Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG tamam bi gideyim doların merkezine helalinden 200 gönderirim 🙂

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Bahadır-Kükrer
    Seninle tartışırken takip etmeyi unuttum. Ters pozisyonda kaldıklarım olmuş. 200$ borçlusun bana 😂

Psikolojik kırılımları okuyamıyorum hala🥲
    Hep şansıma güvenmek zorunda kalıyorum.
    Çoğu zaman küçük zarar veya karla çıkıyorum ama geliştirmem lazım kendimi biraz daha. 😩

• Yasaklı

@Bahadır-Kükrer şimdi sana inat 1000$ bozup tekrar tl alıcam makas farkı olmadan zarar etmeden fotoğraf atıcam sana 😂

• @Ping-PONG https://www.kitapyurdu.com/kitap/yatirim-psikolojisi/352390.html bunu oku bak ama cin ali kitabı gibi değil 5 defa oku ezberle çok faydasını göreceksin.

• @Ping-PONG şimdi yaparsın tabi şimdi değil 7 gün 24 saat

• Yasaklı

@Bahadır-Kükrer, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Ping-PONG https://www.kitapyurdu.com/kitap/yatirim-psikolojisi/352390.html bunu oku bak ama cin ali kitabı gibi değil 5 defa oku ezberle çok faydasını göreceksin.

Alıyorum hemen.
    Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

Haydaa tatlıya bağlanmış olay. Çekirdek çitleyip okuyorduk @Bahadır-Kükrer @Ping-PONG 😂

Şaka tabi. Her yerde yeterince sıkıntı var. Buradan aman uzuk dursun. Tatlıya bağlandığına sevindim.

• @hadi-BE 🙂 ya yapma kardeşim bi yanlış anlaşılmadan olay kardeşimle nerelere gitti ama ben ona hitaben yazmadım o geldi bana kafa attı 🙂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE 🙂 ya yapma kardeşim bi yanlış anlaşılmadan olay kardeşimle nerelere gitti ama ben ona hitaben yazmadım o geldi bana kafa attı 🙂

😂
    Şimdi napıyoruz? Likit alıp afrika pezosuna mı basalım? Napalım? 😂

• Yasaklı

@hadi-BE, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Haydaa tatlıya bağlanmış olay. Çekirdek çitleyip okuyorduk @Bahadır-Kükrer @Ping-PONG 😂

Şaka tabi. Her yerde yeterince sıkıntı var. Buradan aman uzuk dursun. Tatlıya bağlandığına sevindim.

Yahu abicim söylediğim hiç bir şey yalan değil ve dayanaklı neden benimle uğraşıyor bu kadar sert diye düşünüyorum.
    Yanlış anlaşılma olduğunu anladığıma ben de sevindim. SWAP dondurulduğu zaman diliminde işlem yaptığımı iddaa ettim sanmış anladığım kadarıyla.
    Öyle bir durum olmadığını farkedince yanlış bir tartışmanın içinde olduğumuzu fark ettik. 😂

• ⭐⭐⭐

Yahu abicim söylediğim hiç bir şey yalan değil ve dayanaklı neden benimle uğraşıyor bu kadar sert diye düşünüyorum.
    Yanlış anlaşılma olduğunu anladığıma ben de sevindim. SWAP dondurulduğu zaman diliminde işlem yaptığımı iddaa ettim sanmış anladığım kadarıyla.
    Öyle bir durum olmadığını farkedince yanlış bir tartışmanın içinde olduğumuzu fark ettik. 😂

Olur öyle arada. Aman kalpler kırılmasın.

• @hadi-BE yok canım ne kalbi kırıcam 1 yıldır yazmıyorum ama ben şunu ilk yorumumda diyorum en düşükten aldım en tepeden sattım diyene laf söylüyorum bunu söylemeyen kardeşimiz gelip bize dalıyor 🙂 ben isim vermedim .He bende dedim ki demekki bu demiş tartışma başladı bitmek bilmiyor 🙂

• Yasaklı

@hadi-BE 🙂 ya yapma kardeşim bi yanlış anlaşılmadan olay kardeşimle nerelere gitti ama ben ona hitaben yazmadım o geldi bana kafa attı 🙂

😂

Likidite den kastın kolayca paraya çevirilebilecek yatırım ise bir iki öneri verebilirim ama kastın kısa vadeli yatırım ise beni aşar. O kadar bilgi sahibi değilim. Yatırım tavsiyesi verebilecek bir adam hiç değilim. Uzun vade için bir iki tavsiyem olabilir sadece.
    Döviz al 😂 (YTD🤪)

• Yasaklı

@hadi-BE yok canım ne kalbi kırıcam 1 yıldır yazmıyorum ama ben şunu ilk yorumumda diyorum en düşükten aldım en tepeden sattım diyene laf söylüyorum bunu söylemeyen kardeşimiz gelip bize dalıyor 🙂 ben isim vermedim .He bende dedim ki demekki bu demiş tartışma başladı bitmek bilmiyor 🙂

Ben en düşük en yüksek kovalamıyorum abi. Zaten herkes 8 e iner diye beklerken ben 11.15 ten geri girdim çünkü yatırım yapmam gereken coin ler var.
    Ben borsa değil coin yatırımcısıyım. 😂

Ama iyi bir orandan sattım. Kredi çekip döviz almak benim içinde çok üzücü olabilirdi. Güzel bir yerden çıkmış olmanın sevincini yaşıyorum sadece. 🙃

• ⭐⭐⭐

😂

Likidite den kastın kolayca paraya çevirilebilecek yatırım ise bir iki öneri verebilirim ama kastın kısa vadeli yatırım ise beni aşar. O kadar bilgi sahibi değilim. Yatırım tavsiyesi verebilecek bir adam hiç değilim. Uzun vade için bir iki tavsiyem olabilir sadece.
    Döviz al 😂 (YTD🤪)

Yok be. Direk salladım. Hiç anlamam.

• Yasaklı

😂

Döviz al 😂 (YTD🤪)

Bugün LINA dan 15% aldım.
    Dün OOKI den 20% aldım.

Biz neyi kovalıyoruz söyleyeyim. Onun öncesinde de şöyle bir dip not vereyim. Benim yıllar önce Australia’ ya yerleşen vatandaşı olan Day trading den para kazanan bir arkadaşım var. Aynı zamanda it sektöründe remote bir işi var. Bir WP grupları var ve onun sayesinde grupta spy gibi takılıyorum hiç yazmadan. (Anlayıp atmasınlar diye😂)
    Phuket te yaşıyor. Yüksek gelir düşük gider cennet hayatı yaşıyorlar. Digital nomad diye geçiyor. Bir araştır istersen nasıl tipler olduklarını enterasan tipler.

OOKI nin binance da listelendiğini öğrendim. Ben hem gate.io hem binance kullanıyorum. Ulan kaçırdık fırsatı derken grupta yazılanları okudum. Gate de 30 birimken binance ta 50 birim olduğunu fark ettim. Herkes gate tarafında alım yapın ve arttıkça -5% stop loss koyun diyordu.

Arttıkça -5% stop loss koya koya stop loss ile 20% kar ile çıkıi gerçekleştirdim.

Açıklamaları, ortaklık haberlerini, yeni oyun projelerini ve yakım haberlerini takip ediyorum. Bunun dışında bu gruptan gelen haberleri değerlendiriyorum.

• ⭐⭐⭐

😂

Döviz al 😂 (YTD🤪)

Bugün LINA dan 15% aldım.
    Dün OOKI den 20% aldım.

Biz neyi kovalıyoruz söyleyeyim. Onun öncesinde de şöyle bir dip not vereyim. Benim yıllar önce Australia’ ya yerleşen vatandaşı olan Day trading den para kazanan bir arkadaşım var. Aynı zamanda it sektöründe remote bir işi var. Bir WP grupları var ve onun sayesinde grupta spy gibi takılıyorum hiç yazmadan. (Anlayıp atmasınlar diye😂)
    Phuket te yaşıyor. Yüksek gelir düşük gider cennet hayatı yaşıyorlar. Digital nomad diye geçiyor. Bir araştır istersen nasıl tipler olduklarını enterasan tipler.

OOKI nin binance da listelendiğini öğrendim. Ben hem gate.io hem binance kullanıyorum. Ulan kaçırdık fırsatı derken grupta yazılanları okudum. Gate de 30 birimken binance ta 50 birim olduğunu fark ettim. Herkes gate tarafında alım yapın ve arttıkça -5% stop loss koyun diyordu.

Arttıkça -5% stop loss koya koya stop loss ile 20% kar ile çıkıi gerçekleştirdim.

Açıklamaları, ortaklık haberlerini, yeni oyun projelerini ve yakım haberlerini takip ediyorum. Bunun dışında bu gruptan gelen haberleri değerlendiriyorum.

Bilmediğim dünyalar kadar şeye her gün dünyalar kadar şey ekleniyor 😂

• Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

Neyse,
    Bu başlığı takipten çıkıyorum.
    Size iyi takipler.
    🙃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |