Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba, bende sizlere yeni katıldım. İçimde öyle çok heyecan var ki, anlatamam ilk kez gc başvurusu yaptım. Ve rabbim neye nasip ederse o olur diye düşünüyorum.. herkesin hakkında en hayırlısı neyse o olur inş dualarınızı esirgemeyin.. bildiğim tüm duaları okudum. Açıkcası, çıkmazsa da kendimi ona göre hazırladım. dünyanın sonu değil ya elbette bir gün yüzüme şans güler nasip kısmet diyelim...

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Şahan-Küçükbingöl, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ibrahimasar Özlemişiz sizi buralarda görmeyi nice zamandır yoktunuz ara ara uğrayın yanımıza 🙂

Ya bırak iyice kelini ortaya çıkarmış yeni profil fotosu zaten. Moralimi bozuyor gördükçe 🤪

@ibrahimasar abi, beraber saç ektiriyor muyuz yaz sonu eğer talihli olursak 😂

Valla yengeni sen ikna edersen olur. Ben gidip de ben saç ektiricem diyemem. 4 tel saçım var. Yoluverir.

• ⭐⭐⭐

@Don-t-Worry-Be-Happy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@efes22, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells üye sayısı nedir ve sizce bugün forum üyesi kaç kişi şanslı olacaktır?

@crazycells ve tabi hangi üyelere de çıkacağını açıklarsanız memnun oluruz😂

FBI ı takacaksınız adamın peşine. Böyle ulu orta sorulur mu bu sorular 😂

😂😂😂

• @udede sonra biraz sitem ettim tabii, aradan 1 2 saat sonra namaz kıldıktan sonra gelip kulağıma hakkında hayırlısını istedim inşallah o olur dedi 😅

• ⭐⭐⭐⭐

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Şahan-Küçükbingöl, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ibrahimasar Özlemişiz sizi buralarda görmeyi nice zamandır yoktunuz ara ara uğrayın yanımıza 🙂

Ya bırak iyice kelini ortaya çıkarmış yeni profil fotosu zaten. Moralimi bozuyor gördükçe 🤪

@ibrahimasar abi, beraber saç ektiriyor muyuz yaz sonu eğer talihli olursak 😂

Saç ektiren kuzenimi tanıyamamıştım buna hazırsanız durmayın 🙂

Benim özgüven problemim olmadığı için hiç sıcak bakmıyordum normalde ama teknolojinin ne kadar ilerlediğini görünce ara ara düşünür oldum.

Asıl amacım @ibrahimasar Abiye sataşmak. Ne zaman sövecek diye bekliyorum 😂

Ne sövecem. Saç benim problemim olmaktan çıkalı çok oluyo 🙂

• Yasaklı

@sino28, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhaba, bende sizlere yeni katıldım. İçimde öyle çok heyecan var ki, anlatamam ilk kez gc başvurusu yaptım. Ve rabbim neye nasip ederse o olur diye düşünüyorum.. herkesin hakkında en hayırlısı neyse o olur inş dualarınızı esirgemeyin.. bildiğim tüm duaları okudum. Açıkcası, çıkmazsa da kendimi ona göre hazırladım. dünyanın sonu değil ya elbette bir gün yüzüme şans güler nasip kısmet diyelim...

Ben Allahım hayırlı değilse bile hayra çevir deyip dua ediyorum.

• Herkese merhabalar hepimizin şansı bol olsun kazanan arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum
    gerçi forumdan çıkan sayısı az olduğu için her sene moralimiz bozuluyor ama inşallah bu sene zirve yaparız

• ⭐⭐⭐

@ozz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Greencard'ı olur da kazanırsanız nasıl bir kutlama planladınız? 😃

Kırmızı üzüm suyunun bana vermiş olduğu yetkiyi kullnarak ayna karşısında kendimle dans edeceğim. Hatta, onunda kazanması halinde bir arkadaş için kısa bir halay da çekeceğim.

• @udede inş kardeşim duadan esirgeme içten bi şekilde yapderim. Ve saatler ilerdedikçe, heyacan daha da artıyor. ya çıkmazsa diye korkmuyorum da değil.

• @Bıyıhlı Senin sonucunu çok merak ediyorum açıklandıktan sonra yazıcam size 🙂

• ⭐⭐⭐

Kutlamaktan ziyade ben nasıl bir işten ayrılma gerçekleştireceğimin hayalini kuruyorum.
    Kimseye GC kazandığımı söylemeyeceğim ancak; Öyle bir işten ayrılış mail i atacağım ki yıllarca adımı unutmayacaklar. 😂

O mail nesilden nesile aktarılacak. İsmini dağlara kazıyacaklar 😂

(birazcık şımardım sanki ben 😂)

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Kırmızı üzüm suyunun bana vermiş olduğu yetkiyi kullnarak ayna karşısında kendimle dans edeceğim. Hatta, onunda kazanması halinde bir arkadaş için kısa bir halay da çekeceğim.

Tatlı yiyeceğim,bı de ekstra aklıma gelen dayımları ziyarete gideceğim evde tek olduğum için tüm ksfs dengi kuzenlerim orada bı kurtlar vadisi babalar toplantısına giriş misali karşılama yaptircam kendime

• İki sorum var?

DS260 formunda;

1-Geçen yıllardaki gibi pasaport bölümünü other document yapıp mülakatta pasaport gösterebilir miyiz?
    2-Amerikada adres kısmını NOT AVAILABLE yapıp mülakatta belirtebilir miyiz?

• ⭐⭐

@hadi-BE hhadhahhdahahahah nerden aklina geldi abi aynen 5 dk dir guluyorum. umarim suan iyidir

• ⭐⭐⭐

@Bıyıhlı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mustf201 valla vakit geçsin diye uyumaya çalıştım 1 saattir kıvranıyorum uyuyamadım 😂

En heyecanlı anlar. Uyunur mu be? Tadını çıkar 😊

@Bıyıhlı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mustf201 valla vakit geçsin diye uyumaya çalıştım 1 saattir kıvranıyorum uyuyamadım 😂

En heyecanlı anlar. Uyunur mu be? Tadını çıkar 😊

haklısınız hocam,ben her kafamı yastığa koyduğumda farklı farklı hayallere düşüyorum,2 dk sonra kalkıp odada vs yürüyorum anın tadını çıkarmak gerek

• ⭐⭐⭐

@Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Kutlama soran arkadaşa ithafen şunu da belirtmek isterim. Yarın sabah kahvaltısından sonra ilk işim bir poligona gidip saatlerce (barut kokusundan bayılana kadar) ateş etmek olur. 🙃

Ben 18 yaş altı olduğum için öyle kutlama yapamıyorum 😕 tek yapabildiğim kuzene haber verdim akşam tstli vs yiyeceğiz ekstra bı evi yıkarım sevinçten bağıra bağıra bı de camdan bağırırim mutluluktan 😃

Camdan bağırırken çok sarkma. Durduk yere sevinç üzüntüye dönüşmesin.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE Glenlivet 18 viskimle bekliyorum 😃 kenarda da süryani şarabım var

Süryani şarabı enfes diyorlar. Sanırım içmedim hiç 😕

@Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Kutlama soran arkadaşa ithafen şunu da belirtmek isterim. Yarın sabah kahvaltısından sonra ilk işim bir poligona gidip saatlerce (barut kokusundan bayılana kadar) ateş etmek olur. 🙃

Ben 18 yaş altı olduğum için öyle kutlama yapamıyorum 😕 tek yapabildiğim kuzene haber verdim akşam tstli vs yiyeceğiz ekstra bı evi yıkarım sevinçten bağıra bağıra bı de camdan bağırırim mutluluktan 😃

Camdan bağırırken çok sarkma. Durduk yere sevinç üzüntüye dönüşmesin.

ahhahhahhahh,o heyecanla cama oturma gibi manyaklık bile yapabilirim diyeceğim ama şükür yükseklik korkum var,balkondan cama bi yarım metre mesafe olacak şekilde bağırırım

• @hadi-BE harika bir tadı var mutlaka denemelisiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.7k

| | | |