Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Arkadaşlar hepinize başsağlığı dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Dünyadaki en bilindik gerçek ölüm. Buna da elbet hazirlikliydik. Katlanıyoruz. Bizimki biraz ihmal zinciri gibi olduğundan başka türlü sorunlar söz konusu. Bu da geçer. Benim aklıma takılan, bir dönem Turgut abinin dediği gibi, hasta haliyle nasıl bırakıp giderim diye bir iç rahatsızlığı vardı üzerimde. Tabi gelirdik bir şey olsa ama yetisirmiydik yetisemezmiydik... Allah herkesin büyüğüne küçüğüne sağlıklı uzun ömürler versin. Çekilişte de hepinize bol bol şans diliyorum. Eger benim şansım fazlaysa onunda bir kısmı size pay olsun. Hep beraber gidelim. Kendi köyümüzü kuralım. 😇😇

• @berkayy chitadayım yerel bir firma

• Trene geç bindik, selam herkese hakkımızda hayırlısı olsun.

• Yuppy!!!

• herkeze iyi bayramlar. umut az ama beklemeye devam.

• @SchoField şu an tic de ev tadilatı falan izliyorum..öyle gaza geldim ki şu evi alma modundayım.. umut fakirin ekmeği 🙂

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ozzy-han özel değilse neden aşı karşıtısın merak etme çıkarsa ds 260 ı doldurmazsın olur biter sıradaki kişi gider.

Cehaletten

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar hepinize başsağlığı dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Dünyadaki en bilindik gerçek ölüm. Buna da elbet hazirlikliydik. Katlanıyoruz. Bizimki biraz ihmal zinciri gibi olduğundan başka türlü sorunlar söz konusu. Bu da geçer. Benim aklıma takılan, bir dönem Turgut abinin dediği gibi, hasta haliyle nasıl bırakıp giderim diye bir iv rahatsızlığı vardı üzerimde. Tabi gelirdik bir şey olsa ama yetisirmiydik yetisemezmiydik... Allah herkesin büyüğüne küçüğüne sağlıklı uzun ömürler versin. Çekilişte de hepinize bol bol şans diliyorum. Eger benim şansım fazlaysa onunda bir kısmı size pay olsun. Hep beraber gidelim. Kendi köyümüzü kuralım. 😇😇

@ibrahimasar abi başınız sağolsun 😢

• @Zelene Size bu konuda inanılmaz katılıyorum. 19 yaşında bir gencim bende ve etrafımda her genç arkadaşım böyle çabalayan, araştıran hiç yok sadece istiyolar sadece laftalar.

• @Utopya Maalesef çok yanlış bir önyargıya sahipsiniz.

• ⭐⭐⭐

@Ozzy-han Keşke başvurmadan önce bir baksaymışsınız hem boşa kendi zamanınızı harcamaz hemde boşa başka birinin şansına etki etmemiş olurdunuz

• @ibrahimasar başınız sağolsun. İyi dileklerinize katılıyorum Allah kimsryi sevdiğinden ayırmasın, hayırlı uzun ömürler versin..

• Kazanıpta gitmeyecek bir kişinin şu anda olduğunu sanmıyorum özellikle ülkenin içinde bulunduğu durum göz önüne alındığında.
    ilk aşamayı geçip randevuya hak kazananlar için bu senede bir telegram grubu kurulacak mı ?

• Herkese merhabalar
    Green card sonuçlarının açıklanmasına günler kaldı. ben ve nişanlım devlet memuruyuz. Eş durumu yapmak için bu günlerde zaten nikah kıyacaktık. 7 mayıstan önce sizce nikah işlemelerini halletmeliyiz yoks inşallah olumlu sonuçlanırsa ds 260 formunu doldurup mülakat tarihi belli olduktan sonra mı güncellemeyiz. Nişanlımın pasaportu yok zaten ds260 formunda pasaport bilgilerini istiycek zaten beklemiş olcaz siz ne önerirsiniz şuan için..

• Bu ileti silindi!

• @XMAN66 ah zaten az kalmışken heyecan vardı bunu dinleyince daha da çok arttı Teksas dedi ve ikinci kez kalbimi çaldı heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruzz

• ⭐⭐

@sidarkuhak sizin gibi dusunen gocmen adaylari da var yok degil ben kendi gordugum kadariyla yazi yazdim. bireyselciligin de kotu bir sey oldugunu dusunmuyorum ben bireyselciyim. sonuna kadar hemde. ama benim karsima cikan akranlarim da bana benziyor genelleme yapmaktan cekinmem kimseye zarari da yok faydasi da yok, gencleri igneleme durumu da yok ziraa ben 17 yim 😃

• Yasaklı

Çoğumuzdan ingilizcesi iyi bir kuş bırakıyorum şuraya 😂

• ⭐⭐

@Ping-PONG 😂 saka gibi kus teyip gibi

• @Utopya Ağır konuşmak, sizi rencide etmek istemiyorum fakat söylediklerinize katılmıyorum. Burası bir forum, kahvehane değil belli bir yaş üzerine özel olsun. Devir teknoloji devri, bilgi çağı, adım gibi eminim ki küçük gördüğünüz yaşça genç arkadaşlar sizden bizden milyon kat daha iyi ve isabetli araştırma yapıyorlar. Daha önce doğmuş olmak kimseyi kimseden üstün kılmaz, rica ediyorum hoşgörülü olalım. Olamıyorsak da olmaya çalışalım, kimseye üstten bakmanın anlamı yok hepimiz insanız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |