Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Ben 16 senedir amerikadayim evliyim 2 cocugum var 5-6 sene once provisonal waiver basvurdum. Dined oldu gelen mektupda 2002 senesinde gemici vizesi ile giris yapmistim LA dan geri donmedim gelen mektupda you have deportation removal from usa immigration judge diyor bana ulasan mahkeme karari yada bir bildirrim olmadi. Foia da fazla clear degil. 212 ya basvurdum approved oldu simdi 601A provisonal tekrardan bsvurucam ikiside approval olup vize gorusmesine gidicem acaba orada bana deportation ile zorluk cikarirlarmi esim de Konsolosluk da olacak bir problem olursa insallah olmaz ben gerekeni yaparim diyor sizin dusunceniz nedir acaba Tesekkur ler

• Muslu Law Firm

@nyyankeesfan24, içinde söyledi: 212&601A provisonal waiver inside usa

Ben 16 senedir amerikadayim evliyim 2 cocugum var 5-6 sene once provisonal waiver basvurdum. Dined oldu gelen mektupda 2002 senesinde gemici vizesi ile giris yapmistim LA dan geri donmedim gelen mektupda you have deportation removal from usa immigration judge diyor bana ulasan mahkeme karari yada bir bildirrim olmadi. Foia da fazla clear degil. 212 ya basvurdum approved oldu simdi 601A provisonal tekrardan bsvurucam ikiside approval olup vize gorusmesine gidicem acaba orada bana deportation ile zorluk cikarirlarmi esim de Konsolosluk da olacak bir problem olursa insallah olmaz ben gerekeni yaparim diyor sizin dusunceniz nedir acaba Tesekkur ler

Sayın @nyyankeesfan24, çok yüklü bir göçmenlik dosyanız olmasından dolayı ve sizi yalnış yönlendirmek istemediğim için size genel bir cevap veremiyorum. FOIAnıza detaylı bakmak gerekir. Bunun net olması gerekir. FOIA bir kaç yerden alınabilir. Netlik alamadı iseniz ABD dışına çıkmadan netliğe kavuşturmanızı tavsiye ederim. Aksi halde ABD'ye uzun yıllar giremeyebilirsiniz.

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

• 2
  • 2
  • 4
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

157

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |