Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar, baştan sona kadar tüm maliyetlerin yazdığı bir sayfa vardı bulamadım. Çekiliş çıktığını varsayarsak 3 kişilik bir aileyim. Toplam maliyetimi hesaplamak istiyorum. Hangi sayfada yazıyordu bu maliyetler ? (muayene, vize ücreti, gc ücreti vs. )

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rupica bende de bol bol aile sırrı var ama paylaşmıyorum üzgünüm 😃

Ahahahah ben de silsem mi napsam

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rupica bende de bol bol aile sırrı var ama paylaşmıyorum üzgünüm 😃

Paylaşma zaten. Direk Tampa'da yap, yiyelim 😁

Son konuları okuyunca karnım iyice acıktı. Okyanus somonunu cızlatayım bir diyeceğim günler de gelecektir elbet. Şimdilik ton ton ton dardanel ton 🤨

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE Mahi Mahi yakalarız beraber

• Tüm yesilkartforum.com ailesine selamlar. Ben Mete, açıklanmaya çok az bir vakit kala yaklaşık 1 yıldır takip ettiğim bu güzel foruma nihayet üye oldum ve mesajımı yazabildim. Önceden olamadığım için üzgünüm, okul vb. süreçlerden dolayı vaktim pek bulunmuyordu. Herkese tekrardan selamlar. Umarım herkesin gönlüne göre olur. Bol şanslar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

resim atamıyorum ama rengarenk tavuk sote yaptım var ya üf fena oldu 😃

• ⭐⭐⭐

@bhdrergvn, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar, baştan sona kadar tüm maliyetlerin yazdığı bir sayfa vardı bulamadım. Çekiliş çıktığını varsayarsak 3 kişilik bir aileyim. Toplam maliyetimi hesaplamak istiyorum. Hangi sayfada yazıyordu bu maliyetler ? (muayene, vize ücreti, gc ücreti vs. )

Bu olabilir mi acaba?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/440/dv-sürecinde-tr-den-abd-ye-gitmeden-önce-ve-gittikten-sonra-yapılan-masraflar

• ⭐⭐

@bhdrergvn, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar, baştan sona kadar tüm maliyetlerin yazdığı bir sayfa vardı bulamadım. Çekiliş çıktığını varsayarsak 3 kişilik bir aileyim. Toplam maliyetimi hesaplamak istiyorum. Hangi sayfada yazıyordu bu maliyetler ? (muayene, vize ücreti, gc ücreti vs. )

Mülakatlarını adım adım anlatan talihlilerimizin deneyimlerini anlattığı linkte maliyetlerin hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri/2281

• Teşekkürler arakdaşlar @gariban , @hadi-BE

• Green card ile Amerika'ya gidenler, DS-260 formunu doldururken Amerika adresi olarak nereyi belirttiniz? Sanirim bu formu olabildigince kisa surede doldurmak gerekiyormus. Bunun icin planetexpress gibi siteleri onerir misiniz?

• kaldı 3 gün...inşallah kazanırız ikinci başvurum ilkini 2016 da yapmıştım kazananları şimdiden tebrik ederim inşallah herşey gönlünüzce olur dostlarım...

• Herkese selamlar. Umudun ve heyecanın doruk noktasına varmak üzere olduğu bir anda bulunuyoruz. Tüm forum dostlarının gönlünden geçen sonuca ulaşmasını diliyorum. Her şey herkesin gönlünce olsun.

• @gariban 😊Teşekkürler

• @AYSY33 Forumdaki video da çocukların bilgileri doldurulurken pasaport no istenmiyodu özellikle o kısmı durdurarak izledim umarım öyledir çünkü formu doldurmadan önce pasaport işlemi gerekirse formu göndermek gecikebilir ben de bunu istemiyorum 😊(evet bn şu an çıkmış gibi davraniyorum😁😁)pasaport işleminde her iki ebeveyninde bulunması gerektiğini duymuştum bununla ilgili nüfus müdürlüğünü arayıp bilgi alcam cevabınız için çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@Legar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Green card ile Amerika'ya gidenler, DS-260 formunu doldururken Amerika adresi olarak nereyi belirttiniz? Sanirim bu formu olabildigince kisa surede doldurmak gerekiyormus. Bunun icin planetexpress gibi siteleri onerir misiniz?

Böyle br konu var. Bir bak istersen.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/717/green-card-ile-abd-ye-giriş-yapmadan-ev-kiralamak-adres-belirlemek?page=1

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE Mahi Mahi yakalarız beraber

Ne acayip balıkmış be

alt metni

• @Legar Amerika adresini, mülakata gittiğinizde değiştirmenizde mümkün.

• @ibrahimasar eşim de başvurdu bu sene 🙂 oğlumla benim pasaportlarımızın süresi doldu. Bir nevi totem işte aldım randevuyu şimdiden 🙂

• yaklaşık 70 saat kala herkese bol şanslar diliyorum.benim bir sorum var.başurumu yaptıktan sonra pasaportumun süresi doldu ve çekilişi kazanmadan yenilemek istemiyorum bir yandan da ds-260 formunu hızlıca doldurmak gerekiyor eğer kazanırsam pasaport yenilemem bir haftamı alır en az.sizce kazandıkan bir hafta sonra ds-260 formunu doldursam geç mi kalırım teşekkür ederim

• @umut-arda-adıgüzel, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

yaklaşık 70 saat kala herkese bol şanslar diliyorum.benim bir sorum var.başurumu yaptıktan sonra pasaportumun süresi doldu ve çekilişi kazanmadan yenilemek istemiyorum bir yandan da ds-260 formunu hızlıca doldurmak gerekiyor eğer kazanırsam pasaport yenilemem bir haftamı alır en az.sizce kazandıkan bir hafta sonra ds-260 formunu doldursam geç mi kalırım teşekkür ederim

hangi tarihin geç olacağı bilinmez. DV2022 sürecine bakarsanız erken göndermek ile öne geçmiş oluyorsunuz. DV2021 de ise bir faydası yok diyelim.

Bence şöyle yapın: resmi daireler yarın ve cuma açık. Cumartesi sonuç açıklanacak. Siz bu geceden pazartesi günü için pasaport randevusu oluşturun. Eğer çıkarsa 1 iş günü kaybınız olur. Çıkmassa randevuyu iptal ederseniz.

bol şans

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |