Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ben çocuğu babanneye yollayacağım benim mutluluktan ne yapacağım belli olmaz demesin annem çarpıldı çocukta travma yaratmayalim şimdi

😂😂 ben de bugün ablalamlarla gelinimize geldim burada sonuca bakalım dedim eşim kesinlikle kabul etmedi evde olalım, videoya alalım dedi 😅 çocukları bırakalım teyzesine dedim ona yok dedi sevincimizi de üzüntümüzü de gördün çocuklar dedi😂 bakalım neye şahit olacak çocuklar 😬

• 300 kişiye yakın çevrimiçi ilk defa gördüm bu sayıyı 😅

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bir yanım ne olursa olsun ayrıl bu memleketten yeter artık sen mi kurtaracaksın diyor. Bir yanım sen gidersen, ben gidersem nereye varacak bu işin sonu diyor. 15% araplaşmış coğrafyam. 🥲 5 sene sonra bir tatil yapayım diye geldiğim de acaba Türk’ üm diyemeyecek miyim sokaklarında diye düşünmeden edemiyorum. Allah bizi bu hallere düşürenlerin, memleketimizde yabancı edenlerin, her geçen gün biraz daha yoklukla baş başa bırakanların bin bir türlü belasını versin!

Bugün de modum bu maalesef.
    Gün gelecek bugün bunlarla saf tutanlar bize sırf yurt dışına çıktık diye vatan haini diyecekler. Elimde Thanos un eldiveni olsa yemin ediyorum zerre gözümü kırpmadan 100 ün altında IQ sahibi herkesin öldüğünü hayal eder tereddütsüz şıklatırdım parmaklarımı.

Her gün bir öncekinden daha iğrenç bir hal almaya başladı.

Bu çelişkiyi ben de çok yaşadım, avrupa’ya göçme fırsatım varken kullanmadım. Sonra baktım 40 yaşına geldim, hiçbir seçimi kaçırmadım, ülkemdeki her insan-doğa için elimden geleni yaptım - karşılığı işte bugünkü vaziyet. Kaç yıl daha yaşayacağım belli değil, kalan ömrümü güvende ve huzurlu geçirmek istiyorum. Çocuğum medeni bir ülkede büyüsün yetişsin, devalüasyon yerine hobilerini, kariyerini, arkadaşlarını düşünsün istiyorum.

• ⭐⭐⭐

@Tiger-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Forumda şuan kaç kişi online bunu görebileceğimiz yer var mı

Ben de @birisi 'ne ek olarak resimlendireyim 😁

Ekran Alıntısı.JPG

• @yeninesiladam Açıklanmaya yakın forum çöküyor 😃

• Gece stresten böbrek taşı döktüm arkadaşlar ya.. Çekilişi unutanlara sinir oluyorum 😃 Allah utandırmasın benim gibi çok umut bağlayanları. Çıkmazsa küser, yazmam herhalde 😞

• @Emir600RR usta imzada yazan doğru mu ya ? 2 sene çıktı da evrakları mı kaybettin 🙂

• Yazılanları okuyorum o kadar doğru şeyler yazmışsınızki arkadaşlar. Ülkemizin hali, çocuklarımızı geleceği için… gün geçtikçe mutsuzlaşıyoruz. Bu akşam her şey değişsin lütfen lütfen…

• @bhdrergvn Yok direkt çıkmadı, bende şakayla karışık bir şey yazmak istedim 🙂

• @karya48 İnşallah değişir, her sene aynı heyecan aynı umut burada bekliyoruz, inşallah gönülden isteyenlere çıkar

• @Gizem1, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Gece stresten böbrek taşı döktüm arkadaşlar ya.. Çekilişi unutanlara sinir oluyorum 😃 Allah utandırmasın benim gibi çok umut bağlayanları. Çıkmazsa küser, yazmam herhalde 😞

Geçmiş olsun😞 çoğumuza çıkmayacak ama küsmeyelim, birbirimize destek oluruz.

• @Muammer-Aytekin Bende takriben 5 yıldır başvuruyorum. İnşallah bu sene çıkar, sizin en azından Avrupada yaşama ihtimaliniz var umudunuzu kaybetmeyin 🙂

• ⭐⭐

@dytmelek ilk sene o kadar emindim ki komşumu yemeğe çağırdım eşi de dalgacı biraz çıkmadı dalga geçti kıt aklıyla amerikayı kötüledi komşum da zaten istemiyor gidelim diye aman ne yapcan boşver vs yani demoralize edecek kimse olmasa daha iyi çocuk eş bakmak en iyisi

• Herkese merhaba..Hepimiz tek bir hedef için bekliyoruz.Hakkımızda hayırlısı inşallah.ZOrlu bir bekleme süreci bitiyor

• Sevgiler dostlar,
    Kanada için 3 senedir çok uğraştık ama olmadı, GC için de şansımız tutmadı bu esnada. Bakalım belki bu sene döner şansımız kim bilir...
    Bol şans hepimize...

• hadi bakalım sıkın dısınızı az kaldı dostlar herseyin hayırlısı

• @belkem valla bıttı ama nasıl bıttı 🙂

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar boynum tutuldu ve koluma vurmaya başladı. Vücudun belden üstü sağ tarafı felç gibi bir şey oldu. İlk defa başıma geliyor böyle bir olay. Kas gevşetici iğne yaptırsam geçer mi?

Geçmiş olsun, boyun düzleşmeniz olabilir.
    Boyun düzleşmesinde ağrı, aynı taraftaki kola vurur ve kolunuz uyuşur, güçsüzleşir.

Şu an için geçici ağrı kesici vs. şeyler alabilirsiniz ama tavsiyem bir Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümüne çıkıp MR çektirmenizdir.

Şimdi acile geldim bakalım ne çıkacak.

Geçmiş olsun kardeşim

Teşekkür ederim.

• @birisi dünden beri benimde aynı ama her yıl bu zamanlarda başıma geliyo nedendir bilmem birkaçgün çekiyorum kas gevşetici fln kendine geliyo sonra

• bayrama 5 buçuk saat kalmış yaw 🙂

TOTEM e devam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.8k

| | | |