Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese göre Amerika bitmiş. Bugün birini kalayladım ağzı açık kaldı sen bu kadar şeyi nasıl biliyorsun diye ama karar verdim konuşmayacağım, söylemeyeceğim, deli sanıyorlar beni sonra 🙈

Arkadaş söyleme bilmesinler. çomarlar a haberi dinlesin.Zaten gitmek isteyen çok, sayıyı arttırmayalım lütfen.😅 😃

• @SUAT-GUNAY Abi her türlü köşeyi döneceğiz inşallah Türkiye’de survivor şartlarında hayatta kalıyorsam ben orada köşeyi dönerim eminim 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hdemircanusa idris usta diye ağzı bayağı bozuk bir deli vardı inşaat işleri yapan son videolarında birlikte çektiği kişi vardı eğer bu adam yaşıyorsa ben amerika da kimse yapamam demesin.

Restaurant sadece boş bardağa su doldursan bile 8-10 dolar alıyorsun hiç konuşma yok dil bilmene gerek yok.

• @ayvalik10 hocam bu , saf görünen kurnazlardan , hergün twitch yayını yapıyor , karavan tipi büfede fastfood satıyor

• @ayvalik10 Bu videodaki adam bizi Suya götürüp susuz getirir paşam baya uyanık bakma sen

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@karakaya adamın karakterinde değilim zaten kayık biliyoruz sadece insanlar gözlerinde çok fazla büyütüyorlar ona şaşırıyorum.

• @ayvalik10 Dostum bozuk atma 🙂 ben takıldım sana sadece

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@karakaya bu sayfada ki kimseye bozuk atmam aynı koğuşun insanlarıyız. Sadece insanların ellerine fırsat geçiyor kendilerini hiç geliştirmeden saçma sapan yazılar yazıyorlar örnek. Sağlık branşını bitirmişsin. Denklik al yada ingilizce geliştir bu kadar güzel mesleği var.

"merhabalar ben samet yeni greencard vizem onaylandı, mersinliyim 24 yaşındayım liseden hemşirelik bitirdim ve ekstra bir sürü işte çalıştım satış garsonluk barboy pazarlama müşteri temsilcisi operasyon iş geliştirme vb. çok az param var başlangıç olarak hemen iş ve konaklama arıyorum. konaklamalı iş olursa süper olur veya bana ilk aylarda yardımcı olabilecek sonraki aylarda konaklama parası verebilecek duruma gelene kadar yardımcı olabilecek birileri arıyorum. haftaya gelmeyi düşünüyorum başlangıçta her işte ama nereye gideceğim konusu iş bulunca belli olacak şimdiden teşekkürler.
    lütfen gereksiz yorumlar atmayın. iş sahibi veya yönlendirebilecek kişiler yorum atsın lütfen diğer detayları vs grupları orayı buraya araştırıyorum her yere yazıyorum işte sizlerin tavsiyeleriniz için teşekkürler."

• @ayvalik10 hocam maalesef herkesten aynı performansı aynı girişkenliği beklemek pek mümkün olmuyor , kendilerini geliştirmek mümkün ama kendileri buna izin vermiyor , Herkesin gidersem ne yaparım kaygısı var , eşimin ablası 16-17 yıldır Amerika’da araları biraz limoni, ama ben bir kere arayıpta bir soru bile sorup danışmadım , DS260 formu için Amerika adresi yazmamız gerecek Ablanın yaşadığı adresi yazmayı alternatif adres olarak bile görmüyorum , sürekli araştırıp tecrübe yapmaya çalışıyorum

• @ayvalik10 kendini geliştirme konusu bence kapasite meselesi

• 42 gün kaldı, ne çabuk geçiyor günler. Daha dün 100 den düştük

• 42 gun 22 saat 23 dakika

• Bu ileti silindi!

• Geliyor gelmekte olan sayılı günlerimiz kaldı...

• Arkadaşlar iyi geceler.Bu geri sayım sayacını telefondan göremiyorum. Bilgisayarda gözüküyor telefonda cıkmıyor.Arıza nerde acaba?

• ⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar iyi geceler.Bu geri sayım sayacını telefondan göremiyorum. Bilgisayarda gözüküyor telefonda cıkmıyor.Arıza nerde acaba?

Ben telefonda da görüyorum. Eğer gözükmüyorsa sayfayı yenileyin gözüküyor o zaman.

• @mungoli simdi ayni cumleyi icimden kurdum ve paylasim istedim derken siradaki okudugum ileti dusuncemle bir olarak karsima cikti😅
    Bu kadar olur 🎃

• @clourpoint arada bir oyle hata verdigi oluyor ..

• ⭐⭐

100_1389.JPG

Yıl 2011, yer Hollywood, gençlik zamanları 😃
    Bu yılki sohbet odasına USA'dan bir foto ekleyerek totem yapayım dedim şimdiye kısmetmiş.

@SUAT-GUNAY abi senden de bu şekilde bir totem bekliyorum, yeni bir furya başlatalım 😃

• @gokhanbagatur oluyor arada böyle demekki kazanacağız çekilişi:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |