Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG Soran oldu mu faslıyım dersin uçaklar kalkar +50usd cebinde kalır...

• Yasaklı

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG Soran oldu mu faslıyım dersin uçaklar kalkar +50usd cebinde kalır...

Anlayamadım ama neyse

• sağlık bankanlığı ambulans uçakla tedavi için yurtdışından hasta getiriyor ya @SONAR onu kastetti diye düşünüyorum.

• Yasaklı

@birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

sağlık bankanlığı ambulans uçakla tedavi için yurtdışından hasta getiriyor ya @SONAR onu kastetti diye düşünüyorum.

🙃

Ben daha bu yaşıma kadar verdiğim verginin bir damla karşılığını alamadım. Hayırları onlara kaldın. Ben parasını çayır çayır ödediğim özel sağlık sigortasının karşılığını alırım.

SSK isteğe bağlı olsa prim bile yatırmam. Her ay bir asgari ücret kadar paramı kesiyorlar ve karşılığı 0. Böyle söyleyince çok bilmiş arkadaşlarım ama emekli olacaksın diyorlar. Ben emekli olucam 10.000 lira maaş ile (bugünün parasıyla örneklendiriyorum) asgari ücrete 50% emekliye 20% zam verecekler 3-4 sene. Benim maaş inecek asgari ücrete. Ben 40 yıl boyunca hayvan gibi prim ödedim dicem. Ama kime?

Yine gelmişine geçmişine sövesim geldi. Vergi kısmına hiç girmiyorum.

İstemediğim ama gönderilmeyen Suriye’ lilerin benim paramla, benim memleketimde benden iyi hizmet alamasına hiç değinmiyorum.

Hakkım kimseye helal olmasın. Hepsi cehennemde cayır cayır yansın çakma müslümanlar.

• @Ping-PONG sonuna kadar haklısın. bu duruma cahil çoğunluk neden oluyor ve bu güruh tüm olanlardan sonra bile halinden memnun.
    insan olmak sadece iki ayak üstünde doğrulmak, birkaç kelime konuşmayla ve temel vücut fonksiyonlarını yerine getirmekle olmuyor.
    çok şey yazacağım ama işte korku............
    burada GORİL KOKO'yu saygıyla anıyorum

• aa 13 gün kalmış 🙂

• Dün akşam, Abd de sağlık hizmetlerinin ne kadar pahalı olduğu konusu geçti. Bir arkadaşım sağlık turizmiyle ilgileniyor. Abd den müşterisi gelmiş. Orada 100 bin dolara yaptıramayacağı diş ve mide küçültmeyi, burada 8500 dolara yaptırdığından bahsediyordu.
    Bizde öyle yaparız ne olacak. Hem ziyaret hem ticaret olur. Sanki burada özel e gitmeden sağlık hizmeti alabiliyormuyuz.

• katılıyorum ben en son devlet hastanesine aşı için gitmiştim randevu bulamayınca aile hekimliğinde

• Yasaklı

• ⭐⭐⭐

@Tugba54, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Umutsuz paylaşımları okumadan geçiyorum ki etkilenmeyeyim olmuş gibi hayal kurup plan yapıyorum annemin Amerika da olması avantajım bunun için biraz daha rahatım 😊Amerika da yaşamayı hak ediyorum ve hakkım olanı istiyorum bi de şu var 7 7 7 mucizeleri hayatıma çekiyorum
    Herkese bol şans
    4.basvuru 😊

Senin annen, bizim de annemiz. Annemiz hangi eyalette? 100 evlat gidelim 😁

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Son 13 gün. Hayırlısıyla inşallah herkes hayallerine kavuşur. Şu ülkeden gidemezsem intihar edeceğim

Büyükler olarak çekeriz kulağını Furkaaan. Hııı kızarız bak.

• ⭐⭐⭐

@birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

maalesef alarm/uyarı çalışmıyor. ben birkaç defa denedim hiç uyarı gelmedi

Son zamanlarda 3 kere talep formu oluşturduysam 1 kere geldi. Çok sağlıklı değil.

• 😶🌫😶🌫😶🌫

• Our people equal

• @Ping-PONG bunu hangi sigorta şirketiyle ve hangi poliçesiyle yaptınız. Aklımızda olsa iyi olur gibi sanki

• Tek kelimeyle neden Amerika?! 🗽🇺🇸

• 13 gün kaldı yaw 🙂

• @Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Tek kelimeyle neden Amerika?! 🗽🇺🇸

Huzur

• ⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Tek kelimeyle neden Amerika?! 🗽🇺🇸

Özgürlük

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |