DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kız arkadaşım 19:00 da uçağa biniyor, ben gelene kadar bakma birlikte bakacağız diyor 🙂 Tahminimce 22:00 civarı bakacağız. Umarım bu yıl çok kişi alırlar da gidebiliriz..

• @Mehmet-güdür yaşım 40. 50 ye kadar devam başvuruya. Son 3-4 senedir okadar bunaldım ki.15-20 yıl öncede biliyordum greencardı ama hiç gitmek istememiştim.

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Hadi bakalım madem totem yapıyoruz. Saçma bile olsa hepsini tek tek cevaplamaya çalışalım🙃 Ne kadar sorunuz varsa yönlendirin, forumun gediklileri olarak cevaplayalım. 🙃

Like lamayı da unutmazsanız seviniriz 😂

Tekim, sapım ama ABD araba hayalim minivan. Çok mu saçma?

Şu an için "Kia Carnival"

Neden saçma olsun. Benimde hayalim lincoln 🙃
    Yoku yukarıdan görmeyi ve büyüm araçları severim.

Bu güzel cevabın için çok teşekkür ederim makaron baba.

Mayıs ayında doğduğum için Yapı kredi ayrı, Topluluk çalışanı olduğum için Divan ayrı indirim göndermiş. Makaron lar daha ucuza geldi. Umarım keyifle ısmarlamak nasip olur herkese. Sözüm sözdür. 😂

Ama hissettiğim gibi olur da yine çıkmazsa Eylül e kadar buralarda yokum bu akşamdan itibaren 🙃

Anlaştık 👍

• ⭐⭐⭐

Karnım acıktı. Gidip tost yapayım kendime. Karnı aç olan el kaldırsın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mikael permit evrağı doldurursan 2 seneye kadar kalabilirsin

• @gariban konuşacak söylenecek çok şey var.boğazıma kadar doluyum ama sabır diyorum

• 6 yaşındaki kızım bile saat sayıyor ya evde resmen tek konu çekiliş😂 8 mayısta açıklanıcak olma ihtimalinden korkuyorum 24 saat daha nasıl geçer 🙈

• @hadi-BE Ben. Tam buğday ekmeği olursa sevinirim rejimdeyim de

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Don-t-Worry-Be-Happy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Hadi bakalım madem totem yapıyoruz. Saçma bile olsa hepsini tek tek cevaplamaya çalışalım🙃 Ne kadar sorunuz varsa yönlendirin, forumun gediklileri olarak cevaplayalım. 🙃

Bankada kaç dolarkfjslsdkdjdls şaka şaka. Abd’ye Taşınınca küçük çocuklar eski evlerini ülkelerini özlüyor mu? Kolayca alışmaları için ne yapmak lazım?

Bence bu olayı en hızlı atalatacak bireyler onlar. Bilinçli bir ebeveynin kanatları altında oldukları sürece hiç bir problem yaşayacaklarını düşünmüyorum. Hatta size şöyle bir bilimsel bilgiden bahsedeyim. Ne kadar eğitim alırsanız alın, ne kadar yurt dışında yaşarsanız yaşayın hiç bir zaman İngilizce niz native diliniz gibi olmayacak. Ancak; Çocuklar için bu konuda bir istisna vardır. Onlar bu durumdan bizim gibi yıpranmazlar ve İngilizce leri native diyebilecek kadar iyi olabilir.

Genelde yurt dışına küçük bir çocukken taşınanların Resume larında İngilizce için Native, belli bir yaştan sonra taşınanlarda ise all professional yazar. 😉

Bir süre sonra sizin aksanınızla alay etmeye başlayacağından emin olabilirsiniz.

Dil üzerinden örneklendirerek sorunuzu cevaplamak istedim. Tamamen bireysel düşüncem; Olumlu yönlerinin olumsuzlardan kat ve kat fazla olduğudur.

Benim 9 yaşındaki kızım şimdiden düzeltiyor benim telaffuzumu😂 bicauz değil anne bicouz diye diye öğretti 😂

• @mungoli geçen sene aynı tarih ve saatte sayfa 928'miş

• @Hardwell 3.30

• Sizce Abd de İngilizce dışında hangi dilin bize en çok faydası dokunur?

• @Tiger-0 ispanyolca

• Oğlum çekilişi kazanırsak yarın gideceğiz zannediyor. Keşke annem keşke 😂😂😂

• @Don-t-Worry-Be-Happy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bankada kaç dolarkfjslsdkdjdls şaka şaka. Abd’ye Taşınınca küçük çocuklar eski evlerini ülkelerini özlüyor mu? Kolayca alışmaları için ne yapmak lazım?

Hocam çocukların dili oyundur ve oyun evrensel dillerin en başında gelir. O konuda hiç bir endişeniz olmasın, çocuklar bizlerden daha kolay adapte olacaklardır.

• @Tiger-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Sizce Abd de İngilizce dışında hangi dilin bize en çok faydası dokunur?

Kesinlikle İspanyolca 😅

• @Tiger-0 ispanyolca

• ⭐⭐

+Derdinizi söyleyin derman bulalım.
    -Abd'ye gtmek istiyorum abi.
    +Sana greencard lazım kardeşim.

Şunu da koyalım da out of context olmasın.
    ETenrVGXsAEFw4z.jpeg

• Kaç ay geçti o kadar, Şimdi saatler kalmış geçmek bilmiyor dakikalar 🙂

• Yasaklı

@abah-abah, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar , greencardta başvurduktan sonra eşimin soyadı değişti bu durumda pasaportta değişecek , başvurumuza etkisi olurmu , diyelimki işa allah greencart çekilişini kazandik sonuça etki edermi ???

Eski pasaportunu ve evlilik nedeniyle soyadının değiştiğini destekleyici evraklarınız yanınızda olduğu sürece hiç bir problem yaşamazsınız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

191

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |