Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gariban pahalı tabii ama hayal kurmak bedava!

• ⭐⭐

@Don-t-Worry-Be-Happy çok dillendirme duymasınlar, bir duysalar onun da vergisini alırlar hemde lüks diyip ötv kitlerler. Hayal bu ülkede yasak gidince Amerika kuracaz

• @muhendisbey Siz nasıl isterseniz öyle ilerler. Her ikisi bir diğerinin kazandığı başvuru ile görüşmeye gidebilir.

Basitçe açıklarsak ailece 2 başvurunuz oluyor. İlk hangisine çağırırlarsa onun görüşmesine birlikte girersiniz.

• ⭐⭐⭐

@bhdrergvn öylesine başvuran ilk okulu mezununada çıkmıştı.. bence tamamen sayısal loto 🥺

• Sayısal demeyin o da çıkmıyor :D:D

• ⭐⭐⭐

@madmizah 4 senedir instagram çekilişine bile katılmıyorum şansım oralarda tükenmesin diye 😂

• ⭐⭐⭐

@adgercu birisi arizonayı önerdi 😂😂 ahaha yazarken suan bile gülüyorum, bizim oralarda bir laf vardır arizona kertelenkesi derler dedim😂😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu seyredermiydin bilmiyorum ama bir seridir bu arizona kertenkelesi 🙂

• Günaydın dostlar bugün günlerden 29

• @OrlandoGücü günaydın hayırlı cumalar

• Günaydınlar. DV2021'den umudu kesenler olarak DV2023'e ağırlık vermeye başladık. Son 1 ayın içerisine girdik. Hepimiz için hayırlısı olsun 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-AKGÜL-0 bu tornado neresinde oldu bilmiyoruz ama bizim forumdan aile üyesi savannahta umarım bir şey yoktur @redsat2000 iyi misin

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@madmizah 4 senedir instagram çekilişine bile katılmıyorum şansım oralarda tükenmesin diye 😂

Her cuma akşamı dua ediyorum başvurduğumda beri biri tutmasa diğeri tutar diye şansımı yükseltmek için. Birde yolda giderken yürüyenlere sorup aynı mevkiye gidenleri alıyorum sadaka veriyorum her yaptığım hayır +1 sevap point olarak haneme yazılsın çekilişe yansısın diye

• @Ghost, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Günaydınlar. DV2021'den umudu kesenler olarak DV2023'e ağırlık vermeye başladık. Son 1 ayın içerisine girdik. Hepimiz için hayırlısı olsun 🙏

Günaydın. Kazanıp da gidememeniz çok üzücü, case numberınızda düşükmüş üzüldüm sizin adınıza. Umarım artık DV2023 ile beraber eski rutinine döner konsolosluklar.

• @FreeMen 10'binlerin çok başında olarak ben ve diğer DV2021 talihlisi arkadaşlarımız inanılmaz üzgün günler geçirdik ve bu süreçte çok yıprandık.

Teşekkür ederim desteğiniz için. Umarım artık her şey rutine döner ve hiç kimse mağdur edilmez 🙏

• @Gökhan-AKGÜL-0 evet doğru diyorsunuz hem çıkar çıkmaz gitmiyorum ki daha 1 2 senelik bir süreç var, dolar lazım 🙂

• ⭐⭐

alt metni
    Arizona/Grand Canyon

Günaydın,
    Çekilis gününe kadar her gün atmaya çalışacağım böyle güzellikleri..

• ⭐⭐

Merhaba form ailem,

Bugün günlerden Arizona.

61+Ca6Hh6HL._AC_SX300_SY300_QL70_ML2.jpg

Arizona (AZ), 295.260 km2 yüzölçümü ile Amerika Birleşik Devletleri’nin 6. büyük eyaleti olmakla beraber 6,9 milyon nüfusu ile de 14. büyük eyalettir.
    Güneybatı Amerika’nın Rocky Dağları bölgesinde bulunan Arizona, kuzeyde Utah; doğuda New Mexico, kuzeydoğuda Four Corners bölgesi (4 eyaletin sınırlarının birleştiği nokta) ile Colorado; güneyde Meksika’nın� Sonora eyaleti; güneyde Meksika’nın Baja CaliforniaNorte eyaleti ile batıda Kaliforniya ve sınırın büyük kısmını oluşturan Colorado Nehri’nin bulunduğu Nevada ile komşudur.
    images (7).jpeg
    Günümüzde Arizona’nın ekonomisinde öne çıkan sektörler imalat ve turizmdir. Tarımsal alanda pamuk, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği, süt ve süt ürünleri, marul ve saman; sanayide ise bakır ve diğer madenler, elektrik donanımı, ulaşım donanımı, makine, basım ve yayın, işlenmiş gıda ürünü, elektronik önde gelen faaliyetlerdendir.
    En çok ihraç edilen ürünler; bilgisayar ve elektronik ürünler, ulaşım donanımı, makine, cihaz ve cihaz parçalarıdır. En çok pamuk tarımının yapılmakta olduğu Arizona’da, 2004 yılında, 96.000 hektarlık alanda 680.000 balya Upland pamuğu üretilmiştir ve toplam değeri 163.200.000 doları geçmektedir. Sebzelerden özellikle marulun değeri yine 2004 yılında 858.010.000 doları bulmuştur. Diğer önemli tarım ürünü olan saman ise, 208.269.000 dolar değerinde olup 2.119.000 ton üretilmiştir.
    3dd154c5-c729-4754-bf05-ea6154e1dfb0.jpeg
    Arizona’nın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri olan Phoenix, Amerika Birleşik Devletleri’nin de en büyük 5. şehridir. SonoranÇölü’nün ortasındadır ve Büyük Kanyon’a giden yolun üzerindedir. ABD’deki diğer büyük şehirlerden farklı olarak Phoenix, pek çok park ve korunmuş alan barındırmaktadır.
    Arizona’nın ikinci büyük şehri olan Tucson, eski “Vahşi Batı” ruhunu modern bir şehirde yaşatılmış halidir. Tucson, UNESCO tarafından Dünya Gastronomi Şehri olarak tanımlanan ilk şehirdir. Görsel ve performans sanatları sahneleri ile saydın galeri ve müzelerle dolu Tuscon’un çok kültürlü mirası göz doldurur. Güzelliğiyle ünlü Sonoran Çölü, bu bölgeyi Güneybatı Amerika’nın sembolü olan dev saguaro dahil olmak üzere harika kaktüslerle kaplar.

• ⭐⭐

@Erkand resmi indir sonra cevaptan yazıp dosya yükleden seç o zaman kırık link olarak görünmez, banada bugün nereyi paylaşayım diye fikir oldu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |