Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells Size nereden ulaşabileceğimi bilmediğim için en rahat başlık olarak burayı tercih ettim acaba şuana kadar forumda GreenCardını maddi olarak eksiklik sebebi ile alamamış kişilerin oluşturduğu bir başlık veya eksik paradan dolayı yazılmış postlar mevcut mudur?

• ⭐⭐⭐

@rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE hani benim TAMPA'M ?

Paylaşımları şimdilik @gariban yapıyor. Araya girmek gibi olmasın diye ondan rica ettim. Dedim "memleketimi ben paylaşayım mı?"

Tampa'yı senden bekliyoruz 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@şahan-küçükbingöl mülakata gidince elinde ki maddiyat yeterli değilse yada belgeler eksik ise veya isim soyadı çok genel ise sana renkli kağıt verilir işte bu olaya AP kalmak demek oluyor. Eğer isim soyad dışında ki hallerden AP kalıpta istekleri yerine getiremezsen green kart vizesini alamazsın bununla ilgili yüzlerce sayfa var

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4490/fy2021-fy2022-administrative-process-ap-durumu-i̇dari-işlem/301?_=1642808325040&page=16

• @ayvalik10 Ben 1. ağızdan bu konuyu açmış olanlar var mı diye aslında sormuştum tabii ki ilgili yüzlerce sayfayı taramamış olsam da gerekli şeylere fazlası ile alakadarım.

• @hadi-be, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rüştü-gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

BUGÜN GÜNLERDEN

california-flag.png

Dostum California aşık birisi olarak tekrar tekrar heyecanlandırdın. Tam pusuya yatmış bekliyordum. Paylaşım için teşekkürler 🙂

Gidince sahilde bir kahve keyfi yapalım seninle 😊

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be milyoner değilsen yaşanacak yer değil cidden

Bekar biri için daha kolay sanırım. Yaşarım ben yaşarım 🤭

@hadi-BE kahveye hayır diyemeyeceğim 🙂

• ⭐⭐

@hadi-be, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE hani benim TAMPA'M ?

Paylaşımları şimdilik @gariban yapıyor. Araya girmek gibi olmasın diye ondan rica ettim. Dedim "memleketimi ben paylaşayım mı?"

Tampa'yı senden bekliyoruz 😁

Eline emeğine sağlık güzel olmuş

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-be bak olmadı bu ama 😃

• ⭐⭐⭐

@hadi-be bak olmadı bu ama 😃

Mayıs biraz daha yaklaşsın, biraz daha havaya girelim, o zaman sen içinden gelerek paylaşacaksın zaten. Tampa'yı senden öğrendik yani. Durmak yok, Tampa'ya devam 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-be vallahi vize aldığımdan beri dv yi hiç sallamıyorum. Sırf muhabbet sohbet için geliyorum buraya.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 paşamızın tuzu kuru elini sallasa florida - miami diğer elinin sallasa dallas - houston değiyor nasıl olsa bu şarkıda sana özel

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 estağfurullah hocam. Tuzum kuru derken başka yollarımız var ama greencard gibisi yok. Hazıra dağ dayanmaz ama çalışır paramızı bi şekilde kazanırız. Sorun kalıcı olmak. Bi de bu yaştan sonra delivery falan uzun süreli yapılacak iş değil bence. Neyse bakalım önümüze neler çıkacak bekleyip göreceğiz hepimiz.

• ⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be vallahi vize aldığımdan beri dv yi hiç sallamıyorum. Sırf muhabbet sohbet için geliyorum buraya.

Vize hayırlı olsun. Umarım her şey gönlünüzce olur. Orada ufaktan düzeni oturturken bir de green kart çıkıyor mu? Allaaahhh 😂 Biralar/kahveler senden.

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-be olursa tabi ki de. Vallahi inşallah her şey gönlümüzce olur hepimizin. Ben işin büyük kısmını atlattığımı düşünüyorum. Şimdi işletme bakıyorum. Bulursam geriye E2 vizesi kalıyor ya da statü değişikliği.

• ⭐⭐⭐⭐

Az önce fark ettim halen dv2022 bekleme grubuna mesaj atanlar var. Hem az değil sonuç açıklandıktan sonra 135 sayfa falan. Çok ilginç geldi bana.

• Eğer Green Card çıkmazsa ki umarım dileyen herkese çıkar, Work and Travel denenmeli mi? WAT ile gidip daha sonra işçi vizesi almaya uğraşmak daha mı mantıklı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@schofield yaşı çok genç olan tüm video çekenlerin yaptığı bu zaten ondan mantıklı tabiki de diğer türlü Türkiye döndüğün zaman bir daha geri gitmek için vize de zorluk çıkarıyorlar. Sadece amerika için değil avrupa ülkeleri için de böyle arkadaşım Almanya iş vizesi 6 ay veriliyor onunla gitti şimdi orada oturum aldı söylediği tek bir şey var buraya gelince orada çektiğimiz sıkıntıların hepsi hava civa yalanmış o kadar kolaymış ancak gelince yolu yordamı buluyorsun bizim forumda ki başlığı da bırakıyorum incelersin

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3596/wat-sonrası-statü-değişikliği

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@schofield yaşı çok genç olan tüm video çekenlerin yaptığı bu zaten ondan mantıklı tabiki de diğer türlü Türkiye döndüğün zaman bir daha geri gitmek için vize de zorluk çıkarıyorlar. Sadece amerika için değil avrupa ülkeleri için de böyle arkadaşım Almanya iş vizesi 6 ay veriliyor onunla gitti şimdi orada oturum aldı söylediği tek bir şey var buraya gelince orada çektiğimiz sıkıntıların hepsi hava civa yalanmış o kadar kolaymış ancak gelince yolu yordamı buluyorsun bizim forumda ki başlığı da bırakıyorum incelersin

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3596/wat-sonrası-statü-değişikliği

Abi yaşım henüz 22. 2 yıllık üniversite bitirdim şu an mühendislik okuyorum. Green card olmazsa bu yolu denemeyi istiyorum nasipse bakalım inşaAllah 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@schofield WAT şartlarını sağlar sağlamaz git bence. Direkt ssn veriliyor. 2 işte birden çalışırsın wat süresince paranı biriktirirsin sonra f1 e statü değişikliği ile geçersin. Ssn olduğu için çalışmaya devam edersin. Sonrası sana kalmış. Ya sponsor bulursun ya community college oradan üniversiteye geçersin ya da community college den sonra opt ile çalışmaya başlarsın. 1 sene sonra da sponsor bulur ve Greencard a geçersin. Yani wat ile gitmek hem yaş açısından sonuçta enerjin var hem de ssn in var ve çalışma şartlarını sağlıyorsun. Sonrası sana kalmış. Yolun ve bahtın açık olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10
    sana geeeeeel geeeeeellllllll diyor

• @denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@schofield WAT şartlarını sağlar sağlamaz git bence. Direkt ssn veriliyor. 2 işte birden çalışırsın wat süresince paranı biriktirirsin sonra f1 e statü değişikliği ile geçersin. Ssn olduğu için çalışmaya devam edersin. Sonrası sana kalmış. Ya sponsor bulursun ya community college oradan üniversiteye geçersin ya da community college den sonra opt ile çalışmaya başlarsın. 1 sene sonra da sponsor bulur ve Greencard a geçersin. Yani wat ile gitmek hem yaş açısından sonuçta enerjin var hem de ssn in var ve çalışma şartlarını sağlıyorsun. Sonrası sana kalmış. Yolun ve bahtın açık olsun

Green Card sonuçlarını bekliyorum. Sonuçlara göre artık bir yol çizeceğim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |