DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@OrlandoGücü asıl sorun başvuru yaparken almanya doğmasına rağmen almanya yazmadıysa ozaman büyük sıkıntı yaşayacak

• Her sonuç yaklaşırken dinlediğim müziktir, umarım o sene bu sene olur...

• Yasaklı

• Arkadaşlar Green Card,a Başvururken Pasaportumun 1 Senesi Kalmıştı. O Pasaport İle Başvurumu Yaptım ve Akabinde Gidip Pasaportumu Yenileyip 10 Senelik Pasaport Aldım. Doğal Olarak Pasaport Numaram Değişti. Şimdi Green Card,ta Adım Çıkarsa DS260 Formunu Yeni Pasaport Numaramla mı Dolduracağım ? Yoksa Eski Pasaport Numaramla mı Doldurmam Gerekir ? Bilgisi Olan Yardımcı Olabilir mi ?

• @Ping-PONG onca olan bitenden sonra ..
    Ruh halim aynen boyle 😅

• @gokhanbagatur Dayının sesi orjinal kaset çıkartmak istese sponsor bile olurum.😁 👏 👏🏿 👏🏻

• @Corleone93 valla ben yarım saat öncesinden hazır kıta beklicem o gün bilgisayar başında :D:D

• @OrlandoGücü Hayır doğduğum ülke Almanya değil Türkiye ve başvuru esnasında olması gerektiği gibi kimlik bilgilerimde ne yazıyorsa onu girdim. Bu arada kusura bakmayın Bir cevap yazdıktan sonra ikincisini yazmak için 240 saniye beklemem gerekiyormuş onu Beklerken telefon çaldı ve işim çıktı bu cevabı yazmayı unuttum akşama kadar. Cevaplar için çok teşekkür ederim içim rahatladı 🙂

• @ayvalik10 bildiğim kadarıyla sınırdışı edildiğimizi yazan bir evrak yok ama 98 yılında Almanya'daki ilgili mahkeme kayıtlarında vardır diye tahmin ediyorum.

• ⭐⭐⭐

@servetlebe, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar Green Card,a Başvururken Pasaportumun 1 Senesi Kalmıştı. O Pasaport İle Başvurumu Yaptım ve Akabinde Gidip Pasaportumu Yenileyip 10 Senelik Pasaport Aldım. Doğal Olarak Pasaport Numaram Değişti. Şimdi Green Card,ta Adım Çıkarsa DS260 Formunu Yeni Pasaport Numaramla mı Dolduracağım ? Yoksa Eski Pasaport Numaramla mı Doldurmam Gerekir ? Bilgisi Olan Yardımcı Olabilir mi ?

Yeni pasaport no ile dolduracaksın. Eski pasaportu da mülakatta yanında götüreceksin. 😊

• evet arkadaşlar nasılsınız? heyecan başladımı ? 🙂 sayılı gün çabuk biter dediler az kaldı

• 55 gün geçmeyecek gibi. Yaklaştıkça heyecan artıyor. Umarım hayırlısıyla çıkar 🙂

• @hadi-BE Teşekkür Ederim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umutali10 başvuru yaparken kullandığın pasaportta almanya vizesi var mı eğer varsa almanya polisinden evrak alacaksın ozaman sınırdışı yazabilir eğer pasaportunda almanya vizesi yoksa ds260 hiç almanya olayını anlatma

• ⭐⭐

Bu sene bana daha önceki başvurularda olmayan birşey oluyor dv22 mülakatlarını okurken kalbim çok hızlı atıyor 😄 tane tane hepsini okuyorum onlarla heyecanlanıyorum
    3. Başvuru da niye oldum bilmem

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

7 mayıs sonrası gidilecek yerlerin resimleri
    WhatsApp Image 2022-03-10 at 17.09.09.jpeg WhatsApp Image 2022-03-10 at 15.57.17.jpeg

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

7 mayıs sonrası gidilecek yerlerin resimleri
    WhatsApp Image 2022-03-10 at 17.09.09.jpeg WhatsApp Image 2022-03-10 at 15.57.17.jpeg

Umarım seneye Haziran temmuz civarları şu mekanları ziyaretim nasip olur 🙂

• @ayvalik10 Başvuru yaparken kullandığım yeni pasaportta Almanya vizesi yok. 91 yılına ait olan eski pasaportumda almanya vizesi var. DV23 başvuru tarihinden 2 hafta önce pasaportu yeni çıkartmıştım. Ama 91 yılına ait olan eski pasaportum hala duruyor saklıyorum sizce mülakata çağrılırsam yeni pasaportumun yanında 91 yılına ait olan pasaportumu da götürmem gerekir mi ?

• @beceke Başlamaz Olurmu Sayılı Gün Çabuk Geçer Derler Ama Gel Birde Bana Sor 🙂 Zaman Durdu Geçmiyor Sanki 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@umutali10 başvuru yaparken kullandığın pasaportta almanya vizesi var mı eğer varsa almanya polisinden evrak alacaksın ozaman sınırdışı yazabilir eğer pasaportunda almanya vizesi yoksa ds260 hiç almanya olayını anlatma

Ben Kıbrıs'ta üniversite okudum 5 yıl ama o zaman kullandığım pasaportu zaman aşımı nedeniyle değiştirdim hemde degistirdigim pasaportun da süresi doldu onu da değiştirdim. Asıl soru Kıbrıs'tan adli sicil kaydı almam gerekmiyor mu? Hem başvuru yaptığım pasaportta hem doldurulacak ds260 formundaki pasaportta Kıbrıs vizesi olmadığından adli sicil kaydı için yine de gidip temin etmek gerekir mi?

• ⭐⭐

Screen Shot 2022-03-13 at 10.51.39.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.9k

| | | |