Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

times-square-new-york-redesign-pedestrian-area-snohetta-midtown-manhattan-opening_dezeen_sq.jpg

Bu da burda dursun... Bir gün "times square" de kocaman bir pankart açarak "İyi ki varsın Yeşilkartforum" diye fotoğraf çektirmek bu seneki totemim olsun. Valla billa yapıcam 🙂

times-square-new-york-redesign-pedestrian-area-snohetta-midtown-manhattan-opening_dezeen_sq.jpg

Bu da burda dursun... Bir gün "times square" de kocaman bir pankart açarak "İyi ki varsın Yeşilkartforum" diye fotoğraf çektirmek bu seneki totemim olsun. Valla billa yapıcam 🙂

Hadi hayırlı olsun bol şanslar🤗

• Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba

• ⭐⭐⭐

@bidünya artık gidelim hele demi ama yoldaş. Hepimize hayırlısı olsun 🙏

• @RedRaMa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar,
    aklimda bazi sorular var fakat forum da denk gelmedim bilgi sahibi arkadaşlarimin yardimci olmasini rica ederim.

evliyim 1 kizim var başvuruda bilgileri eksiksiz girdim çekilişte hak kazandim planim ilk etapda ben gidip duzenimi kurduktan sonra ailemi yanima alacağim ds260 formunda ailemin pasaport bilgileri gereklimi?
    sağlik raporu almam gerekecekmi ailem için?
    konsolosluk vize göruşmesinde aileminde gelmesi gereklimi?
    bilgisi olan arkadaşlarimin yardimlarini rica ediyorum.
    teşekkur ederim.

• yazim hatalari için kusura bakmayin klavyemde sorun mevcut-

Güzel kardeşim başvurun hayırlı olsun.
    Amacım eleştirmek değil, merakımdan soruyorum. Forumda hiç gezindinizmi? Bu konunun önceki sayfalarını okudunuz mu?

• Son başvuru bugün mü acaba

• Yine ben bu çekilişle bir başvuru günü ilgilenirim bir de açıklanacağı gün ilgilenirim dedik yine burdayız 🙂 totemler gelmeye başlamış hayaller paylaşılıyor ve olasılık tahminleri yapılıyor gc forumun güzel zamanları başlıyor yine 😉

• ⭐⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Dün gece rüyamda greencard sonuçlandığını görüyorum, bana çıkıyor ve uçakta gittiğimi görüyorum. Uçağın kenyaya gittiğini öğreniyorum havadayken panikliyorum ve uçağı kaçırmaya çalışıyorum 😂 polisler beni almıyorlardı kenyaya 😂😂

😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@bidünya artık gidelim hele demi ama yoldaş. Hepimize hayırlısı olsun 🙏

Gidelim hemşire gidelim pankartı birlikte açalım😄

• Merhaba biraz önce başvuru sırasında, adımı dogan yazmama rağmen kontrol sayfasında doğan olarak geçiyordu problem olur mu ?

• ⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

başvurular yapıldı. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

bu arada bu sene kaç kişinin başvurduğunu merak edenlere aşağıya bıraktığım linki kaç kişi izlemiş diye bi bakmasını tavsiye ederim.

Ooo parayla danışmanlığa da başlamışlar.

• ⭐⭐⭐

@den1905, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar, isim ve soyisimde türkçe harfleri kullanıyor muyuz ?

Örneğin soyadımda büyük türkçe karekter kullanınca hata veriyor fakat isimde yazınca hata vermiyor.

isimde ya da soyisimde türkçe karakter kullanacak mıyız ?

Sorun hala geçerli mi bilemedim ama "hayır"
    Turkce karakter kullanilmiyor.

• ⭐⭐⭐

@RedRaMa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar,
    aklimda bazi sorular var fakat forum da denk gelmedim bilgi sahibi arkadaşlarimin yardimci olmasini rica ederim.

evliyim 1 kizim var başvuruda bilgileri eksiksiz girdim çekilişte hak kazandim planim ilk etapda ben gidip duzenimi kurduktan sonra ailemi yanima alacağim ds260 formunda ailemin pasaport bilgileri gereklimi?
    sağlik raporu almam gerekecekmi ailem için?
    konsolosluk vize göruşmesinde aileminde gelmesi gereklimi?
    bilgisi olan arkadaşlarimin yardimlarini rica ediyorum.
    teşekkur ederim.

• yazim hatalari için kusura bakmayin klavyemde sorun mevcut-

1- Evet
    2- Evet
    3- Evet

• Ilk kez basvuru yaptik bu sene, yerimizi aldik.
    Herkes icin hayirlisi olsun.

Oncesinde forumu gezmistim cok degerli bilgiler var. Ihtiyacimiz olan tum bilgilere ulasmak, aradigimizi bulmak zaman alacak.
    Ayni meslege sahip gitmis olan birileri de var. Ilerleyen donemde kendilerinin engin tectubelerine de basvurmak adina faydali bir platform.

• ⭐⭐⭐

@suleymank, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Son başvuru bugün mü acaba

9 Kasım

• ⭐⭐⭐

@suleymank, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Son başvuru bugün mü acaba

Hayır 9 Kasım. Ama son gün riskli

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

başvurular yapıldı. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

bu arada bu sene kaç kişinin başvurduğunu merak edenlere aşağıya bıraktığım linki kaç kişi izlemiş diye bi bakmasını tavsiye ederim.

Ooo parayla danışmanlığa da başlamışlar.

@hadi-BE 😁 hayat şartları galiba 🙈

• ⭐⭐⭐

@efe-kansaslıoğlu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Yine ben bu çekilişle bir başvuru günü ilgilenirim bir de açıklanacağı gün ilgilenirim dedik yine burdayız 🙂 totemler gelmeye başlamış hayaller paylaşılıyor ve olasılık tahminleri yapılıyor gc forumun güzel zamanları başlıyor yine 😉

@efe-kansaslıoğlu en sevdiğim zamanlar. Çıkmayınca nadasa çekiliyoruz ama sonra şu heyecan herşeye değer 😁

• Yasaklı

@Batuhan-X, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@SweetDreams ama sonuçta isminiz ornek veriyorum ali veli.. istanbul dogumlusunuz. sizle aynı ad ve dogum yeri olan zibilyon kisi var. siz 2 farklı pasaport ile basvurmus olsanız fotoğraf dısında sizi nasıl bilecekler? pasaportta ali veli istanbul yazıyor mu yazıyor. kazanınca mulakatta bilgileri dogrulama imkanınız var mı ? var. tek engel 2.pasaportu alınca birincinin iptal edilmesi nvi tarafından. oyle bir durum yoksa 2.3.4. basvuru sahsi fikirlerime göre yapılabilir eksik dusundugum bir sey yoksa.

Ya güzel kardeşim. Daha önce hiç ikinci pasaport un olmadığı belli. İkinci pasaport alırken birinci delinir. Olduki birinciyle kazandın kullanılabilir ikinciyi isteyecekler. Bu durumda ne olur acaba?

Adres bilgilerini yalan yanlış gireceksin çünkü bu kadar tesadüf olmaz.

İkisi de ne tesadüf aynı tarihte doğmuş olacak. Ne tesadüf ki aynı yerde doğmuş olacak. Vs vs

Sohbet olsun diye sorduysan sorun yok ama gerçekten soruyorsan başvurunu başkası yapmış demekki. Soruları bile görmemişsin diye düşünüyorum.

Ben olsam bunu anladığım anda değil green card vermeme vize için 10 yıl değil ömür boyu men veririm. Üstüne bir de bütün nato ve commonwealth girişlerini de ömür boyu yasaklarım.

Bildiğin NİTELİKSİZ dolandırıcılık. 😂

• Yasaklı

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG şimdi zaman daha çabuk geçer.

Benzer Başlıklar

• 682
  • 22189
  • 9899
  • 12834
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |