DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Bir ayın da altına inmişiz artık.

SON 29

• 2:50 dk sonra hooop 28 :)))

• sizce DV2023 başvuru sayısı ne kadar çıkar ?

• @karakaya Gümüşhane - Giresun arası yolculuğumuzda son 2 saat 30 dk 🙂

• Herkese merhaba.
    Uzun zamandır foruma üyeyim ve aktif olarak takip ediyorum ama hiç yazmadım. Daha önce çekiliş açıklanma tarihlerinde ve sonrasında kazanan arkadaşların sevinçlerini, geçirdikleri süreçleri, mülakat tecrübelerini falan takip ediyordum. Çekilişin bana çıkmamasına rağmen o kadar çok şey öğrendim ki buradan, şimdi çıksa bana hiç sorun yaşamadan işlemlerimi yapabilirim galiba 🙂
    Yaklaşık 10 senedir bende başvuruyorum bu çekilişe ve galiba bağımlısı oldum diyebilirim. Ama her güzel şeyin bir sonu olmalı bence. O yüzden bu sene SON kez başvurdum diyebilirim. Pasaport zorunluluğunun kaldırılması, başvuran sayısının artması, dünyanın ve ülkemizin gidişatı derken şartlar oldukça zorlaştı ve bu senede olmazsa bir daha başvurmayı düşünmüyorum. DV2023 için ‘Sevdanın Son Vuruşu’ diyebiliriz yani 🙂
    Eğer bu senede talihli olamazsam bu post ilk ve son postum olarak burada kalsın diye yazdım. Hatıra gibi bişey yani.
    Umarım bu forumdaki başvuran herkes talihli olur.
    Hoşçakalın.

• ⭐⭐

@gsadds seneye başvurduğunda hatırlatırız 😂

• ⭐⭐⭐

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @Yahya-Öztürk @gariban @Ping-PONG siz kendinizi geliştirmiş sınıf ne güzel. Ancak herkes aynı olgunlukta yaratılmıyor. Bende 12 yasında hayata atıldım ev geçindirdim ama maalesef oğlum 21 yasında ama aklı halen ergenlikten çıkamadı. Ne burada nede ABD de yalnız yaşayacak kapasitede değil. Kendisini ne kadar gazlasak ta hiç bir çabası yok. Ve maalesef kötü arkadaş çevresini çok seviyor. ABD te bile yollasam arar bulur o derece. Küçüğü farklı onun için aynı şeyi söyleyemem. Nerdeyse mesleğini elina almak üzere. Ayrıca her konuda daha olgun.. Neyse bu bazı başka sebeplerden yalnız bırakamıyorum. Yada olmadı amcası bir yolunu bulur getirmek için.

• Yasaklı

@kugutex, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Yahya-Öztürk @gariban @Ping-PONG siz kendinizi geliştirmiş sınıf ne güzel. Ancak herkes aynı olgunlukta yaratılmıyor. Bende 12 yasında hayata atıldım ev geçindirdim ama maalesef oğlum 21 yasında ama aklı halen ergenlikten çıkamadı. Ne burada nede ABD de yalnız yaşayacak kapasitede değil. Kendisini ne kadar gazlasak ta hiç bir çabası yok. Ve maalesef kötü arkadaş çevresini çok seviyor. ABD te bile yollasam arar bulur o derece. Küçüğü farklı onun için aynı şeyi söyleyemem. Nerdeyse mesleğini elina almak üzere. Ayrıca her konuda daha olgun.. Neyse bu bazı başka sebeplerden yalnız bırakamıyorum. Yada olmadı amcası bir yolunu bulur getirmek için.

Talihli olursanız bu sebepten hakkınızı yakmayın sakın. Yanınıza almanın yolları çok. Bundan emin olun. Şuan kafa yormaya gerek yok ama o gün geldiğinde çözülür.
    İyi forumlar dilerim

• ⭐⭐

@Rhonster nerelerdesin görmez olduk seni

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban buralardayım ya ama çok vaktim olmuyor hayatımda hiç bu kadar yoğun olmamıştım ya

• ⭐⭐⭐

Ne bildirimlere girebiliyorum. Ne like atabiliyorum bu yorum gidicekmi emin değilim neden bozulduu off 🥺

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ne bildirimlere girebiliyorum. Ne like atabiliyorum bu yorum gidicekmi emin değilim neden bozulduu off 🥺

Bende görünüyor mesajınız

• ⭐⭐⭐

@Erkand bey cevapla dediğimde cevaplamıyor mesela böyle bi temassızlık var

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Erkand bey cevapla dediğimde cevaplamıyor mesela böyle bi temassızlık var

Evet biraz sorun var bende fark ettim onu şuan ama normal çalışıyor bende

• @kugutex, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Yahya-Öztürk @gariban @Ping-PONG siz kendinizi geliştirmiş sınıf ne güzel. Ancak herkes aynı olgunlukta yaratılmıyor. Bende 12 yasında hayata atıldım ev geçindirdim ama maalesef oğlum 21 yasında ama aklı halen ergenlikten çıkamadı. Ne burada nede ABD de yalnız yaşayacak kapasitede değil. Kendisini ne kadar gazlasak ta hiç bir çabası yok. Ve maalesef kötü arkadaş çevresini çok seviyor. ABD te bile yollasam arar bulur o derece. Küçüğü farklı onun için aynı şeyi söyleyemem. Nerdeyse mesleğini elina almak üzere. Ayrıca her konuda daha olgun.. Neyse bu bazı başka sebeplerden yalnız bırakamıyorum. Yada olmadı amcası bir yolunu bulur getirmek için.

Tavsiye veya cevap vermesi zor bir post olmuş. Umarım her şey gönlünüzce, planlarınız dahilinde olur... 😇

• @gsadds, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhaba.
    Uzun zamandır foruma üyeyim ve aktif olarak takip ediyorum ama hiç yazmadım. Daha önce çekiliş açıklanma tarihlerinde ve sonrasında kazanan arkadaşların sevinçlerini, geçirdikleri süreçleri, mülakat tecrübelerini falan takip ediyordum. Çekilişin bana çıkmamasına rağmen o kadar çok şey öğrendim ki buradan, şimdi çıksa bana hiç sorun yaşamadan işlemlerimi yapabilirim galiba 🙂
    Yaklaşık 10 senedir bende başvuruyorum bu çekilişe ve galiba bağımlısı oldum diyebilirim. Ama her güzel şeyin bir sonu olmalı bence. O yüzden bu sene SON kez başvurdum diyebilirim. Pasaport zorunluluğunun kaldırılması, başvuran sayısının artması, dünyanın ve ülkemizin gidişatı derken şartlar oldukça zorlaştı ve bu senede olmazsa bir daha başvurmayı düşünmüyorum. DV2023 için ‘Sevdanın Son Vuruşu’ diyebiliriz yani 🙂
    Eğer bu senede talihli olamazsam bu post ilk ve son postum olarak burada kalsın diye yazdım. Hatıra gibi bişey yani.
    Umarım bu forumdaki başvuran herkes talihli olur.
    Hoşçakalın.

Yazını okurken geçen 10 yıl içerisinde tahminen neler hissettiğinizi az çok hissettim bende. Biraz kısmet olarak bakıyorum ben. O yüzden umarım bu sene çıkar da bir daha başvurmak zorunda kalmazsınız ama çıkmasa da başvurmaktan niye vazgeçesin ki bu size bir şey katmayacak. Farklı vize türlerini de deneyebilirsiniz bu arada ama hiç biri GC gibi değil elbette. Hepimiz bazen GC'ye küsüyoruz ama müptelası olduk 🙂

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Geçenlerde avrupadan iş teklifi aldım ve green card heyecanım eskiye göre bayağı düştü. 4 ay önce bütün planlarımı green card üzerine yapıyordum. Ama şimdi çıkmasa da olur kafasındayım. ABDden ev bakıyordum şu an aynısını gideceğim ülke için yapıyorum. İçimde Abd sevgisi yokmuş meğerse. Türkiye nefreti varmış. Bunun üstüne greencard çıkarsa artık, yabancıların dediği gibi "cherry on top" olur ama dediğim gibi çıkmasa da bir şey kaybetmem.

Hayırı olsun iş teklifiniz. Peki GC çıkarsa Avrupa'da ki iş teklifine gitmek mi yoksa Amerikan dream'mi senin gönlünü fetheder? 🙂

• ⭐⭐

@FreeMen, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Geçenlerde avrupadan iş teklifi aldım ve green card heyecanım eskiye göre bayağı düştü. 4 ay önce bütün planlarımı green card üzerine yapıyordum. Ama şimdi çıkmasa da olur kafasındayım. ABDden ev bakıyordum şu an aynısını gideceğim ülke için yapıyorum. İçimde Abd sevgisi yokmuş meğerse. Türkiye nefreti varmış. Bunun üstüne greencard çıkarsa artık, yabancıların dediği gibi "cherry on top" olur ama dediğim gibi çıkmasa da bir şey kaybetmem.

Hayırı olsun iş teklifiniz. Peki GC çıkarsa Avrupa'da ki iş teklifine gitmek mi yoksa Amerikan dream'mi senin gönlünü fetheder? 🙂

Teşekkürler. Avrupa'daki işe her türlü giderim. GC çıkarsa da zaten çalışacağım şirket Amerikan şirketi olduğu için kendimi Amerika'ya transfer ettiririm muhtemelen.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

404

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.2k

| | | |