Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ahsenaydgdu Bende ilkay'ı uzun zamandır takip edenlerden biriydim... Artık değilim çünkü yorumunuz çok doğru bende aynı fikirdeyim , içerikler tamamen ücretli ortaklıklara dayalı oldu , eski samimi videolar yerine artık tele satış reklam sayfası gibi birşey oldu, tabi emek veriyor orası ayrı ama samimi bulmuyorum artık, Okan Serbest ,Can harmanşah ve NJ'deki Emrah'ı takip ediyorum çok uzun süredir çizgiyi bozmayan 3 youtuber benim için

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa haklısınız saydığınız isimler samimi kendileri video çekerken mutlu olan insanlar emrah bey özellikle, okan biraz daha amerikanın dream tarafı can bey businessman, ilkay zaman sanki kamera kapanınca öff be diyomuş gibi geliyor, ona biraz tutuldum sanırım 😂
    Bide geçen senelerde çok atkif olan arkadaşımız vardı tolga bey, kendisi amazonda ilk satış yapanlardan falan diye video attı ilkay zaman ama sonra bidaha hiiç amazon iş modeliyle ilgili içerik gelmedi, tolga beyde 1 aydır yok nerdeyse inşallah görüp msjları bi açıklık getirir valla ara ara aklıma geliyor noldu o iş diye.

Edit: emrahları karıştırdım, nj deki emrahı bilmiyorum. Teksas emrah ateşi kastettim 🙈

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Maalesef ara ara youtuber arkadaşlarda kopmalar oluyor , Emrah'ta çok uzun süre video atmadı , Türkiye'ye sık sık gelip gidiyor sürekli adaptasyon sorunu yaşıyor her yeni geldiğinde uzun süre video atmıyor , bu ara başladı Uber doordash v.s yapmaya , kendisinin mizahını kaliteli buluyorum ve videolar tamamen samimi , Okan artık aileden biri oldu benim için , Orlando'cu olduğum için bende yeri ayrı 🙂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@SchoField henuz videoyu izlemedim ama ilkay zamanın kanalındaki kişilerden ücret talep ettiğini duyduğumdan beri ve uzun zamandır amazon girişimiyle alakalı sessizliğinden dolayı artık bana pek samimi gelmemeye başladı.. he hala orda ne iş yaptığını bilmediğim halde 4/4 nasıl yaşadığını merak etmiyor muyum evet, ama bunu öğrenmek için onunla tanışıp sohbet edebilmek için ücret karşılığı videomu çekmemiz gerekiyo anlamadım..

Aynen katılıyorum Ahsen bunu bende düşündüm bu adam ne iş yapıyor diye, tanışsam sanki beni dolandiracak gibi bir izlenim bırakıyor bana çok çene var 😄

• ⭐⭐

Bu yıl çıkmazsa illegal giriş yapıp kaçak yaşamayı düşünüyorum. Artık başka yolu kalmadı. Yaşadığım hayata kıyasla be kadar kötü olabilir!

• @ahsenaydgdu gidelim tabii

• Arkadaşlar bir sorum var, E2 vizesi için araştırm yapan var mı? Ben bu konu ile çok ilgileniyorum ve fikir alışverişi yapabilmek için bana özelden yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@Zelene ahahahahaha teşekkürler ilkay bey bizm dolandırıcımız var deriz 😂😂

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa emrah beyin kanal adı nedir bu bnm dediğim teksaslı emrahında uzun zamandır youtube videosu yok, instagramdan da ben takip etmiyorum, güncel olarak nerede şuan onu bilmemekle beraber aynı kişiden mi bahsediyoruz acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@birisi bekle mayıs ayında e2 vizesine ait bilgi dolup taşacak burada çünkü @denizci10 gidiyor

• @ayvalik10 evet haklısın, ben de @denizci10 dan gelecek haberleri bekliyorum. ama bir taraftanda araştırmaya başladım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu günaydın ilkay zaman bir ekip kuruyor. Bu ekip tabiki de amazon konusunda yıllarca içinde olmuş hatta ilkayın ilk iş yapmak için başlayanlara destek olduğu (startup) şirketi var medya dağıtım şirketi var. O kişiler sayesinde udemy gibi eğitim vermek için para topladı 100 kişilik gruplar halinde bu kişiler direk uzaktan bağlantı ile bilgisayarına bağlanıp sana herşeyi birebir anlatarak değil göstererek yaptığı bir eğitim idi. Hatta eğitim bitti 1-2 kişi çıkardı nasıl oluyor onlar da evet sipariş gelip para kazanmaya başladık gibisinden bilgi vermişlerdi. Eminim tekrar eğitim başlatırsa tekrar aynı kişiyi çıkarıp arada ki zamanda ne yaptın sen gibisinden reklamını yapar. Ancak şimdi yeni başlayan 2 kişiye ait videolar koyucam o kadar içten ve samimi anlatıyorlar ki kendileri de yeni ondan bizden biri gibi anlatıyorlar. Hatta ozan zaten forumun üyesidir.

• Merhaba herkese🤞, Confirmation Number'ımı kaydettiğim yerde silinmiş. Kısacası kaybettim. Forget yaptığımda sitede geçen senenin Confirmation Number'ını vermekte. Ne yapabilirim bu durumda?

• ⭐⭐

@SchoField doğrudur bizde ilk başlarda arkadaşları eve toplar hadi hadi ilkay zaman video atmış der izlerdik ama ne bileyim çok izlenme kaygısına düştü sanki zamanla bu arada 4 senedir izliyorum Amerika içeriklerinde başı çeker zaten abonesi en çok olan kanal galiba 800 küsür

Sizin kadar eski izleyicisi değilim 6 ay önce youtube önüme çıkarttı ama dediğinize ben de katılıyorum. Özellikle reklamlı videolar yapıyor, para alıp bazı işletmelerin videolarını sanki röportaj yaparmış gibi çekiyor ama reklam olduğunu söylemiyor bu da bende biraz negatif etki yaptı. Pek dürüst gelmedi bana.

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG houstonda yengemiz var diyebilir miyiz peki 😂

Türkiye’ ye ayak bastığı anda bakılacak o işlere 😂
    Şimdilik tatile gelirken haber verecek uçak biletini ben alacağım. Bu konuda anlaştık. Kendimi sağlama aldım. Geliyor bir süre haber vermiyor. Yakın olan bilir kafasında 😂

Hayırlı olsun abi. Vatandaşlık alınca bana sponsor olmayı unutma.

• ⭐⭐

@R-Topcu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba herkese🤞, Confirmation Number'ımı kaydettiğim yerde silinmiş. Kısacası kaybettim. Forget yaptığımda sitede geçen senenin Confirmation Number'ını vermekte. Ne yapabilirim bu durumda?

Sonuçlar açıklanınca o zaman unuttum deyip numarayı geri alabilirsiniz. Ama bunun için 7 mayısı beklemeniz gerek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@R-Topcu keşke dediğin gibi olsa hemen öğrensek ancak 7 mayıs öncesinde sistemde 2022 bilgileri var. Ondan 7 mayıs akşam 19.00 sonrasında denersen 2023 olan bilgini bulabilirsin.

• @SchoField bende ilk defa duyuyorum ve samimi buluyorum bence güzel videoları.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hdemircanusa emrah beyin kanal adı nedir bu bnm dediğim teksaslı emrahında uzun zamandır youtube videosu yok, instagramdan da ben takip etmiyorum, güncel olarak nerede şuan onu bilmemekle beraber aynı kişiden mi bahsediyoruz acaba

"Emrah ATES" kanalı sanırım bahsedilen

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 abi çok sağol. Ama beklentiyi yükseltmesek mi acaba. Böyle olunca strese giriyorum. 🙃 Ama size yemin ederim ki her bildiğimi her yaptığımı kelimesi kelimesine anlatacağım... inşallah işinize yarar...

Benzer Başlıklar

• 29945
  • 682
  • 6
  • 13246
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |