Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ben ve nişanlım 2021 Şubat 4 de k1 nişanlık vizesine başvuru yaptık 6 ay oldu ve nişanlım hamile tek başına yaşadığı için ve çalıştığı için zorlanıyor çalışma konusunda ve ben bu durumda k1 nişanlık vize sürecimi nasıl hızlandıra bilirim acaba simdiden çok teşekkür ederim

• Muslu Law Firm

@Güven-Carmen-Tek, içinde söyledi: K1 nişanlık vizesi

Merhaba ben ve nişanlım 2021 Şubat 4 de k1 nişanlık vizesine başvuru yaptık 6 ay oldu ve nişanlım hamile tek başına yaşadığı için ve çalıştığı için zorlanıyor çalışma konusunda ve ben bu durumda k1 nişanlık vize sürecimi nasıl hızlandıra bilirim acaba simdiden çok teşekkür ederim

Sayın @Güven-Carmen-Tek,
    Bu durumdan dolayı kesinlikle elçilik ile direkt temasa geçip hızlandırma talebi isteyebilirsiniz. Bu konu elçiliğin takdir yetkisine bağlıdır. Ancak doktor raporu, nişanlınızın yeminli beyanatı vs. gibi belgelerle desteklerseniz bu konuda kolaylık göstereceklerini düşünüyorum. Hızlandırma talebi isterken bir tek şansınız oluyor, eğer onu reddederlerse hızlandırmayı bir daha çok zor istersiniz. O yüzden bir avukatla çalışmanızda yarar olacaktır. Kolaylıklar dilerim.
    Teşekkürler.

• Cevabınız için teşekkür ederim 🙏 nişanlım ABD vatandaşı acaba bu başvuruyu benim mi Türkiye'deki ABD büyük elçiliğine yapmam gerekiyor yoksa nişanlımın mı Amerika'dan yapması gerekiyor

• @Claudia-J-Muslu Ankara ABD büyük elçiliğiylemi iletişime gecmemliyim acaba

• Muslu Law Firm

@Güven-Carmen-Tek, içinde söyledi: K1 nişanlık vizesi

@Claudia-J-Muslu Ankara ABD büyük elçiliğiylemi iletişime gecmemliyim acaba

Sayın @Güven-Carmen-Tek ,
    Dosyanız nerede ise nişanlınızın orası ile temasa geçmesi ve hızlandırma talebinde bulunması gerekir. USCIS'ten henüz onay almadı iseniz nişanlınızın USCIS ile, aldı iseniz nişanlınızın NVC ve/veya ABD elçiliği ile temasa geçmesi ve destekleyici dokümanları da ekte göndermesi en çabuk sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Bol şanslar dilerim.
    Teşekkürler.

• @Claudia-J-Muslu bunun için size çok teşekkür ederim 🙏

Benzer Başlıklar

• 2
  • 3
  • 5
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |