Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Huzur islamda hayat hristiyanlıkta

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın sorunlarını bilmiyorum fakat şunu unutma bunlar sana beyninin bi oyunu lütfen bu oyunu sen kazan, muhakkak içinde keşfedilmeyi bekleyen bir güç var kimleer kimler neleri başarıyor bunu sende yapabilirsin bunu düşün bu seni motive etsin ve en yakın hastanesiye git, bu düşüncenden bahset eminim sana yardımcı olacaklar. Bazen yardım hiç beklemediğin yerden gelir..

• Amerika olmazsa japonyaya gidebiliriz arkadaşlar tokyo hot!

• O japon kızlarla ben çekirge bilem yerim😁

• Massa olmassa fernando alonso
    Japonyada amerikalı kovalarız

• Yasaklı

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG bunu hangi sigorta şirketiyle ve hangi poliçesiyle yaptınız. Aklımızda olsa iyi olur gibi sanki

Özür dilerim. Bir toplulukta çalıştığım için sahip olduğum sigorta ve belli bir yılın üzerinde olduğum için ayrılırken devam ettirebiliyorum. Dışarıdan aynı kapsamlarda yaptırmak çok pahalı olabilir.

• @Furkan-Aydın mee to 😕 bende kurtulmak istiyorum artık daha 23 yaşındayım ama çok yoruldum artık bazen düşünmüyor değil insan bazen artık geceleri uyuyamıyorum her düzenim bozuldu inşallah çıkar da geri dönmemek üzere gideriz şu ülkeden

• @Ozkan-aksan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Amerika olmazsa japonyaya gidebiliriz arkadaşlar tokyo hot!

nasıl?

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Japonya ya gitme durumu nasıl olacak elektronik veya biyomedikal uzmanı olmak lazım. Öyle bir imkanım olsa bir saniye durmam Dünyanın hem din Hem insanlık açısından iyi ülkesi. Arap pisligi görmemiş safkan Ural altay halkı, Bir japon türkçeyi cok rahat ögrenebiliyor, Amerikalı alman gibi türkleri kahverengi suratlı mülteci olarak görmüyorlar Turnalara tapıyorlar daha ne olsun . Bitane 1jzma70 mk3 supra veya Rx7 fc3s , honda Nsx, Legacy Turbo gibi retro jdm makina alacan miki matsubara gibi elegan bir manita yapıcan tokyo daglarında Yan yan sürücen arabayı. Kaputun altına japon savaş bayragı sitikırı koyacan merkezine Ay yildiz yapıstırıcan XD. Tam benlik30 yaş üstü bekar erkekler için özel eglence kulupleri bile var (Cinsellik pavyon üzerine degil kültür sanat toplumsal gönüllülük üzerine).Muhteşem japonca 80-90 ler müzikleri var dinleyecen saşhimileri yerken. Hiroshimayi nagazakinin bugunku görüp devrimci ruhla yaşican. Hokkaidoda Kayak yapıp okinawada Miamibeach gibi takılcan

• @allik konsolosluğa git göççem de vizesiz zaten

• Bende baktın olmuyo çökcem konsolosluğa enson yaş 37 biraz daha deneyebilirim lotteryi

• En son bilmemkaçbin yen istiyorlarmış Amerika’ya gereken para kadar hemen hemen daha az araştırın

• Ben tercüman olmuşum artık tahtaya 2 satır yazarız tokyoda adamı yen manyağı yaparlar inglizcenin kodları bilgisayar programlamaya benzemez
    😁😁😁

• @Emtee Yasamak

• Büyük ihtimal çıkmayacak ama yinede yerimizi alalım bakalım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@avar günaydın 12 yıllık sigortacı olarak sana açıklayım. Grup (şirketin yaptırdığı) ve bireysel olmak üzere 2 farklı sigorta türü vardır. @Ping-PONG zaten yabancı bir şirkette çalıştığı için grup sigortasında bu şirkette çalışan kişi sayısı belli bir sayıdan sonra özel indirim alır kaldı ki @Ping-PONG kaç yıldır aynı yerde çalıştığı için kullanmadıkça her yıl şirketin almış olduğu indirimlerin yanında şahsi kendi indirimi de olduğu için sana pahalı çıkar demesi budur. Fakat senin sgk güvencesi olan (sgk - bağkur - emekli sandığı) güvencen varsa @Ping-PONG gibi sağlık sigortası yerine tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırırsan senin işini görür. İçeriği hakkında sana ben bilgilendirme yazısı atarım. Bana mail adresini gönderirsin.

• ⭐⭐⭐⭐

Napiyonuz ya

• Hayırlı pazarlar dostlar 🗽

• ⭐⭐⭐

Günaydın, iyi pazarlar herkese. 13 gün kaldı heyecan dorukta 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |