Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Türk kahvaltısı da var ohh miss tek özleyeceğim böyle bir kahvaltı olurdu

Çekiliş tarihi bu kadar yaklaşırken böyle paylaşımlar yasaklanmalı bence. 🙂

İzlerken inception filmi gibi nerede olduğumu karıştırdım. Çekiliş çıkmazsa bidaha türk kahvaltısı nasıl yapıcam diye panik oldum bi anlığına.

Abd de yaşanan sırf kötü durumları paylaşalım bence son zamanlarda. Çıkmayanlarda fazla etkilenmesin 🙂

Kötü şeyleri etraf yeterince söylüyor zaten herkes ekonomist ABD uzmanı 😄
    Benim aklımda o kahvaltılık ortasında çaydanlık çok iyi yaa

• @ayvalik10 su an evliyim dava düştü. O zman 7 Mayıs çıkar çıkmaz boşanmam lazım hemen anlaşmalı bir skilde. Öyle anladım cevabınızdan

• Karamsarlık yok hiç kendinizi üzmeye değmez ya olursa olur olmazsa olmaz

• Umutsuz paylaşımları okumadan geçiyorum ki etkilenmeyeyim olmuş gibi hayal kurup plan yapıyorum annemin Amerika da olması avantajım bunun için biraz daha rahatım 😊Amerika da yaşamayı hak ediyorum ve hakkım olanı istiyorum bi de şu var 7 7 7 mucizeleri hayatıma çekiyorum
    Herkese bol şans
    4.basvuru 😊

• Biden tozuttu galiba 😞 https://streamable.com/q0yxsb

• bu sağlık olayı benim de çekindiğim bir konu maalesef çok haklı o konuda

• @marpessa Problem olmaz. Kazandığın para ile Türkiye'ye gelip tedavi olup geri dönersin. Tek sorun olacak kısım umarım kimsenin başına gelmez kanser gibi bir durumda sıkıntı yaşanır. Tabi şu gerçekte var ki basit bir kan testi bile binlerce dolar. Ameliyat vs. durumu dışında da aslında pahalı şimdi tekrar düşündüm de.

• Yasaklı

@this-time89, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@marpessa Problem olmaz. Kazandığın para ile Türkiye'ye gelip tedavi olup geri dönersin. Tek sorun olacak kısım umarım kimsenin başına gelmez kanser gibi bir durumda sıkıntı yaşanır.

Türkiye’ deki full kapsamlı özel sağlık sigortamı aktif tutacağım. Aylık 30$ ödüyorum. Yük olacağını düşünmüyorum. Yanına bir de yıllık 50$ a 50 hastalığı kapsayan teminat sigortası ekledin mi tamamdır. Yıllık 400$ a tüm sağlımı garanti altında tutucam. Acil tıbbı yardımda yurt dışını da kapsıyor ve eğer beni Türk Hekim lerine emanet edin dersem 🙃 ambulans uçak ile Türkiye ye getiriyor.

Sağlık düşündüğüm bir nokta değil. 🙃

• Son 13 gün. Hayırlısıyla inşallah herkes hayallerine kavuşur. Şu ülkeden gidemezsem intihar edeceğim

• @Furkan-Aydın şaka yaptığını düşünüyorum ama bunun şakası bile kötü...

• Hayalini kurduğum her şeye bir tık yakın olduğum kadarda bir tık uzağım, Geçen gün rüyamda lottery sayfasını açtım sonuçlar açıklanmış, kazanmışım inanmak için yazıları okudum o derece bilinç altıma işledi, Tabi sonra uyandım ah bee keşke dedim gerçek olsa.

• Yasaklı

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

bu sağlık olayı benim de çekindiğim bir konu maalesef çok haklı o konuda

İki aydır oğlanın geniz eti ameliyatı olması gerekiyor Bursa'ya bir şehir hastanesi yaptılar AVM 5 yıldızlı otel halt etsin ama iki ay önce zar zor muayene ettirdim bir ay sonra tekrar gelin dedi mümkün değil randevuyu düşürmek inat ettim gitmeyeceğim özele diye burada güya ücretsiz sağlık hikaye iki ay sonraya emar veriyorlar o da gecenin bir vakti illallah edip para ile ameliyat olacaksan Amerika'dan pek farkı kalmıyor hee çok pahalı işlemler doğru iyi kazanıp iyi bir sağlık sigortası o da olur da bir yerimiz kırılır falan o yüzden en son ne zaman muayene oldum Dr gittim hatırlamıyorum babam 65 yaşında öyle kendine de bakmaz ömründe 3 kez Dr gitti işimiz düşmesin diye kendimize bakacağız yeter ani diş vs durumunda sigorta yetersizse basar Meksika da yaptiririz planlı bir operasyonda Türkiye'ye geliriz
    şu kadar saatte bunu kazandım diye video atanların sağlıkla ilgili bir durumda bir serum bu kadar alçı ev parası diye video çekmesi aşırı saçma

• @Zelene en azından çekiliş çıkıpta gidinceye kadar: artık hastanelerden gidip sıra alınabilecekmiş (geçen genelge yayınlandı), bir de bugün sıra almayı ( mhrs, 182) denediniz mi?

• ⭐⭐

@birisi aa alabildim alarm da açıktı ama açıldı diye haber gelmedi saolasin ya işte forumun güzellikleri bütün dertlerimi yazsam mi acaba bak çözüldü😄

• ben de bir bölüm için randevu arıyordum, geçen 182'yi aradım, bana istediğim bölümün yeni randevusu cumartesi açılacak şeklinde belirtildi, bu sebeple bugünü özellkle sordum. çok geçmiş olsun, küçük beye sevgiler.

• maalesef alarm/uyarı çalışmıyor. ben birkaç defa denedim hiç uyarı gelmedi

• Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Artık çıksın da duruma göre bir şekilde ayarlarız. Burada da zaten özel sigortaya para bayılıyorum yıllardır doğru düzgün hastaneye gidiyor muyum hayır öyle boşa gidiyor..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |