Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bugün sislerin ardından kısık bakış atan güneşin verdiği enerjiyle çıktım sahile, diyorum ki; “buraları mı çok özleyeceğim, yoksa buralardaki seni mi ?” Hemen cevap veriyor içimdeki karadeniz aşkı; “andır galsın buralarda sende, ben amerikaya gidiyim.”

14 gün.. 🗽🗽

• Bugün bir neşesiz uyandım ben, dedim Özlem, "bilmem kaçıncı başvurun, yine heveslendiriyorsun kendini, çıkmayacak." bir modum düştü, bu sene de çıkmazsa bir daha başvurmayacağım, yeter yani..

• @ozlemmm benim ilk başvurum eşimin ikinci çok hevesli olduğum için herkes üzülmemden korkuyor ama ben diyorum ki demekki burda geçirmem gereken bir yıl daha varmış derim devam ederim sizde öyle yapın başvuru bedava ne kaybediyorsunuzki başvurunca ve ne olursa olsun İnancınızı kaybetmeyin bi ooof deyin yaşamak istediğiniz eyalette ev bakın 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Gider gitmez tır işini yapacağım diyenler için

• Mis gibi hava var mis içim açıldı umarım sonuçların açıklanacağı gün de böyle içim açılır 🙂

• ⭐⭐⭐

@ozlemmm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bugün bir neşesiz uyandım ben, dedim Özlem, "bilmem kaçıncı başvurun, yine heveslendiriyorsun kendini, çıkmayacak." bir modum düştü, bu sene de çıkmazsa bir daha başvurmayacağım, yeter yani..

Ya çıkar çıkmaz onu düşünme şu an. Şu an bunun keyfini çıkar. Hayal de kur, buradan da yaz. Üzülüp üzülmeme kısmı Mayıs'da, şimdi değil 😊

• @ozlemmm her ne kadar vaktimin çoğunda seninle benzer duyguları yaşasamda umudu yitirmemek gerek. bizi ileriye taşıyan umudumuzdur. evet bu çekilişte bizim başvuru yapmanın dışında müdahale edemediğimiz çok fazla etki var,
    ama olsun umudu kaybetmemek gerek.
    UMUTSUZ DURUM YOKTUR. UMUTSUZ İNSAN VARDIR. BEN HİÇ BİR ZAMAN UMUDUMU YİTİRMEDİM.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• ⭐⭐

Türk kahvaltısı da var ohh miss tek özleyeceğim böyle bir kahvaltı olurdu

• Sizin de içinize kramsarlık çöküyor mu? Ya çıkmazsanın verdiği hüzün..

• @Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Türk kahvaltısı da var ohh miss tek özleyeceğim böyle bir kahvaltı olurdu

Çekiliş tarihi bu kadar yaklaşırken böyle paylaşımlar yasaklanmalı bence. 🙂

İzlerken inception filmi gibi nerede olduğumu karıştırdım. Çekiliş çıkmazsa bidaha türk kahvaltısı nasıl yapıcam diye panik oldum bi anlığına.

Abd de yaşanan sırf kötü durumları paylaşalım bence son zamanlarda. Çıkmayanlarda fazla etkilenmesin 🙂

• merhabalar 7 mayısı sabırsızlıkla bekliyorum. sizlere bir sorum olacak. başvuru yaparken boşanma davası devam ediyordu eşimle. o yüzden divorced yazdım. kendi ve oğlumun bilgilerini girdim. eğer çıkarsa boşanmam mı lazım. yoksa ds 260 formuna eşimin bilgilerini eklesem ilk başvuru yalan bilgi diye greencard hakkım yanar mı?

• @ozlemmm bazen bende de oluyor ya çıkmazsa hissiyatı benim ilk başvurum bende de acaba yanlış doldurdum mu hissati hep aklımda ama iyi düşünelim iyi olsun çekim yasası hatırlayıp olumlu düşünelim herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ozlemmm bazen bende de oluyor ya çıkmazsa hissiyatı benim ilk başvurum bende de acaba yanlış doldurdum mu hissati hep aklımda ama iyi düşünelim iyi olsun çekim yasası hatırlayıp olumlu düşünelim herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah

Bu işte çekim yasası vs. işe yaramıyor inanın bana 🙂
    2007 de kazandığımda katıldığımı bile unutmuştum,gelen zarfın ne olduğunu bile anlamamıştım 🙂

• Bir ülke düşünün 84 milyon nüfuslu.. 60 milyonu yaşayan ölü.. 15 milyonu ölmeye yüz tutmuş… 5 milyonu aç ve susuz.. 2 milyonu geri kalan 1 milyon 999 bin.. kişiye çalışıyor.. Geriye kalan 1000 kişilik topluluk çilek yiyor ama muz tadı alamıyor diye isyan ediyor 😂😂 ne garip..

Respect 🗽🇺🇸

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uğur-tugay vukuatlı nüfus evrağında senin evli mi yoksa bekar mı yazıyor. Bu bilgiye göre ds260 doldurmalısın ds260 doldurduğun bilgileri evraklarla ispat edeceğin için sistem de ne yazıyorsa onu yazacaksın eğer evli yazıyorsa evet boşanmalısın çünkü kesinleşmeden sen başvuru da boşanmış yazmışsın. Sana şunu sorarlar eğer evli isen boşandıktan sonra tekrar ne zaman evlendin diye.

• @Ozzy-han öncellikle sizin adınıza çok mutlu oldum darısı isteyen herkesin başına inşallah 🙏 tamamen şans tabi ki ben kendimi öyle avutuyorum maalesef şuan için elimden başka bir şey gelmiyor 😕

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ozzy-han öncellikle sizin adınıza çok mutlu oldum darısı isteyen herkesin başına inşallah 🙏 tamamen şans tabi ki ben kendimi öyle avutuyorum maalesef şuan için elimden başka bir şey gelmiyor 😕

Ben gidemedim maalesef o dönemde,sebebini konuya önceden yazmıştım 🙂 Kısmet herşey..İnşallah buradaki herkes kazanır 🙂

• Bu bir totem mesajıdır ) Herkese bol şans..

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Forumu uzun süredir takip ediyorum.Daha önce 3 kez katılıp kazanamamıstım..Totem olsun diye üye olup mesaj atıyorum..Herkese bol şanslar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |