Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@sugarmouse, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar 2022 güncel excel listesinin site haritasındaki linki nedir. Forum geçmiş mesajlarında bulunan linke girdiğimizde en güncel listeyi görebiliyormuyuz (örneğin 2 gün önceki cevap yada soruda geçen link) yada direkt site haritasındaki yerini paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler.

Link adresi sabittir. Favorilerinize kaydedin.
    DV2022 Excel Link

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sugarmouse, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar 2022 güncel excel listesinin site haritasındaki linki nedir. Forum geçmiş mesajlarında bulunan linke girdiğimizde en güncel listeyi görebiliyormuyuz (örneğin 2 gün önceki cevap yada soruda geçen link) yada direkt site haritasındaki yerini paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler.

ilgili linkleri DV2022 asamalari konusunun ilk iletisinde bulabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/post/201410

• @crazycells greencard başvuru pardan bilmiyordum ilk defa bu forumu kullanıyorum

• Merhaba ....DV 2022 kazananlarının olduğu telegram grubuna nasıl katılabilirim?

• ⭐⭐⭐

@Mocha, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba ....DV 2022 kazananlarının olduğu telegram grubuna nasıl katılabilirim?

Aşağıdaki konu başlığının ilk sayfasındaki 3. mesajı okuyun lütfen
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları/3

• Merhabalar herkese bol şans diliyorum öncelikle, foruma yeni üye oldum, telegram grubuna nasıl katılabilirim.

• ⭐⭐⭐

@melike-es, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar herkese bol şans diliyorum öncelikle, foruma yeni üye oldum, telegram grubuna nasıl katılabilirim.

Sn @melike-es
    Öncelikle imzanızı aşağıdaki linkte anlatıldığı gibi düzenlerseniz süreciniz boyunca forumda soracağınız sorular ve yardım taleplerinizde daha hızlı ve verimli yanıtlar alırsınız.
    LINK >>> https://bit.ly/3cIMFIw

Telegram grubuna katılmak için aşağıdaki konu başlığının 3. mesjını okuyarak orada istenilenleri yapmanız lazım

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları/3

• Tekrardan bütün arkadaşlarıma ve forumdaşlarıma başarılar diliyorum umarım 2022 yılında geçekten isteğenlere bu kart çıkar - dolar 10 tl oldu ki benım görüşüm 2022 yılını 12.-13 seviyesini görecektir ona göre kendinizi ayarlayın...

Bu arada 2019 yılında ziyaret ettiğim amerikaya artık benımde bu şartlarda gitme şansım yok gibi oldu. 😞 en son dolar 5.7 civarı idi gittiğimde ve benı biraz zorlamıştı artık ziyaret etmek isteğenler gerçekten zengin insanlardır diye düşünüyorum.

Bakalım görelim 2022 yılı bize ne getirecek.

Bol şans.

• @serkanist artik sanirim memur maasiyla sifir renault clio bile alinamiyor kisa vade de degil mi

• @Hussein Benim arabam yok alamadım alım imkanlarım varken ( biraz zorlamam gerekiyordu kendimi ) o donemde araba yerine gezmeyi tercih ettim yoksa yurt dışına gideceğim paralarla araba alabilirdim pişmanlık yaşıyormuyum bazen- çünkü şuan ciddi ihtiyacım var ama alamıyorum. 😕

şuan alamam 😕 gerçektek

çok şey varda neyse.

umarım iyi olur kendi adımıza dostum - usa güllük gülüstanlık değill ama ben kendi adıma buradan iyi olacağını düşünüyorum 🙂

gidip gordum 5 yıla iyi bir yere gelirim tek başıma tabi oyle düşünüyorum.

• @serkanist bende TR de kalırsam eger polisliğe girmeyi düşünüyorum fakat TR dekı bır cok polısın mutsuz oldugunu gorunce pek ıcım bu ıse sınmıyor. bu yuzden kısa zamanda amerıakda oturum ıznı alabılırsem cok ıyı olacak.

• Merhaba.. işyeri bilgileri eklenirken şöyle bir çıkmazla karşılaştım. Çalıştığım kurumun katar ile eğitim anlaşması var. Ben de (5 ay) Katar’a görevlendirildim ve goverment visa ile buradayım. Maaşımı ödeyen yine Türkiye’deki kurum, yani Katardan bir maaş almıyorum. E devlette görünmüyor. Katar’da çalıştığım süreyi de eklemem gerekir mi iş yeri bilgilerime? Pasaporta göründüğü için bu süre mülakatta sıkıntı olur mu eklemesem. Teşekkürler cevap için..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@brcburcu22 maaşınızı nereden aldığınızın önemi yok.
    genelde kısa süreli çalışmaları forma eklemiyoruz ama dilerseniz ekleyebilirsiniz, karar sizin.

bu arada, lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• @Hussein kardeşim boşver sen onune bak - usa işini düşün askerliğe gir imkanları çok iyi - yaşın genç sanırım- eğer senın yerınde olsam 1 dk durmam işim gücüm yoksa neden durayım- onune bak bol şans.

🙂

• @serkanist 😀 25 yasindayim goruslerinize sonuna kadar katiliyorum. Corona ve Bay Trump butun hayallerimizi yikti. Fakat pes etmis degilim. Su 9905 vize gelsede gitsek. Herhalde araliga kadar netlesecekmis bu olay.

• @serkanist gitmek icin farkli yontemler deniyorum. Calisma vizesi vs gibi.

• @Hussein yaparsın sen - gençsin- dil kursu ayarla - başka imkanları varsa dene- 25 yaşında 1 genç herşeyi yapabilir- youtube senin gibi genç insanlar bir şekilde yapmışlar sende onlar ornek al.Başarılar 🙂

• USD oldu 11 daha da çıkacak gibi görünüyor, nasıl gideceğiz buradan deliricem sanırım artık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

kaynak yapamaz mıyız 🙂 bu videonun 1:06 - 1:36 arasını seyredin

• @ozlemmm evlimisiniz ? Eşiniz adınada başvuruyormusunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |