Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ibrahimasar başınız sağolsun Allah rahmet eylesin

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@efes22, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ben Greencard talihlisi olmayı değil Greencard talihlisi olma hayalini kurmayı sevdiğimi farkettim. Hakkımdan feragat ediyorum arkadaşlar umarım benim yerime size çıkar

Hepimize çıksında gidelim ya

Ben kendim kadar @ibrahimasar kardeşimize çıkmasını isterim uzun yıllardır bir türlü olmamış geçenlerde turist vizesinden ret vermişler,küstü gitti yazmaz oldu oysa biz onun postlarını zevkle okuyorduk inşallah çıkar bu sefer ve sorunsuzca vizesini alır gider

Güzel dileklerin için teşekkür ederim kardeşim. İnşallah herkesin gönlüne göre olur. Ben, dediğin gibi vizeyi vermediklerinde biraz konuya küstüm. Çünkü daha ciddi bir yola girmiştik. E2 vizesine süreci taşımak niyetiyle bir yatırıma başlamıştık. Turist vizesi ikinci kez red olunca bu yatırımdan da çıkmaya karar verdik. Öyle olunca pek tadımız kalmadı. Bunun üstüne, şubat ayında korona olan annemin hastane süreci bindi. Maalesef kurtaramadık ve 6 Nisanda vefat etti. Bu sebeplerle forumdan biraz uzak düştüğüm doğrudur.

Başınız sağolsun İbrahim abi çok üzüldüm Rabbim sabır versin☹️bu ara ne çok kötü haber aldık forumdan ne yazık ki hayatın içinde her şey var ama umarım bundan sonra herkesin iyi haberlerini alırız

• ⭐⭐

@ibrahimasar başınız sağolsun

• @ibrahimasar başınız sağolsun. mekanı cennet olsun. sabırlar dilerim.

• Herkesin bayramı kutlu olsun inşallah 7 mayısta bayram tadında olur

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Güzel dileklerin için teşekkür ederim kardeşim. İnşallah herkesin gönlüne göre olur. Ben, dediğin gibi vizeyi vermediklerinde biraz konuya küstüm. Çünkü daha ciddi bir yola girmiştik. E2 vizesine süreci taşımak niyetiyle bir yatırıma başlamıştık. Turist vizesi ikinci kez red olunca bu yatırımdan da çıkmaya karar verdik. Öyle olunca pek tadımız kalmadı. Bunun üstüne, şubat ayında korona olan annemin hastane süreci bindi. Maalesef kurtaramadık ve 6 Nisanda vefat etti. Bu sebeplerle forumdan biraz uzak düştüğüm doğrudur.

Başınızı sağolsun. Allah ,annenize rahmet etsin ,sizlerede dayanma gücü versin
    Son zamanlarda bayağı sıkıntılı günler geçirmişsiniz.
    Sizin Amerika hayalinizin bu sene gerçekleşir inşallah.

• 5 gün kalmış Rusya'dan selamlar herkese iyi forumlar.

• herkese şeker tadında guzel bayramlar. perşembe ve cuma günü bayramımıza ara verip cumartesi günü başka bir bayram yaşarız umarım.

• @ibrahimasar Kardesim başın sağolsun.Allah Rahmet eylesin.Mekani cennet olsun.

• Yasaklı

@ibrahimasar Başın sağolsun abi,

• ⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@efes22, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ben Greencard talihlisi olmayı değil Greencard talihlisi olma hayalini kurmayı sevdiğimi farkettim. Hakkımdan feragat ediyorum arkadaşlar umarım benim yerime size çıkar

Hepimize çıksında gidelim ya

Ben kendim kadar @ibrahimasar kardeşimize çıkmasını isterim uzun yıllardır bir türlü olmamış geçenlerde turist vizesinden ret vermişler,küstü gitti yazmaz oldu oysa biz onun postlarını zevkle okuyorduk inşallah çıkar bu sefer ve sorunsuzca vizesini alır gider

Başınız sağ olsun, sabırlar dilerim.
    Forum olarak arka arkaya çok kötü haber aldık.
    Umarım haftasonu alacağımız mutlu haberler bunlardan daha da fazla olur.

• @ibrahimasar başınız sağolsun İbrahim bey

• @ibrahimasar Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin sizlere sabır versin.

• @ibrahimasar

Başınız sağolsun, sizlere de sabırlar diliyorum. Çok üzücü ama böyle zamanlarda aklıma hep ölmek için doğduğumuz gerçeği geliyor maalesef. 😞

• @ibrahimasar başınız sağolsun.. Allah sabır versin. Herşey içinde hakkınızda hayırlısı olsun inş bu sene değişir herşey

• @ibrahimasar çok üzüldüm annenize Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.umarım senin için kötü günler geride kalmıştır, herşey gönlünce olsun 😞

• ⭐⭐⭐

Mekanı cennet olsun, Allah kalanlara sabır versin @ibrahimasar

• Herkese iyi bayramlar arkadaşlar. 2.ci bayramımızda cumartesi günü olur umarım. Benim kızımda 2016 nisan doğumlu okula Amerikada başlamayı kaçırdık artık 2. Sınıfa inş 😀

• ⭐⭐

@ibrahimasar Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

• Merhabalar, iyi bayramlar.

2009 yılından beri aralıksız başvuruyorum 🙂 Hala yüzüm gülmüş değil. Önemli bir sorum olacak. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Geçen sene eşimle birlikte başvuru yaptık fakat şu an evliliğim bitme noktasında. .
    Şimdi 2 senaryo var elimde. Birincisi eğer eşime çıkar bana çıkmazsa ve 7 Mayıs sonrasında boşanma durumumuz olursa yeşil karta elveda mı demem lazım?
    İkincisi eğer her ikimize veya sadece bana çıktığını varsayarsak bu durumda forma bekar/boşanmış gibi mi seçmeliyim?

Bu sorumu önceden sorup ona göre önlemimi almak istiyorum 🙂 Galiba böyle bir durumu nadir yaşayan insanlardan biriyim. Özellikle eşime çıkar ve arkasından boşanma durumum kesinleşirse sanırım gitme durumum tamamen kapalı gibi görünüyor. Bilgisi olan veya yönlendirme yapabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |