Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Umarım denemek için başvuranlara değil cidden gitmek isteyen kişilere çıkması umuduyla 🙂

• BU SENE BANA ÇIKACAK EMİNİM

• ⭐⭐⭐

Uyumak lazım aslında zaman daha çabuk geçecek gibi

• Geceyi sabah edemeyenler burdamı 🗽🇺🇸

• ⭐⭐⭐

@justozkan hangi sitee akrebede bakarmısınn 🙏🏼🙏🏼😂

• @justozkan seninkine benzer şeyleri aynı tarih aralıgında başak için yazmış okuyunca vay be diyo insan 🙂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@justozkan hangi sitee akrebede bakarmısınn 🙏🏼🙏🏼😂

sizin yorum şurda hocam https://www.hurriyet.com.tr/mahmure/astroloji/akrep-burcu-yillik-yorum/

• Uzakları yakın edeceğin bir aydasın. Bu yakınlık kendine doğru bir yakınlık olacaktır. Bulunduğun çevreyi hatta ülkeyi bile değiştirebilirsin. Hayat seni hızlandırıyor. Kendine senin bile inanmayacağın şeyleri başarıyorsun. Ailen ve yeni kazandığın dostlukların manevi gücünü oluşturuyor.
    Şanslı zamanlardasın. Kariyerinde bir son yaşayabilir, bu sayede önemli bir başlangıç yapabilirsin. Planlarının ve beklentilerinin dışında bir iş tekliği sana farklı bir umut getirebilir. 2023 öncesinde, her şeyi ve herkesi en çok da kendini yeniliyorsun.

buraya bakınca insan bavulu fln hazırlar ustad 🙂

• @Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Geceyi sabah edemeyenler burdamı 🗽🇺🇸

geneli green card ile alakalı bölük pörçük rüyalar eşliğinde uykumdan uyanıp geldim. forumun heyecanı nedir ne değildir bir bakayım dedim. ben büyük oranda çıkmayacağına ilişkin kendimi yeterince hazırladım ama kafada tilkiler volta atıyor.

• Şu anda sizde de var mı bilmiyorum. heyecandan farklı olarak olacağını hissetme ve bilme hali. çok değişik bir uhrevi duygu içerisindeyim webde daily mail okurken randomly ve selected kelimelerini farklı farklı sayfalarda görmek tesadüflere inanmadığım için farklı hissetmeme sebebiyet veriyor hayatımın şu anda en uzun gecesi ve yarın mesaim başladıktan 1 saat sonra öğreneceğim.

• @nicky bu konuda tamamen seninle aynı fikirdeyim..

• @ugurksknbck hocam 1-2 burçta var bu tarzda yorum 12 yıllık çile dönemi bitmiş jüpiter yakınlaşmış vs. ben bilet bakmaya başladım 🙂 yaklaşık 15 yıl önce bir fal baktırmıştım lübnanlı bir kadındı doğu bölgesinde o zamanlar söylediği tek bir cümleyi net hatırlıyorum senin kısmetin hiç bir zaman bu coğrafyada değil çok uzaklarda olacak okyanus ötesi gibi bir şey demişti.. Evet burada tutunamadım bir türlü geçen yıl dedim başvurayım şu green carda belki doğru diyodur diye 🙂

• @Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Kahvemi aldım, oturdum; bir süredir 15 sayfaya yakın sohbet okuyorum. İyi niyet mesajlarının hepsini beğendim, totem olsun. Gönülden çıkmasını isteyerek başvuran herkese bol şans dilerim. Umarım Yeşilkart Forum olarak üzülmeden DV2023 kazananları oluruz.

• @asarpbulut, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Kahvemi aldım, oturdum; bir süredir 15 sayfaya yakın sohbet okuyorum. İyi niyet mesajlarının hepsini beğendim, totem olsun. Gönülden çıkmasını isteyerek başvuran herkese bol şans dilerim. Umarım Yeşilkart Forum olarak üzülmeden DV2023 kazananları oluruz.

bende seninkini beğendim umarım sonunda mutlu oluruz

• bekliyoruz....

• Merhaba forum ailesi,yarin aksam saat 7'de abimin kınası var gece 11-12 gibi kazandığımı (totem)söylerim inşallah hakkımızda hayırlısı
    Herkeze bol şans

• Merhabalar. DV2023 sonuçlarını kontrol etmeye girdiğimde bilgilerimi tamamen doğru giriyorum fakat confirmation number %100 doğru olmasına rağmen hatalı diyor. Bir umut numaramı unuttum kısmına bakıyorum fakat orada da "Diversity Visa Program Year" kısmında 2023 seçtiğimde "Program year must be a valid year" hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

• @ahsenaydgdu ben baktım güzel bişey yok

• ⭐⭐⭐

Trulia zillow talan edildi gece saat 3:00 kirada gözden çıkardım 2.5k 2.6k max çıkardım bütçeyi irvine santa monica anaheim baktım valla düşündüm sonra karı koca ipi göğüslesek taşı sıkar suyunu çıkarırız bide bizim baş harflerimiz bize en başından beri ipucunu veriyor “CA” sanki bize göz kırpıyor :))
    Bekle bizii Californiaa 🕊

• ⭐⭐⭐

@enemy evet bende akrep yorumunu çok anlamadım 😂

Benzer Başlıklar

• 29944
  • 682
  • 6
  • 12921
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |