DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Artık saatler kaldı. İnşallah gerçekten gitmek isteyenler olarak kazanır ve Amerika’da yeni bir yolculuğa çıkacak kişilerden oluruz. Bekleyişe geçme vakti. Hepimize bol şans 🙏 🙏

Birkaç saat sonra DV2023 talihlileri odasına yazıyor oluruz inşallah 🙏

• @crazycells
    istatistiklere göre türkiye’de sadece 8 milyon kişinin pasaportu var (google’dan istatistik kaynaklarını rahatlıkla bulabilirsiniz).

yani ülkenin %90’ı pasaport sahibi değil arkadaşlar. size çok iddialı bir şey söylemek istiyorum, bu akşam göreceksiniz ve bir çoğumuz green card çekilişini kazanacağız. pasaport zorunluluğu sayesinde yükseköğrenimi olmayan ve laf olsun diye başvurup bizim geleceğimizi çalan bütün tipler otomatik olarak elendi.

Ekşi’de böyle bi entry var ama sadece bi tahmin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@efes22, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells üye sayısı nedir ve sizce bugün forum üyesi kaç kişi şanslı olacaktır?

Toplam cekilise katilanlarin sayilarini bilmiyorum maalesef, neticede uyelerin ciddi bir kismi da ABD'de yasiyor. Ama oransal olarak gecen yildan az olmamasi lazim diye dusunuyorum... o nedenle en az 25 kisinin haberini bekliyoruz 🙂

Duyduğuma göre Darüşşafaka ya ciddi bir bağış yapanlara adres bildirimi konusunda bizzat kendiniz yardımcı olup havaalanında karşılıyormuşsunuz. 😂

tabii ki 🙂 zevkle...

havalimaninda karsilama icin soz veremiyorum 🙂 ama adres konusunda tabii ki yardimci olurum 🙂

• Sonuçlar acıklanmadan yeniden foruma dönüş yaptım herkese bol şans umarım onlarca kişinin kazandığını okuruz burdan

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@efes22, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells üye sayısı nedir ve sizce bugün forum üyesi kaç kişi şanslı olacaktır?

Toplam cekilise katilanlarin sayilarini bilmiyorum maalesef, neticede uyelerin ciddi bir kismi da ABD'de yasiyor. Ama oransal olarak gecen yildan az olmamasi lazim diye dusunuyorum... o nedenle en az 25 kisinin haberini bekliyoruz 🙂

Duyduğuma göre Darüşşafaka ya ciddi bir bağış yapanlara adres bildirimi konusunda bizzat kendiniz yardımcı olup havaalanında karşılıyormuşsunuz. 😂

tabii ki 🙂 zevkle...

havalimaninda karsilama icin soz veremiyorum 🙂 ama adres konusunda tabii ki yardimci olurum 🙂

Paket hizmet sanıyorduk ama olmadı. 🙃
    Adres konusunu dert eden arkadaşların bu konu da sorun yaşamayacaklarını sohbetleri okurken görmelerini istediğim için espri ile karışık örnek oluşturayım dedim. 🙃

• Son 2,5 saattttt.Heyecan dorukta:))

• @mikael bende öyle düşünüyodum uzun zamandır düşündüğümü yazan kişisiniz

• @mikael gecen sene de pasaport zorunlulugu vardı ve bir cogumuza cıkmadı. maalesef oranlar pek degismiyor. ama umarım söylenen gibi olur da sevincimizi yasarız.

• Arkadaşlar sanırım bana çıkıcak hissediyorum😊

• Bişi soracagım status check esnasında confirmation number yazınca yanlış numaradan bahsedıyor , yanlışlık ben de mi yoksa zamanı gelmeden yapıldığı için mi bunu diyor. Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number that is 16 characters long (example: 20221O0DZWY3DOV9) girdiğim rakam da 16 karakter ama.

• Greencard'ı olur da kazanırsanız nasıl bir kutlama planladınız? 😃

• bana çıktı saat 19da case numberimi öğreneceğim sadece

• @ozz arabayla daglara cıkıp bagırmak gibi bir hayalim var 🙂 sonrasını düsünmedim sahsen. yıllardır ögrenilmiş caresizlik oldu sanırım.

• Yasaklı

@ozz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Greencard'ı olur da kazanırsanız nasıl bir kutlama planladınız? 😃

Kutlamaktan ziyade ben nasıl bir işten ayrılma gerçekleştireceğimin hayalini kuruyorum.
    Kimseye GC kazandığımı söylemeyeceğim ancak; Öyle bir işten ayrılış mail i atacağım ki yıllarca adımı unutmayacaklar. 😂

• ⭐⭐

@ozz bana ciksaydi sadece ailemle bir seyler kutlardim 😃 oyle akrabalarla kutlamak arkadaslarla kutlamak yok mulakattan sonra haber verirdim onlara 😃

• @gucarslan çok teşekkür ederim

• @MysticTiesor gidebildi mi ki bu arkadas? 2021 talihlilerinin cogu gidememişti sanırım. Umarım gitmiştir de cıkıp da gidememek daha büyük yıkım olurdu benim icin.

• Yasaklı

Vatandaşlığımı alır almaz Tc vatandaşlığını bırakıp Fuat Avni’ ye bağlayabilirim diyen bir arkadaşım var. Twitter dan Youtube dan İnstagram dan yargı dağatacağını hayal ediyor. 😂

• @Ping-PONG şimdilik vpn ile idare etsin 🙂

• Herkese Selam. Son gün olacak iş değil. Gece bir rüya gördüm tabirine baktım. Üzüntü ve kedere delalet eder diyor. Hadi buyur son gün olacak iş değil. Uyumasam iyiymiş :/..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |