DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @efes22 Ben de en çok bu nedenden dolayı gitmek istiyorum işte. Kur değil sadece, memleket iflas etmiş kimsenin umrunda bile değil.

İnsanca yaşamak istiyorum sadece hepsi bu. O kadar çok doluyum ki anlatamam. Ama düşüncelerini de hiç bir yerde paylaşamazsın malum başına gelecekler. İşte bir neden daha.

Canımdan bezmiş vaziyetteyim öyle böyle değil. Geleceğe dair herhangi bir umudum da yok. Tek gayem bir şekilde gitmek, kendimden ziyade 28 aylık kızımın geleceğini kurtarmak.

Bu memleketin toparlanabileceğine dair umudum hiç yok artık, çünkü ülkenin zaten toparlanmak gibi bir niyeti de yok

• Yasaklı

Valla bu gidişle coin ler çıkarırsa çıkarıcak bizi dışarıya. Neyim var neyim yok yatırdım.
    Şansıma artık 🌧

• Coin işi çok riskli bir yatırım ben cesaret edemiyorum ama çevremde çok tanıdığım ve arkadaşım battı, birkaç kişi intihar etti bir çoğu da borç içinde yüzüyor adam kaybettikce gidip kredi çekiyor.sadece bir kişi kazandı ve çıktı 2 yıl önce 3-5 bin TL parayı kısa sürede 3.6 milyon TL'ye ulaşınca satıp çıkmış, nasıl birşey anlamadım o yüzden uzak durmak bence en iyisi

• Yasaklı

@efes22, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Coin işi çok riskli bir yatırım ben cesaret edemiyorum ama çevremde çok tanıdığım ve arkadaşım battı, birkaç kişi intihar etti bir çoğu da borç içinde yüzüyor adam kaybettikce gidip kredi çekiyor.sadece bir kişi kazandı ve çıktı 2 yıl önce 3-5 bin TL parayı kısa sürede 3.6 milyon TL'ye ulaşınca satıp çıkmış, nasıl birşey anlamadım o yüzden uzak durmak bence en iyisi

Çok karmaşıklar işler abi, herkese göre değil cidden.

• @efes22 Ben de o milyonluklardan olmak üzereydim 🙂

2020 Şubat ayında elimdeki coinleri bozdurup sıfır araç aldım.

Coinler elimde dursaydı, mesela bir adaya düşüp 1.5 sene internete bağlanamamış olsaydım şuan coinlerim tam olarak 4.498,016 TL olacaktı 🙂

düzeltme : GC çıkarsa arabayı satıp gitmeyi planlıyorum , yine de bir umut kaldı elimizde 🙂

Ama 4.4 milyonum olsaydı çok daha farklı olabilirdi tabi

• ⭐⭐

@Ping-PONG bende çocuğun altınlarını bozup yatırdım coinlere bir 10bin kazandım 6 ayda bozup pc mi alsam beklesem biraz daha mı kazansam bilemiyorum

• Çekilişi kazandıktan sonra planınız nedir ne yapmak istiyorsunuz hangi eyaleti secmek istiyorsunuz nedenleriyle ile beraber yazalım mi 🙂

• ⭐⭐

@Özgürx hele bir kazanalım bakarız. Tx austin yada houston başlangıç için uygun gibi

• ⭐⭐⭐

@Özgürx, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çekilişi kazandıktan sonra planınız nedir ne yapmak istiyorsunuz hangi eyaleti secmek istiyorsunuz nedenleriyle ile beraber yazalım mi 🙂

Özgür geç kaldın. Biz gideceğimiz uçak modelini bile kararlaştırdık 😂

• ⭐⭐

Ev araba. Satıp kredi çekip coin işine girilmez bence ihtiyacınız olmayan ufak bir parayi atıp unutmak gerekiyor öteki türlü çok insanın canı yanıyor

• Ben şuan üniversite eğitimine devam ediyorum. Başvururken eğitim kısmında high school degree demiştim sıkıntı olur mu ? Olur da seçilirsem mülakata transkript ve öğrenci belgesi götürmeyi düşünüyorum liseden aldığım diplomanın aslı kayıp çünkü. @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SweetDreams aşağıdaki linkten kontrol eder misin

• @ayvalik10 bunu biliyorum da kabul etmiyorlar genelde okuldan alınan imzalı mezuniyet belgesi kabul oluyor. O da üniversitede duruyor zaten talep edip alabiliyorum. Benim daha çok başvuruda some university courses yerine high school degree işaretlemem içime kurt düşürdü bazıları sorun olmaz demişti ben de öyle yaptım some uni courses aklıma gelmedi heyecanla başvuru yaparken @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SweetDreams e devletten alınan tüm evrakları kabul ediyorlar hangi mülakatta kabul etmemişler bu arada son mezuniyet yazmanla okuduğun üni yazmak aynı bu kadar takılma okul olaylarına bunları önemsermiyorlar

• @hadi-BE neymiş senin uçak modeli ✈🤣

• Forumda olurmu bilmiyorum ama itiraf sayfası olsa güzel olur açıkcası 🤣

• ⭐⭐⭐

• Valla itiraf etmek gerekirse bekar olup bu islerle ugrasmayi isterdim

• ⭐⭐

Uçak muçak hikaye. Bana vize versinler gerekirse yüzerek Kıbrıs'a giden Taner tolga tarlacı gibi atlas okyanusunu yüzerek geçer Florida sahiline çıkarım. Gemi tekne uçak eşek fark etmez yeter ki beni Edirne sınır kapısının dışına çıkarsın.

• @hadi-BE Banada yer ayırdın mı üst’den 😹

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.7k

| | | |