Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@SUAT-GUNAY hazırız Suat abi , artık rüyada görmeye başladık nasıl olacak bilmiyorum

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Orlandoda ne kadar tanıdık varsa arabayla üstüne sürerim bende 😂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10 evet evet kulağım @denizci10 da bekliyorız hayırlı haberlerini 🙂

Floridaya döndürmüştüm kendimi sonra bi video gördüm kırk ayaklar börtü böcek yine tadım kaçtı virginiada varmı böyle şeyler abi sen bilirsin🥺

fotoğrafınızda o kadar Ezgi Sertele benziyorsunuz ki her sizi gördüğümde aklıma ne yesem geliyor. Birde hep diyordum ki kesin kazanırsa yeme kültürü çeşitli olan yerleri tercih eder. Şimdi nereye gideceğim diye sorunca hayalimdeki Ezgi Sertel puuff oldu, yıkıldım.

• Gunaydin forumdas ailesi gune %48 lik kirmizi ET zami ile uyanan canim ulkemin bahtsiz bedevi bizleri…
    Artik hic yormuyorum kafami,yeterki talihli olabilme dilegini her defasinda yineliyorum.
    Bir sekilde sinirin bir kosesinden giris yapip en azindan yas gozetmeksizin calisarak iyi,kotu(goreceli) kazanip hayatimin bundan sonra ki surecini insan gibi yasayabilmek adina butun gayem…
    Ulkede
    Benzin
    Yag
    Seker
    Et
    ……..
    Nasil bir doneme denk geldim,geldik inanamiyorum.
    Nebati de cikmis Turk halki endise etmesin tl daha dusmez zaten dipde diyebilecek kadar piskin..
    Sabah sabah basinizi agrittim valla artik kafa dolmus GC olmasa hemen pesine deniyecegim planlari devreye sokacagim ne yazik ki ulke gercekten batmis birtek islak imzasi yok.

• ⭐⭐⭐

@gariban ahahaha teşekkür ederim inanır mısınız elim lezzetlidir ama çok yemek yapmam 😂 para olsa gıda sektörüne giriş yapmayı düşünüyorum türk yemekleri üzerine ama 4 harfli bir şey eksik😂

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

ABD'ye gittiniz, yanınıza TR'den hangi olguyu, kültürü alırdınız... (absürd cevaplar lütfen)

Ben "haydar" derdim ilk. adamlarda korna bile yok kolay kolay. nerdeee, camı açıp, kafayı çıkarıp trafikte ana-avrat sövmek.
    haydar kültürünü getirip, trafikte yayaya yol veren öndeki arabaya,
    ters yönden geldiğimde selektör yapana
    haydarımla dalmayı özlerim yahu...

hem orda beyzbol sopası bol, ne için kullanılır ki başka...

Önceden sadece dizilerde görürdük absürd olayları. Şimdi paçamızdan akıyor. Her yanımız akla mantığa sığmayan şeyler.

Bu olayı taşındıktan bir kaç sene sonra, orada yapabiliriz bak. Taşınalım, huzuru bulalım. Yani olayın içindeyken değilde içinden çıktıktan sonra komikleşiyor. Askerlik anıları gibi. Acemi askerlere derdim, "Şimdi üzülüyorsun, küfür ediyorsun ama 5-10 sene sonra bunları gülerek anlatacaksın" diye.

Üsttaki yorumda @gokhanbagatur yazdığı gibi. "Nebati de cikmis Turk halki endise etmesin tl daha dusmez zaten dipde"

Dedim ya paçamızdan akıyor.

4-5 sene sonra Orlando'da bir grup buluşması yapar bol bol güleriz 😁

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu yaşasın Ezgi Sertel geri döndü

• @hadi-BE orlando olur,philedelpia olur,houston olur vallahide billahide neresi olursa orasi olur yeterki o sansi yakalayan bireyler olarak orada olma imkanina sahip olalim 🙂 size soz farkli bir eyalette olsamda o gorusmede olucam hatta bir adim ileriye gidiyorum kirmizi ET ler benden 😅😀

• Yav o değilde yıllardır American dream , Rüya ülke Amerika diyip dururlardı. Çekiliş günü yaklaştıkça rüya gören sayısı artıyor, meğer bundan dolayı American dream diyorlar mış sanırım 😂😂😂

Ben rüyayı hergün görüyorum bu arada.🤠👈

• @gokhanbagatur sağlık için kırmızı et , şeker , un ve petrol ürünlerinden uzak durmamız gerekli. Böyle bir iyiliği yanlış anlıyor sıkıntı yapıyoruz bu kalp rahatsızlığı yapar gördünüz mü nasıl birbirine bağlantılı hep halkın sağlığı için 😁😁

• ⭐⭐

@gokhanbagatur "Prime" isteriz ama 🙂

• ⭐⭐

@hdemircanusa Orlando'da o kadar çok tanıdık olacak ki şehrin ismini Orhangazi olarak değiştirebiliriz 🙂

• ⭐⭐

@hadi-BE 1 yıl sonra bugünlerde ordayız, okuruz burayı da güleriz...

• @OrlandoGücü ben bikac gundur ne gordugumu inanin hatirlamiyorum,haberleri izlemekden yana degilim ama sosyal cevrede insanlar bikkinlik hali almis bir sekilde gundemi duyuyoruz duymasakda en ufak bir alisverisde ogreniyoruz.
    Demek istedigim su ki kolay olan birsey yok ama burda da (en azindan benim icin) artik olacagi yok.
    Bu yuzden rabbim insAllah nasip eder ve zoruda kolayida yasayarak ogreniriz.
    İnsaniz sonucunda yaradilis olarak en ozel canliyiz.Ahlakli caliskan bireylerin orada yapamayacagi sey oldugunu dusunmuyorum.

• @SUAT-GUNAY dun babamla onu konusyorsum suat bey,ayiptir soylemesi pirzolanin lafi acildi baba bak bu bizdeki pirzola kemigigin ucundan sarkitilmis 15 belkide 20gr lik et buda elin pirzolasi ortaya bir tane soyle otur iki kisi ye 🙂 tabi babamin yasi var tatli bir tebessum anlamis gibi yapmalar 😊
    Siz prime isteyin ben en ozelini size getireyim😉

• @YALNIZEFE sporcu kisiligimden dolayi sekeri birakali cok uzun sure oldu onda ok iz 🙂 tamam proteinide mercimek vb. Farkli protein turlerinden alalim onada varim,is yerim yakin die agirlik toplu tasima tercih ediyorum(gerci onada yeni zam kapida)
    Daha napim neyden fedakarlik edim fiziki sagligim yerinde peki ya psikolojik yanimi kim tedavi edicek
    😅😅

• ⭐⭐

valla siz kendi derdinize yanın, ben günde en az yarım kilo pirzola, yarım kilo da antrikot yerim en yağlısından.
    geçen yıl Çin'den 3 boyutlu yazıcı almıştım, tavsiye ederim size de,
    bayat ekmeklerden yapıyorum antrikotu da, pirzolayı da 🙂 🙂 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY 😂😂 bende exotic çeşitler deniyorum piton , timsah eti , ucuza geliyor hem 😅

• ⭐⭐

@hdemircanusa Oooo timsah eti bolca bulursun Orlando'da, işin iş vallahi 🙂

• ⭐⭐

@OrlandoGücü hayallerde kalmasın da, kalan 46 günde kabus görelim nolcak 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |