Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @izm başvuru esnasındaki durum değil midir aslolan?

• @SUAT-GUNAY Merhabalar, bir üst yorumda bahsettiğim konuyu buldum. Yukarıdaki cevabı verirken, aşağıda alıntılamış olduğum konu ve cevabı referans almıştım. Detaylı incelemek isterseniz aşağıya bırakıyorum:

@crazycells, içinde söyledi: Lisenin Son Sınıfında Başvurmak Ve Lise Mezuniyeti Gerekliliği

@kaanvercetti Eger Ankara'da mulakata girecekseniz o durumda basvuru yapabilirsiniz.

Ankara'daki ABD konsoloslugunu bu konuda iyi taniyoruz. Evet, dediginiz gibi normalde basvuru yapamamaniz lazim; cunku yonergelerde o sekilde anlasiliyor ama konsolosluk sadece mulakat gununde diplomanizin olmasini yeterli buldugu icin vizeyi veriyor.

O nedenle basvuru yaparken Some high school, no diploma secenegi isaretleyebilirsiniz... Bu durumda yanlis bilgi vermemis oluyorsunuz, eger secilirseniz de diplomaniz sizde olacagi icin gocmen vizeyi alabiliyorsunuz...

Ama bu dedigim Ankara icin gecerli sadece, diger konsolosluklari tanimiyoruz o kadar... eger Ankara yani Turkiye disinda bir yerde mulakata girecekseniz o durumda vize alamayabilirsiniz, vize alip alamayacaginiza dosyanizi inceleyen konsolos karar verecek.

• @izm harika bilgi, teşekkürler... (dedim 1 rakip eleyeyim ama olmadı) şaka tabii 🙂

• @izm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@SUAT-GUNAY Merhabalar, bir üst yorumda bahsettiğim konuyu buldum. Yukarıdaki cevabı verirken, aşağıda alıntılamış olduğum konu ve cevabı referans almıştım. Detaylı incelemek isterseniz aşağıya bırakıyorum:

@crazycells, içinde söyledi: Lisenin Son Sınıfında Başvurmak Ve Lise Mezuniyeti Gerekliliği

@kaanvercetti Eger Ankara'da mulakata girecekseniz o durumda basvuru yapabilirsiniz.

Ankara'daki ABD konsoloslugunu bu konuda iyi taniyoruz. Evet, dediginiz gibi normalde basvuru yapamamaniz lazim; cunku yonergelerde o sekilde anlasiliyor ama konsolosluk sadece mulakat gununde diplomanizin olmasini yeterli buldugu icin vizeyi veriyor.

O nedenle basvuru yaparken Some high school, no diploma secenegi isaretleyebilirsiniz... Bu durumda yanlis bilgi vermemis oluyorsunuz, eger secilirseniz de diplomaniz sizde olacagi icin gocmen vizeyi alabiliyorsunuz...

Ama bu dedigim Ankara icin gecerli sadece, diger konsolosluklari tanimiyoruz o kadar... eger Ankara yani Turkiye disinda bir yerde mulakata girecekseniz o durumda vize alamayabilirsiniz, vize alip alamayacaginiza dosyanizi inceleyen konsolos karar verecek.

Çok teşekkür ederim o zaman henüz okuduğumu belirticem.

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@izm harika bilgi, teşekkürler... (dedim 1 rakip eleyeyim ama olmadı) şaka tabii 🙂

😃 Sağda solda greencard konusundan bahsetmeyin yeni rakipler çıkmasın zaten Tüm dünya rakip tabi bizde yıllarca başvuranların rakibi olduk gibi oda var.

• Forumun (muhtemelen) yaş olarak en kartı, üyesi olarak da en tazesinden selamlar. Umarım her şey gönlünüzce olur ve DV-2023'te buradaki herkes seçilir.(nasıl bir yalansa bu dilek de) 🙂
    Tüm süreci buradan yaşamak hem heyecanlı hem de bilgi alıcı olacak eminim ki...

• @İsveçCadısı Yeğenler başvuracaktı, dedim "ne işiniz var, oturun oturduğunuz yerde" 🙂

• @crazycells abi tesekurler.birde bu resim basvuru icin uygunmu?golge problem olurmu?
    https://www.hizliresim.com/nxrq5zq

• Merhabalar , green card başvurusunu Chrome üzerinden yapsak sorun çıkıyor mu ? Veya Mozilla vs kullansak fark eder mi ?

• Bu ileti silindi!

• @crazycells pasaportumun exp date 04.11.2021 green card başvurusu için yeni mi çıkartayım yoksa olur mu şu an ki pasaportumla

• Herkese merhaba! hayırlısı ile ilk başvurumu yapacağım, herkese bol şans.

• @jesus-christ başvuru gelecek ay yaparsan sıkıntı olmaz da ola ki çıktı yenisi gerek veya gelecek yıllarda da başvuracağım diyorsan çıkarttır bence. bir de her yıl min%10 zamlanıyor imkanın varsa al 10 yıllık kafan rahat olsun

• ⭐⭐⭐⭐

@CRR evet

• @Gökhan-AKGÜL-0

Bence bunların içinde Atlanta ve çevresi şuan için sana çok uygun .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Corona2023 @sir-altan ile kapışabilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hezekiel yeter ki sistem açılıp başvuru yapman yeterli hangi tarayıcı olduğu önemli değil

• @Corona2023, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Forumun (muhtemelen) yaş olarak en kartı, üyesi olarak da en tazesinden selamlar. Umarım her şey gönlünüzce olur ve DV-2023'te buradaki herkes seçilir.(nasıl bir yalansa bu dilek de) 🙂

Sırf meraktan soruyorum. Mahsuru yoksa yaşınızı öğrenebilirmiyiz?
    En azından bende kendimi ölçmüş olurum forumun yaşlılarından mıyım diye 🙂

• Yaşın bir önemi yok ne hissediyorsun o var. 🙂

• ⭐⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Corona2023, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Forumun (muhtemelen) yaş olarak en kartı, üyesi olarak da en tazesinden selamlar. Umarım her şey gönlünüzce olur ve DV-2023'te buradaki herkes seçilir.(nasıl bir yalansa bu dilek de) 🙂

Sırf meraktan soruyorum. Mahsuru yoksa yaşınızı öğrenebilirmiyiz?
    En azından bende kendimi ölçmüş olurum forumun yaşlılarından mıyım diye 🙂

Valla ben de merak etmiştim 😁 Ama ruhu genç onda hepimiz hemfikiriz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |