Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 sağolasın bilgilendirme için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kevintheair lafı bile olmaz biz aileyiz birbirimize yardımcı olacağız tabiki de

• ⭐⭐

alt metni

İleride birilerimiz buralardan birinde yaşayacak... 🙂🙂

• @Erkand Bilindik eyaletler hariç diğerleri bana yabancı geliyor.Mesela Wyomıng,Lowa,Nebraska

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orcrist
    home snacks ve niche isminin sonuna bu eyalet isimlerini google arattırırsan sana detaylı bilgi gelir

örnek home snacks wyoming / niche wyoming

https://www.niche.com/places-to-live/s/wyoming/

• Arkadaşlar merhaba. Yeşilkart forum da ilk yorumum. Ben eşim ve 6 yaşında ki oğlumuz ile beraber Amerika'ya yerleşmek için bizler de başvurumuzu yapacağız. Genel olarak planlamalarımız hazır. Umarım ihtiyacı olan, gerçekten amacı kendisine ve ailesine bir şeyler katmak isteyen ve geleceği için gitmek kişilere çıkar. En önemlisi öylesine başvurup ve sonrasında gitmeyecek olan arkadaşlar lütfen başvurmayın, insanların hayallerine keyfi olarak lütfen çomak sokmayın...
    Herkese bol şans diliyorum...

• @ayvalik10 İki site de çok iyiymiş.Merak ettiğim bir kaç eyaleti inceliyorum şuan.Çok teşekkür ederim.

• @Erkand Belki de o birileri biz oluruz... 😉

• ⭐⭐

@kotpantelon, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Erkand Belki de o birileri biz oluruz... 😉

İnsallah 🤲

• @Erkand inşallah,hepimiz çok istiyoruz

• ⭐⭐

@Cycraft 🤲 Keşke hepimiz gitsek orada mangal partisi verirdik ne güzel olurdu...

• @ayvalik10 Artık bunu da anlamadık demezler umarım. Daha nasıl açıklanabilir ki. Emeğine sağlık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hasan-HASAR anlamadım diyen çıkacak yeter ki kimsenin aklında soru işareti kalmasın hala varsa da yazsın ki onu da çözeriz

• @Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10 18 yaş altı diye, askerlik vs. arkadaş ısrarla sorunca 6 Ekim - 6 Kasım arası yapabiliyor mu merak ettim de. Sizin sorunuza karşı cevap vermeyince sormak istedim. Teşekkürler hocam

Mülakat tarihine kadar lise diplomanı almış olman gerekli yoksa vize onayı yani GC alamazsın.

• Yaş 39, 2 oğlum var, 5 ve 3 yaşında. Karı koca mühendis ve devlet memuruyuz. İngilizcem fena değil. Daha önce öylesine 2 kez başvurmuştum. Tekrar başvuracağım. % 90 çocuklarım için çıksın istiyoruz.. Olurda çıkarsa ve gc ı alırsak gideceğimiz yer NY olacak. Orada ABD vatandaşı ve daha önceden Türkiye'de tanıştığım hala görüştüğüm küçük bir bankada üst düzey yönetici tanıdık var. (Türk değil), iş ve barınma konusunda yardımcı olabileceğini söyledi. 15 ekim oğlumun doğum gününde başvurumu yapacağım. Umarım en çok isteyen ve GC ını yakmayanlara çıkar.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

..........
    55.jpg

SONUÇ:........ Her iki kontroller arasında ki tek fark budur işte. Bu arada KCC bu kadar cetvelle ölçüm yapıyor mu ASLA sana verilen kriterlere uyuyor mu uyuyor bu kadar ARTIK KAFANIZA SOKUN SİZLER KAZANAMADIYSANIZ RESİMDEN DEĞİL ŞANSINIZ YOK. Bu kadar basit siz seçilemediniz diye sağa sola sataşmayın hataları başka yerde aramayın .......

@ayvalik10 üşenmeyip emek verip güzel bir çalışma yapmışsınız.Bu çalışma bu sayfaların arasında kaybolup gidecek.Sabit bir başlık altında yoruma kapalı olarak bulunsa ilerisi içinde kaynak olarak kalacaktır.

-photools da düzenlenen yukarıdaki son örnek fotonuzda çene alt band içinde bulunmuyor, kontrolden geçti mi bu halde?

Bu yazınızda katılmadığım husus ;Şans en önemli faktör olmasına rağmen fotoyu istenilen biçimde çekilmez yada ayarlanmazsa resmi sitede elenileceği aleni açıklanmışken insanların fotoya takılmasını eleştirmemelisiniz.

Bende dahil foto düzgün olsun ve hatayı ben yapmayayım sonrasının Allaha ve şansa kaldığının elbette farkındayız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kartalveat bu kontrolden geçen resimler zaten başvuru yaparken sistem kabul ediyor. Hala düzgün olan bir resmi başka başka yerlerden de kontrol edip kafa karışıklığı oluşturuyor onu demek istemiştim.

• dv lottery sayfası üzerinden ücretsiz başvuru yapılıyor fakat aracı firmalar ile bu başvuruları yapanlar da var. Aramızda başvuruyu buralardan yapıp kazanan, destek alan birileri var mı merak ettim

• herkese iyi günler bende bekliyorum iyişallah bu sefer olacak
    DV2023 In progress...
    DV2022 Has not been selected.
    DV2021 Has not been selected.
    DV2020 Has not been selected.
    DV2019 Has not been selected.
    DV2018 Has not been selected.
    DV2017 Has not been selected.
    DV2016 Has not been selected.
    DV2015 Has not been selected.
    DV2014 EU00051397 KAZANDIM

• ⭐⭐

@TC-Ozgur-Ozbali, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

herkese iyi günler bende bekliyorum iyişallah bu sefer olacak
    DV2023 In progress...
    DV2022 Has not been selected.
    DV2021 Has not been selected.
    DV2020 Has not been selected.
    DV2019 Has not been selected.
    DV2018 Has not been selected.
    DV2017 Has not been selected.
    DV2016 Has not been selected.
    DV2015 Has not been selected.
    DV2014 EU00051397 KAZANDIM

Allah korusun. Evlerden ırak. Bakınca korktum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

139

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |