Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @oznyldrm Güleceksen başka bir konu başlığına gitmelisin burası dv 2023 sohbet odası 🙂

• ⭐⭐

@oznyldrm sizi rahatsız eden, forum kurallarına uymayan iletilerde, iletinin sağ alt kısmındaki üç noktaya basarak bu iletiyi veya bu kullanıcıyı şikayet et diyerek adminlere konu hakkında rahatsızlığınızı belirtebilirsiniz. Bende olsam başkası da olsa fark etmez kuralları açıkca belli olan forumumuzun tadını kaçırmaya kimsenin hakkı yok. Burası sohbet odası yüzlerce defa aynı soru sorulsa bile bazen içerlendiğimizi belirterek de olsa cevap veriyoruz. Biz burada anlayışla nezaket çerçevesinde ahlaklı bir forum ailesi oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Eski kullanıcı yeni kullanıcı farketmeksizin herkes bizim için aynı ve topluma açık bir sohbet odası bu sayfa.

• @oznyldrm 7/24 forumda takılmayı planlıyorum. Ameliyatlıyım, yatış modundayım ki sağlıklı olsam bile cüzdanım felç durumda addsgdsfd her türlü İstanbul bekçisiyim.
    Yazdıklarınızı okuyup duygulardan duygulara savruluyorum 😌🏖

• ⭐⭐

@rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@oznyldrm 7/24 forumda takılmayı planlıyorum. Ameliyatlıyım, yatış modundayım ki sağlıklı olsam bile cüzdanım felç durumda addsgdsfd her türlü İstanbul bekçisiyim.

Acaba şu zamanda cüzdanı felç olmayan var mıdır 😃

• @abrakadabra öyle birisi varsa bile forum da olacağını düşünmüyorum 😃

• ⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@abrakadabra öyle birisi varsa bile forum da olacağını sanmıyorum açıkcası 😃

Aynen öyle.
    Ya yatırımcı vizesiyle çoktan gitmiştir bir yerlere ya da TR'de refahı yüksek bir şekilde yaşıyordur 😃

• @abrakadabra ya aynı masada oturup ağladığımız insanlar yazlığına kat atıyor o yüzden artık çok yorum yapamıyorum 🤓

• @rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@oznyldrm 7/24 forumda takılmayı planlıyorum. Ameliyatlıyım, yatış modundayım ki sağlıklı olsam bile cüzdanım felç durumda addsgdsfd her türlü İstanbul bekçisiyim.

Geçmiş olsun. Genellemeleri hiç sevmem; en azından cüzdanınız var 🙂 ehuehu

• ⭐⭐

@abrakadabra ya aynı masada oturup ağladığımız insanlar yazlığına kat atıyor o yüzden artık çok yorum yapamıyorum 🤓

Zengin olan hep zengindi, sonradan zengin olanı çevremde henüz göremedim ben 🙂

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

birde içine sığdıramadıkları için cüzdan taşıyamayanlar var 😉 @rupica nın cüzdan taşmış felç olmuş

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

birde içine sığdıramadıkları için cüzdan taşıyamayanlar var 😉 @rupica nın cüzdan taşmış felç olmuş

Bakış açıları ne kadar da önemli 🙂
    Adalardan (MAN) bahsediyor olmalısınız @gariban 🙂

• Böyle bir quiz var eyaletlerin nerede olduğunu tahmin ediyorsunuz. Deneyin bence bakalım kaç puan alacaksınız🙂

• şaka gibi geliyor neredeyse son 7 gün

• @LoneStar 50/2 ben illeri biliyorum genelde eyaletler çalışmadığım yerden geldi 😂 😂

• Favorim de bu. Hepsini doğru bir şekilde yazmanız gerekiyor.

• ⭐⭐

@LoneStar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Böyle bir quiz var eyaletlerin nerede olduğunu tahmin ediyorsunuz. Deneyin bence bakalım kaç puan alacaksınız🙂

50/18 hiç bilmiyormuşuz yahu 😃

• Şurada iki tene ağlayacaktım bırakmadınız, ben yazılanları okumaya devam 🙋♀😀

• @oznyldrm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Cglrkvk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@oznyldrm azar is loading..... 🙂

ahahaha ya ofiste sesli güldüm 😃

yahu abartmayın bu kadar :))))

• @chemeng Sence biz miyiz abartan 🙂

• Arkadaşlar selamlar, kız arkadaşımla 4 yıldır beraberiz olası bir GC çekilişi çıkması durumunda,
    Sonuçlar açıklanır açıklanmaz resmi nikah yapıp DV260 formunu öyle göndermek mi mantıklı ? ( ki bu süreç , nikah işlemleri yeni pasaport derken sanıyorum 1 - 2 ayı bulur)
    Yoksa çekiliş sonucundan sonra tek başıma formu gönderip, evlilik işlemlerinden sonra konsoloslukla iletişime geçip form düzeltmesi isteyerek kız arkadaşımı ekletmek mi mantıklı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |