Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ayvalik10 merak ettim şimdi. bunun resmi bir açıklaması var mı? yani şu şu sebepten Almanya az diye. sanırım yok. bu durumda tamamen denk gelmeyle ilgili EU içinde.
    şöyle bir şeyin varlığını bilmiyoruz di mi; yazılıma Türkiye'den 2500 kişi seç, Almanya'dan 500 kişi seç tarzı bişi. Sadece max seçilecek sayı var, onun dışında ülkesel bazda kota yok. böyleyse şayet, ki veriler/bilgiler o yönde, geçen yılki oran tamam rastlantısal. sen ne diyorsun bu konuda?

• @balıkesir10 Merhaba, doğru olanı yapmışsınız. Başka türlü yapsaydınız ve kazansaydınız vize alamazdınız. Çünkü yanlış beyanda bulunmuş olurdunuz.

Bol şans.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY resmi site de daha 2022 olmadığı için 2019 - 2021 arasında ki başvuru kazanan listesini gösteriyor

• @Rüştü-Gürbüz valla uzulmek degilde mental olarak baya bi yorgunluk var uzerimde .. gecer umidi ile 🙃

• @SUAT-GUNAY

almanya ve türkiyenin şans oranı hemen hemen aynı.
    şöyle kabaca bir hesap yapalım :
    türkiye başvuran : 150 bin
    türkiye vize dağıtılan : 2.600
    oran : %1.7
    almanya başvuran : 35 bin
    almanya vize dağıtılan : 600
    oran : %1.7

rakamlar son 2 yılın ortalaması.

• @hdemircanusa iyimis 🙂 bende de kus,kopus ve su kaplumbagasi var ,gerci kaplumbagamiz dinozor dedelerine cekti iyi boyutlara ulasti😅

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@beceke şimdi ona çalışıyorduk biz de. evet dediğim gibi bir sonuç çıkıyor. çok kaba hesapla 1% toplam başvuruya kazananların oranı. bu durumda ülke bazında bir kota da yok (max dışında), fark da yok. kazanan sayıları az olsa da, kazanan oranları aynı kabaca

• @hdemircanusa bende nedir bu cali diye baktim simdi gayet keyifli bir tur 🙃

• ⭐⭐

@gokhanbagatur valla bende köpek beslemekle başladım Pitbull Rednose var evladım gibi , sonra Japon balıklarına merak sardım 2 küçük kızımdan dolayı , sonrada sürüngenler derken ev ufaktan Zoo ya döndü 😃

• ⭐⭐

bu yıl toplam başvuru sayısını çok merak ediyorum. bu veri çekiliş açıklandıktan sonra belli olur di mi?

• ⭐⭐

@hdemircanusa tarihsel gelişime bak.
    Pitbull,
    Japon Balığı,
    Agama Agama
    Piton...

aradaki Japon balığı olmasa yılın psikopatı dicem sana 🙂 🙂

• @hdemircanusa eve t bizde bir shihtzu bir kaplumbaga (ama 3 tane gibi) iki muhabbet kusu var .. isin tuhaf yani esim,
    askim canim cicim sevmeler …
    gezdirmeler, kafesi temizlemeler filtre degistirmeler hep ama hep bende 😅😅

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY hahahajja 😀 tarantulayı atlamışsın abi bu arada , şu meşhur çoçuk şarkısı varya kırmızı balık gööölde kıvrıla kıvrıla geziyor 😀 o şarkıdan dolayı eve akvaryum aldık

• ⭐⭐

@gokhanbagatur 😀😀 bizimkide tarantula almadan önce bunu eve sokma diyordu , şimdi kendi besliyor 😀

• @Hyller Aynen öyle valla çok haklısın.

Sabah 07:40'ta bırakıp akşam 17:40-18:00 arası baksınlar diye tomarla para veriyoruz. Üstelik o saatte bırakabilmem için sabah 06:40 gibi falan kalkmam lazım. Hiç çalışmasak daha iyi gibi sankisi 🙂

• @hdemircanusa hep merak etmisimdir kolunda felan dolasmasi nasil bir his malum fazlasi ile tuylu bi arkadas 😅

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa denk gelirsek napmak lazım ilaçlama yada sensör bişey varmı bahçeye döndürsek led gibi bişey gelirken haber verse 🥺

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@OrlandoGücü los angeles neden gitmesinler klasik söz var pahalı diye aşağıdaki video sokak röportajını her yere yayabilirsin

• ⭐⭐

@gokhanbagatur İlk etapta elime almadan önce uzun cımbızla burnundan uyarıyorum sonra elime alıyorum zaten yüzüme kadar tırmanıyor , ufak gıdıklanma hissi gibi , değişik ama güzel duygu 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |