Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• forum yöneticileri ve tüm forum üyelerine selam! epeydir formu takip ediyorum ama vize onaylandık tan sonra seyahat e çıkma zamanı için belli bir süre kısıtlaması var mı? vize onayından sonra seyahat için maksimum ne kadar bekleyebiliyoruz. konusunu bulamadım yada gözümden kaçtı bilemiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

• Merhabalar sormak istediğim bir konu var lütfen bilğisi olan yazabilirmi
    Konsolokluk ek belğe evrak isterse bunu görüşme sırasında söyler mi birde DS160 formu sayfası hanği renk olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baharaziz 2 sayfa önce AP kalan kişiye beyaz renk vermişlerdi galiba. Yine de emin olmak için renkten kontrol ediyim

ettim sarı bir kağıtmış.

• Teyzeniz İstanbul’dan mı girdi ? Bir de hesaptaki parasını vs sormuşlar mı ?@historian

• Herkese merhaba, acaba vize dilekçe örneği olan var mı ? Çalışan için ?

• Bu ileti silindi!

• Herkese merhaba. 2021 Eylül ayında turist vizesine başvurdum. İlk olarak 2023 Haziran vermişlerdi. En son 6 ocak 2023 e çekebilmiştim. Dün mail geldi 28 nisan 2022 mülakat tarihi diye. Aynı gün mülakatı olan varmı acaba?

• @tugb-ylmz Merhaba Tuğba hanım, öncelikle herşey güzel geçer umarım sağlıkla kavuşursunuz yavrunuza. Ama üzülerek yaşadığımız benzer durumu aktarmak istedim. Kardeşim eşiyle birlikte 10 yıldır orada yaşıyor ve o da 2020 ekimde doğum yaptı. Kimsemiz yoktu yanında. Doğum öncesinde annemler için vize başvurusunda bulunup, randevusunu erkene almaya çalıştık. Acil durum için başvuruyu erkene çekmeye çalışsakta, 5-6 ay bunun için uğraşsakta kabul edilmedi. Bu durum acil olarak görülmedi. hazırlıklı olun olumsuz bir duruma, hayalkırıklığı olmaması adına. Umarım siz almayı başarırsınız, şimdi durumlar biraz değişti neticede, tarihler erkene çekiliyormuş.

• Ailemiz için başvurduğumuz vize mülakatını Mart 2023’ten Nisan 2022’ye çektiler. Bilgi notu olarak burada kalsın. İstanbul’da yapılacak.

• arkadaşlar, selamlar. çok acil bir şey danışmak istiyorum. ben kendim, oğlum ve eşim adına ds160 formu doldurdum.8aile başvurusu yaptım sırasıyla önce kendim, sonra oğlum en son eşimi doldurdum) Ais'ten ödeme yapmak için hesap oluştururken kendi email ad ve bilgilerimi verdim. ds160 kodumu girdiğimde "bu kod zaten alındı"" uyarısı çıkarıyor. bilmediğim bir şey mi var, ne yapabilirim acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.

• @nativity aile başvurusu yaparken ais'te ödeme yapmak için hesap oluştururken siz nasıl yaptınız? yani ben kendi ödememi yapmak için girdiğimde ds160 numaramı ilginç bi şekilde "has already been taken- daha önceden alındı" diyerek kabul etmiyor. ana kullanıcı ben olmuyor muyum? başvuruma başlamam bi aya yakın oldu ama süresi dolmadan tamamlamıştım. kafam karıştı, siz nasıl hallettiniz o bölümü? sevgiler.

• Merhabalar, Nisan 2023 tarihinde ki randevuyu Nisan 2022 tarihi ile değiştiğini bildiren bir mail geldi aileme. Sizlere de gelmiş olabilir,check edebilirsiniz diye bilgilendirmek istedim,sonra kaçırmayın veya hazırlık için zamanınız yeterli olur.

• vize gorusmesinden sonra kac gunde gelir pasaportlar, onaylanmasi halinde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kbbent 4-5 günde geldiğini söylediler.

• Vize için gereken güncel evrakların listesinin nereden bulabilirim aracı kuruma gitmeden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erbatur ilk sayfaya gidersen orada detaylı bir şekilde anlatılıyor.

• Merhaba 1 ocak 2023 turist vizesi başvurumuz, 31 mart 2022 ye çekilmiş ankaradayken istanbula alınmış bizim ds 160 formunda bir değişiklik yapmamıza gerek varmı?
    Bide Posta adresi sadece İstanbul ve Ankara gözüküyor belgeleri nasıl alacağız buralardan Muğlada yaşıyoruz. değiştirmek istedğimizde sadece ankara ve istanbul ili var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jacklendo turist vizeleri istanbul dışında olmuyor. Şimdiye kadar herkes istanbul da girdi hangi belgeleri konsolosluktan alacaksınız anlaşılmıyor.

• Merhabalar, turist vizesi için başvurmalarda aracı danışmanlık firmaları ile işlemleri yürütmek gerekli midir? Benden 300 dolar istediler ve ne yapacağımı bilemedim. Fikir verebilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

• @black21 selam çok çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Her ne kadar moral bozucu olsa da denemek ve beklemekten başka çare yok 😞

Benzer Başlıklar

• 7
  • 5
  • 38
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |