Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE Onları da silmeseydin amerikadayken hatıra olurdu 🙂

Yani bolca bipli bir video olurdu ama evet, güzel olabilirdi bak. Bu son çekilişim olacağından o şansı kaçırdım 😕

• ⭐⭐

@hadi-BE Ooo benim gibi iddialisin 😂

• arkadaşlar şuanda hli hazırda f-1 vizem var greencard başvurusu yaparsam bunu sınırdaki görevli görebilir mi

• ⭐⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE Ooo benim gibi iddialisin 😂

😂😂

• çıkarsa MIAMI ye go veya new york veya şikago

• Nedense herkes Texas gibi eyaletleri hedef olarak koymuş ama bence yaşanabilecek en iyi iki eyalet California ve Florida. Ben mühendisim California'nın iş için de daha uygun olabileceğini düşünüyorum

• @Resp3xt, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

çıkarsa MIAMI ye go veya new york veya şikago

Alemlere akıcazzzzz

• @RTW, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Nedense herkes Texas gibi eyaletleri hedef olarak koymuş ama bence yaşanabilecek en iyi iki eyalet California ve Florida. Ben mühendisim California'nın iş için de daha uygun olabileceğini düşünüyorum

Mühendis olarak iş başvurusunda bulunup gidebilirsin neden GC bekliyorsun ki.

• @İsveçCadısı Bu olayı araştırdım fakat kolay değil bu şekilde amerikaya gitmek çünkü bütün firmalar oturma iznin var mı diye soruyor yok dediğin anda pek çoğu mülakata girmeden eliyor. İmkansız değil ama o şekilde gidebilmek çok zor diye biliyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kolezyum senden ricamız 4 -5 günlük masraflarını yazbilir misin senin zamanında da söyleniyordu şu kadar para gerekiyor mülakat zamanı diye şimdi gerçekten de yaşıyorsun yeni gitmiş birisi olarak müsait zamanda yazarmısın artık bu gereksiz soru sormalar bitsin. Çünkü geçmiş yazları okumak yerine yeniden aynı soru 100 defa sorulsa da 101 defa kendisi yazıyor bu kadar tembeliz yeni hayatında hep araba aldığın aman ki rast gitsin mutluluğun katlanarak devam etsin.

• ⭐⭐

@RTW, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Nedense herkes Texas gibi eyaletleri hedef olarak koymuş ama bence yaşanabilecek en iyi iki eyalet California ve Florida. Ben mühendisim California'nın iş için de daha uygun olabileceğini düşünüyorum

Masraf. Texasta yerine göre 1200dolara 2 yatak odalı ev tutabilirken caloforniada bu paraya studio bile bulamazsınız. Ayrıca genel yaşam masrafları da yüksek. Ha düzenini kurup iyi maaşlı bir işe girersen daha iyi olabilir tabiki ama başlangıç için pek de iyi değil. @caglaror calofornia gitti ilk başta ama sonra texasa taşındı. Belki kendisi sebeplerini açıklar.

• @İsveçCadısı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Resp3xt, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

çıkarsa MIAMI ye go veya new york veya şikago

Alemlere akıcazzzzz

akacazzzzzz
    ben de Orlando düşünüyorum, arada uğrarız Miami'ye 😉

• Banka hesabımıza parayı ne zaman atsak sıkıntı olmaz acaba mesela sonuçlar açıklandıktan sonra para yüklesek bir sıkıntı olur mu

• ⭐⭐

@burakayvazz61 Başvuracağım.

• ⭐⭐

@sarpturan24 6 ay önce atsan iyi olur 6 ayın geçmişini istiyor mülakatta

• ⭐⭐

@canulusoy Bol şans...

• Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

• @ayvalik10 abd'ye ilk girişte sadece bir kişi olarak harcamamı yazıyorum. Houston TX

Airbnb günlük oda herşey dahil 25$ ayda 750$ yapar. Bu eve havaalaninda gelirken mesafeye göre 45$ tuttu.

Marketten günlük yiyecekler abartılı 15$ doları geçmez marketten 3 ögün 5-10 dolar arası rahat karnın doyar.

Mobil hat aldım t-mobile faturalı herşeyi full 50$ ilk aldığım için simkart ve telefon samsung a10 burda aktif edilmesi dahil 40$ ödedim. Fatura ile birlikte toplam 90$

Araba herşey dahil 6 aylık sigorta falan fistan.. 4.700$ daha ucuza araba bulunur sıkıntı yok. Sadece şans sorunsuz araç bulmak zor olduğu için böyle bir araç aldım.

Araba olmasa aslında harcama çok olmuyor. Abartılı fikirlere bakmayın, fakir ve zengin görüşlerine bakın. Zengin yada fakir herkes kendi standartlarına göre yorumlar. Sadece makarna yesen bir haftada 30$ yeter. Başlangıç için sürece göre kendi standartlarını oluşturur insan. Çok kasmaya gerek yok.
    Sürecin devamını yazarım..

• @Resp3xt ali hocamın bana söylediği en az 15k dolar gerekli,buna eş tapulu mal kafi.Ekstra olarak spnsor vs araya sokabilirsin bunu ödeyemem der isen

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |