Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE sanki kamera almak için acele etmişsin. 7 Mayısı bekleyebilirdin. Yumurta fırçası lazım eve ben onu bile almıyorum 😃

Ya acayip ikilemde kaldım zaten. 6300'e inince çektim silahımı, dışın dışın 😂

Ya bende eve bir pc alayım diyorum gc çıkmazsa alırım diyorum çıkmıyor bu seferde ya seneye çıkarsa 1 yıl kullanacam diye niye bu parayı vereyim diyorum. Böyle bir kısır döngü içerisine girdi, loop deniyor herhalde, çıkamıyorum da döngüden öyle hatta yazıcı aldım mecbur kaldık kırtasiye renkli çıkarmıyor diye telefondan filan bağlanıyoruz çocukların ödevleri için hala da bekliyorum bu sene de çıkmazsa alırız herhalde

Dün akşam kız telefonunu düşürdü ekranı çatladı bir saat ağladı babası diyor ağlama kızım zaten GB düşüktü yenisini alırız ben de diyorumki boşver kızım Amerika'ya gidince iPhone 14 alırsın😂😂😂

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar arkadaşlar 🙋🏻♀️ Bayram telaşı foruma bakamadım, iyi de olmuş 2 gün su gibi geçti. Kaldı 3 gün ama niyeyse ilk zamanlara nazaran sanki çıkmayacakmış gibi hissetmeye başladım. Sonuç belli olsun da hemen turist vizesine başvuralım diye bekliyorum sanki 😅
    Bu arada çekiliş günü planlarınız nedir? YouTube’da sonuç anı videolarını izledikçe acaba biz de mi kayıt alsak dedim. Umarım biz de ‘Vallahi selected’ diyenlerden okuruz 🙏🏻

Selaaamm 💃muhtemelen ben de kayıt alacağım. Mini minnacık bir YouTube kanalım var şimdiden Amerika için hazır tuttuğum 🤭
    Sabahlari uyanıyorum kesin bana çıkacak diyorum geceye doğru umudum azaliyo niye bana çıksın ki diyorum.
    Geçen gün pansumana giderken trafikte önümde araç durdu plakası GC aha dedim evren bana işaret çakıyo. Fotoğrafını çektim attım galeriye eğer GC pozitif olursam foruma salarim "bakın evren bana işaret vermişti" derim dedim hdjdjksjs beynim çöplük gibi.
    Cemal Süreyanin da dediği gibi "Erzurumdan Amerika'ya doğru giden bir tramvaydayım"

Yazmadan edemedim. O minik youtube kanalından bende de var 😂
    Ben de kazanma anından giriş anına kadar tek bir video yapmak için dji pocket 2 aldım 😅
    Evet, o kamerayı burada almak çok akıllı bir karar olmadı ama olsun 😕

Neyse canım alınmış alınmıştır artık 😀 konsept de bulmak lazım şimdi "vallahi selected" gibi 😀sevinince ne dicez mesela djjsksksks

Valla hemen yanımda boy aynam var. Kendimle karşılıklı oynayacağım 😂

Bence de çok mantıklı bir hareket, benim yerime de iki tene halay çekerseniz çok mutlu olurum💃
    Ben de bi iki arkadaşımla içerken bakacağım sonuçlara, muhtemelen Caner gibi kafamda bardak kırarım 😀😀 ameliyatlı olmasam muhtemelen halay çekerdim, şimdilik düşünme aşamasındayım. 🤔

• Bende nedense hiç heyecan yok geçen yıl çok heyecan vardı...

• @madmizah, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek yahu şöyle şeyler yazmayın. Pozitif şeyler yazın sürekli, 40 kere de tekrarlayın ki öyle olsun. 😂 Pozitif mesaj gönder pozitif sonuç gelsin, sonuç GC Pozitif 🙂

Dipnot : ben de 2 uç kısımda yoğun hisler yaşıyorum. Bikaç saat kesin çıkacak modunda, bikaç saat hiç olmayacak modundayım.

Pozitif oluruz inşallah 🙂

• Selam Arkadaşlar Sayılı Günler Kala Bende Yerimi Alayım O Yıl Bu Yıl Diyorum Allahın İzni İle 😉

• @rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar arkadaşlar 🙋🏻♀️ Bayram telaşı foruma bakamadım, iyi de olmuş 2 gün su gibi geçti. Kaldı 3 gün ama niyeyse ilk zamanlara nazaran sanki çıkmayacakmış gibi hissetmeye başladım. Sonuç belli olsun da hemen turist vizesine başvuralım diye bekliyorum sanki 😅
    Bu arada çekiliş günü planlarınız nedir? YouTube’da sonuç anı videolarını izledikçe acaba biz de mi kayıt alsak dedim. Umarım biz de ‘Vallahi selected’ diyenlerden okuruz 🙏🏻

Selaaamm 💃muhtemelen ben de kayıt alacağım. Mini minnacık bir YouTube kanalım var şimdiden Amerika için hazır tuttuğum 🤭
    Sabahlari uyanıyorum kesin bana çıkacak diyorum geceye doğru umudum azaliyo niye bana çıksın ki diyorum.
    Geçen gün pansumana giderken trafikte önümde araç durdu plakası GC aha dedim evren bana işaret çakıyo. Fotoğrafını çektim attım galeriye eğer GC pozitif olursam foruma salarim "bakın evren bana işaret vermişti" derim dedim hdjdjksjs beynim çöplük gibi.
    Cemal Süreyanin da dediği gibi "Erzurumdan Amerika'ya doğru giden bir tramvaydayım"

Şimdi dışarı çıkıp plaka arayacağım 🙂

• @ahsenaydgdu bende de var bundan 🙂 cross-dominance deniyor sanırım, sağ sol eller arası bir iş bölümü var. bir de aynı işleri hem sağ hem sol eliyle yapanlar var, apayrı bir boyut, özeniyorum biraz 😅

• @ramazannatass ben de discord'a katılabilir miyim

• ⭐⭐⭐

Yazmadan edemedim. O minik youtube kanalından bende de var 😂
    Ben de kazanma anından giriş anına kadar tek bir video yapmak için dji pocket 2 aldım 😅
    Evet, o kamerayı burada almak çok akıllı bir karar olmadı ama olsun 😕

Neyse canım alınmış alınmıştır artık 😀 konsept de bulmak lazım şimdi "vallahi selected" gibi 😀sevinince ne dicez mesela djjsksksks

Valla hemen yanımda boy aynam var. Kendimle karşılıklı oynayacağım 😂

Bence de çok mantıklı bir hareket, benim yerime de iki tene halay çekerseniz çok mutlu olurum💃
    Ben de bi iki arkadaşımla içerken bakacağım sonuçlara, muhtemelen Caner gibi kafamda bardak kırarım 😀😀 ameliyatlı olmasam muhtemelen halay çekerdim, şimdilik düşünme aşamasındayım. 🤔

Haha, anlaştık 😂

• ⭐⭐⭐

@Ades88, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bende nedense hiç heyecan yok geçen yıl çok heyecan vardı...

Valla bir geliyor bir gidiyor o heyecan. Dün gece mesela, hiiç heyecan yoktu. Foruma bakasım bile yoktu. Şimdi tekrar bir heyecanlar falan. Bipolar bozukluk mu var arkadaş, anlamadım ki 😅

• Tüm TR kontenjanını bizim forum tüketti diye biden kayyum atamasın başımıza? Sayın crazycells'i Alcatraz'dan kaçırırız artık.

• ⭐⭐⭐

@denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek dayanamadım pazartesi günü için pasaport randevusu aldım DS260 için geç kalmayalım diye 😂
    Bir yanım çıkacağından çok emin bir yanım sakin ol çıkmazsa diğer hazırlıklara başlarsın diyor kafamda deli sorular dolanıp duruyorum evde. Şu zamana kadar gayet cool takılan eşim bile artık heyecan yapmaya başladı.
    Hepimizin hakkında hayırlısı olsun...

Aynen bir yanım kesin çıkacak derken bir yanım dur Melek kaptırma kendini diyor😅 ama kızlarım bile heyecanla sonucu bekliyor hatta küçük olan kesin gibi sonuç belli olunca ne zaman Amerika’ya gideriz diye soruyor 😅 Benim eşim benden beter halde, herkese Amerika’ya gideceğiz diye duyurdu 😅 Bayramda o kadar dedim bak konuyu açmayalım büyükler tatsızlık çıkarır diye, dinlemedi en son dün akşam annemden ‘gidersen beni sil’ ile başlayıp ‘siz vatanı sevmiyorsunuz’ a kadar giden bir nutuk dinledik 😬

• @OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@XMAN66, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@denizergün imzanız geçen yılda kalmış bence düzeltin ,çünkü bu yıl KCC evrak istemiyor direk mülakata götüreceksiniz 🙂 TOTEM etkilenmesin dedim 🙂

Evet totem önemli 😅😅 forumun 1. Kuralı totemi olana yardımcı olmak, benimde totemim var ama gerçekleşsin istemiyorum o yüzden söylemiyorum. Sayın @XMAN66 bence ABD size fahri vatandaşlık verse olur, 22 yıldır başvurmak zor iş. Ben ilk başvurumu 2001 de yaptım. Bu ikinci başvurum😂 sizin yaptığınız çok sabır gerektiren bir iş

TOTEM kırmızı çizgim 🙂 Valla bende hala bekliyorum 🙂 GC çıkmış olsa 5 yıla vatandaş olmuştum hala direniyorlar vermemek için 😉

• Yasaklı

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@celica ahahaha bende sağ elimle yazıyorum çiziyorum ama müzik aletini solla çalıyorum topa sol ayak vuruyorum 😂 bunun bi adı varmı bilmem bilen varsa @Ping-PONG sen bilirsin

😂 Bende de var aynı durum. Masa tennisini sağ elle ama bilardo yu sol elle oynuyorum.
    Sağ kol kaslarım daha gelişmiş ama sol elimle daha rahat barfiks çekiyorum. Futbolu sağ ayak oynarım sol ayağımla topu bile denk getiremem.

Sol tarafım daha güçlü ama ayarı yok. Sağ tarafım ise dengede çok iyi.

Bilimsel adını ben de bilmiyorum maalesef 😂

• ⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

@dytmelek haddime degil melek abla ama gitmemizin en buyuk sebebi (sebeplerinden biri) vatanini seven(!) o buyuklerimiz...

• ⭐⭐⭐

Eşimin de üniversitedeyken sadece 1 video attığı kanalı varmış geçenlerde denk geldim, söylemedi ama o da bir şekilde Amerika’ya gidersek o kanalı kullanacak sanırım. Ama bu kanal işi ciddi zaman isteyen birşey 2 çocukla yeni bir hayat kurmaya çalışırken yapabilir miyim bilemiyorum. Yapabilenlerin de eline emeğine sağlık gerçekten çok faydalı oluyor 🙏🏻

• Gözünüzü seveyim çıkarsa tiktokta fiyat karşılaştırması videoları çekmeyin. Özgün olun özgün. Gerçi ben gece uber entrikaları çekeceğim ama olsun 😂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE sanki kamera almak için acele etmişsin. 7 Mayısı bekleyebilirdin. Yumurta fırçası lazım eve ben onu bile almıyorum 😃

Ahahahhaha kızımın yatağa ve benim de dolap içine erzak kavanozu almaya ihtiyacım var ama az kaldı 7 mayısa deyip erteliyoruz 😂 bu işin sonunda hepsini bol zamlı almak zorunda kalmayız umarım 😅

• ⭐⭐

bana cikarsa buradakilere sadece uberle gecinebilirsiniz 3 gunde 1000$ temiz para diyecegim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |