınvalideemden şüpheleniyorum😂 😂 😂

• ⭐⭐

Bende buraya tarih bırakıyorum 07.05.2022 o Greencard kazanılacak . Burada tanıştığım güzel insanlara , tüm üyelere sevgiler , saygılar , seneye görüşürüz

• ⭐⭐⭐

@madmizah, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@bidünya Demek ki Türkiye'de daha çok yiyecek ekmeğimiz, çekecek daha çok çilemiz varmış

off demeyeydin iyiydi😖 😖

• imzamda yazdigim gibi, hayat cirkinler icin gercekten cok cirkin.... cikarsa abd de tirci olurum derken bu gidisle turkiyede tirci olacagim galiba......

• @madmizah; yok burada mutlu olanların yardıma ihtiyacı yok. İnsanları gitmeye ikna etmeye gerek yok, herkes dünden ikna olmuş.

• Bu yıl çıkmış olsaydı tüm masraflar için kredi çekip dolar alacaktım. Acaba önümüzdeki ay krediyi çekip dolara mı yatırsam? Seneye dolar zirve yapar bu sefer şans ya çıkar dolardan dolayı gidemeyiz.. 😇

• Hanımı boşayıp bi ABD vatandaşı bulup evlensem.kartı alınca ondanda ayrılırdım😂

• @enemy Ahahahaha. O zaman ben kız arkadaşım gelince bişiler yapayım. Elinde tek taş yüzük olan var mı fazladan? 😃

• @enemy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hanımı boşayıp bi ABD vatandaşı bulup evlensem.kartı alınca ondanda ayrılırdım😂

aynı şeyi söyledim, sonra ondan boşanır yine senle evlenirim dedim. Eşimin pek hoşuna gitmedi. O desibellere ulaşabileceğini tahmin etmezdim 😂

• @MrtGnr benimki duysa o boşar beni

• @willhelm, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu yıl çıkmış olsaydı tüm masraflar için kredi çekip dolar alacaktım. Acaba önümüzdeki ay krediyi çekip dolara mı yatırsam? Seneye dolar zirve yapar bu sefer şans ya çıkar dolardan dolayı gidemeyiz.. 😇

Araç alın hocam, araç dolardan hızlı değerleniyor. Ytd. 😂

• @madmizah en kolay yol bu.zahmetsiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |