Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Geçmiş olsun @Rhonster .

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir teşekkürler

• ⭐⭐

@Rhonster gecmis olsun ve hayirli olsun abi

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir senin işler nasıl gidiyor.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çok şükür herşey yolunda şimdilik , tam gaz devam E2 için ama çok yolum varmış onu ögrendim geçen gün bir göçmenlik hukuku avukatı ile görüştüm de bakalım kısmet.

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çok şükür herşey yolunda şimdilik , tam gaz devam E2 için ama çok yolum varmış onu ögrendim geçen gün bir göçmenlik hukuku avukatı ile görüştüm de bakalım kısmet.

E2 vizelerini açtılarmı?

• ⭐⭐⭐

@kartalveat, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

E2 vizelerini açtılarmı?

Yok benimki daha hazırlık yıllarımı alır muhtemelen şartlarını yerine getirmek ama bi ucundan başladım en azından

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@kartalveat, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

E2 vizelerini açtılarmı?

Yok benimki daha hazırlık yıllarımı alır muhtemelen şartlarını yerine getirmek ama bi ucundan başladım en azından

Azmin için seni tebrik ederim.
    Greencard çıkmazsa alternatif olarak e2 bizde çok düşündük.
    Dediğiniz gibi şartları yerine getirmek için özellikle dolar tekrar başını alıp giderken belirli bir kapital sıkıntı yaratıyor

• @Erkand Bol şans olsun! İlk kez başvuracağım ve bu da sitede ilk yorumum olsun

• Çok düşündüm başvurmayı ama hiç girip de başvuru yapmamıştım. İlk başvurum olacak bakalım kaçıncı başvurumda çıkacak 🙂

• ⭐⭐

Pasaport randevusunu da aldım ilk adımı atıyorum hadi hayırlısı allah herkesin gönlüne göre versin.

• ⭐⭐

@serkanist, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkes kendine bir yol çizdi kimine ilk başvurada çıkıyor kimine bizim gibi yıllarca

ben kendi adıma 8 yıl verdim emeklilik hak etmem lazım

ama diyorum türkiyede asgari ücretle çalışan biri olsam yada issiz

inanın bir dk durmam git kardeşim seni bağlayan bir şey yok yanı

??

Kaç yıllık memursunuz? Eğer enaz 15 yıllık memursanız istifa edip yaşınız dolduğunda emekli maaşına ve ikramiyeye yine de hak kazanıyorsunuz. Tabi maaş ve ikramiye biraz düşüyor ama olsun. Yani 25 yıl çalışan 3500 lira emekli maaşı alıyorsa 15 yıl çalışıp ayrılan 3000 lira maaş hak ediyor. 25 yıl çalışan 120 bin ikramiye alacaksa 15 yıl çalışan 80-85 bin civarı ikramiye alıyor. Eğer olurda green card çıkarsa veya başka bir yolla orada yasal yaşama imkanı elde ederseniz aklınızda bulunsun istedim.

• 12 yıl - memurum -

20 yıl olmadan. bırakamıyorsun bildiğim

zorunlu sürem 20 yıl

8 yıl var

Gcart çıksa işi onemsemıyorum inanın onların vereceğim parayı ben vereyım

30 yıllık memur 130 bin tl para alıyor düşünün yanı.

ama dediğim gibi green kartsız yaşam usa ciddi sıkıntı en azından benım için.

ama gençler issiz çoçuklar hiç durmasınlar..

inanın @Drywall

• @Erkand hayırlı olsun kardeşim benım

• ⭐⭐

@serkanist tesekkur ederim abi 👍 bu sene bizde

• @Erkand çıkarsa ara benı 🙂 ilk bşvuruda çıkarmı çıkar.hadi işalllah.

• ⭐⭐

@serkanist ilk başvurunun şansı farklı galiba 😂

• @Erkand Bu sefer hayallerimizin gerçekleşmesi dileğimle bol şans...

• @Erkand olabilir cidden ilk seferde çıkan oluyor kısmet 🙂

• ⭐⭐

bol şansherkese

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |