Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @denizci10 ekonomik olarak çok sıkmış durumdayım. Biraz rahatlasam CC ya da dil kursu bile ayarlayacağım. sonrası Allah kerim diyerek ilerleyeceğim ama olmuyor maalesef. GC beklemek durumundayım şu görüntüde. Haaa olur da biriniz erken giderseniz, turist vizesi ile bir süreliğine gelirim yanınıza o ayrı 😃 😃 😃

• Bu ileti silindi!

• DV-2023 için Telegram grubu varmı, alırsanız sevinirim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir rezalet. Mart 2022 de tursit vize randevusu var. Açılacak mı bilmiyorum. Başka alternatif bakıyorum onlarda bana uygun değil. Sıkışıp kaldım resmen. Kanada 7 eylül de turistler için kapı açma niyetinde olduğunu söyledi. Belki onunla beraber tursit vizeleri de açılır diye düşünüyorum. Bu arada kanada ya turist vizesi alınca abd ye tursit vizesi için kolay bi yöntem var mı?

• ⭐⭐⭐⭐

@istanbuladami vallahi nakite dönmeye başladım yavaş yavaş. Ne olur ne olmaz diye. Nasıl olsa yeşil pasaportum var en kötü durumda basar giderim istediğim yere.

• @denizci10 Hayır bir de işin kötüsü adam gibi niyet koyduk pandemi patlak verdi, dolar uçtu, göç arttı, abd ve gc moda oldu... nasıl bir şanssızlık anlamadım. Olacak iş değil

• @istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@denizci10 Hayır bir de işin kötüsü adam gibi niyet koyduk pandemi patlak verdi, dolar uçtu, göç arttı, abd ve gc moda oldu... nasıl bir şanssızlık anlamadım. Olacak iş değil

bu aralar instagramda cok denk gelmeye başladım. abd ye gidip video çekmeye başlayan fenomen dolmus her yer 😃 e sürekli övdükleri içinde gitmek isteyen, denemek isteyen çok oluyor. Tek avantajımız ülkemizde herşeyin pahalı olması 😃 pasaport çıkarmak pahalı gelmese başvurular kim bilir kaç olurdu.

• @caner92, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@denizci10 Hayır bir de işin kötüsü adam gibi niyet koyduk pandemi patlak verdi, dolar uçtu, göç arttı, abd ve gc moda oldu... nasıl bir şanssızlık anlamadım. Olacak iş değil

bu aralar instagramda cok denk gelmeye başladım. abd ye gidip video çekmeye başlayan fenomen dolmus her yer 😃 e sürekli övdükleri içinde gitmek isteyen, denemek isteyen çok oluyor. Tek avantajımız ülkemizde herşeyin pahalı olması 😃 pasaport çıkarmak pahalı gelmese başvurular kim bilir kaç olurdu.

Çevremde gelecek planlarını bu ülke üzerine yapan bir tane insan kalmadı artık. Herkes artık ülke bile belirtmeden sadece gitmek istiyor ki eğer şans yüzüne gülerse bunun en kolay ve ekonomik yolu greencard. Bu ülkeden gitmek isteyenlerin sayısı arttıkça greencard daha da popülerleşiyor başvuru sayıları artıyor, greencard başvuruları arttıkça, daha popüler oldukça greencard ile ilgili bilgi veren insanların sayısı artıyor, bu insanlar arttıkça yine greencard sayıları artıyor 😃 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir iyidir senden ?

• @denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Corleone93 bizim varda ne oluyor... yine bekliyoruz yine bekliyoruz tursit vizeleri açılacak diye... değişen bişey yok anlayacağınız... kaderimiz aynı

Maalesef öyle abi haklısın

• @çapa_12k, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@istanbuladami aaa ben de denedim 22. yılda çıktı. sonra tekrar denedim bir daha hiç çıkmadı 😞

Bende arada bir bakıyorum bazen 1. bazen 2. 3. bazen ise hiç çıkmadığı oluyor 🙂

• @istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Yakında bizde istanbul havalimanında uçak kovalamaya başlayacağız herhalde 😃 son çare bu

• @JessePinkman, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@caner92, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çevremde gelecek planlarını bu ülke üzerine yapan bir tane insan kalmadı artık. Herkes artık ülke bile belirtmeden sadece gitmek istiyor ki eğer şans yüzüne gülerse bunun en kolay ve ekonomik yolu greencard. Bu ülkeden gitmek isteyenlerin sayısı arttıkça greencard daha da popülerleşiyor başvuru sayıları artıyor, greencard başvuruları arttıkça, daha popüler oldukça greencard ile ilgili bilgi veren insanların sayısı artıyor, bu insanlar arttıkça yine greencard sayıları artıyor 😃 😃

Sorma ya pasaport randevusu bulunmuyor. Millet niyeti bozdu

• Selamlar herkese,

GC cikmazsa diye yedek plan yapiyormusunuz? Onumuzdeki hafta ingilizce kursuna yazilmayi dusunuyorum.Eger GC cikmaz Ielts belli bir puan alip yurtdisindaki is ilanlari, gocmenlik falan bakmayi dusunuyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@onuru abd için yedek planım asil planım oldu E2 vizesi veya statü değişikliği,
    Kanada için öğrenci ama eşim üzerinden,
    Hollanda için Ankara anlaşması,
    İngiltere için araştırmaya devam ediyorum.

• @denizci10 kanada icin bende ogrencilik veya gocmenlik dusunuyorum fakat gocmenlik kismi biraz zor gibi. Is teklifi veya orada diploma veya tecrube yoksa yeterli puan cikmiyor bir turlu.

• Herkese merhaba

Bu forumda ilk mesajım. 🙂
    Umarım şans getirir dv2023 başlığı.

2 yıldır kayıtsız takip ediyorum forumu.
    Ben ve eşim ayrı ayrı başvuru yapacağız.

Herkese bol şans!

• @beceke Umarım hayırlısıyla siz ve eşiniz bu yıl kazanırsınız ve tamamlarsınız. Ben de uzun zaman sonra tekrar başvurucam inşaAllah bu sene kazanırım, kazanırız hep beraber. En güzellikler bizlerle olsun! Bol şanslar DV-2023çüler! 💪🏼🥳

• ⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tolgasatir rezalet. Mart 2022 de tursit vize randevusu var. Açılacak mı bilmiyorum. Başka alternatif bakıyorum onlarda bana uygun değil. Sıkışıp kaldım resmen. Kanada 7 eylül de turistler için kapı açma niyetinde olduğunu söyledi. Belki onunla beraber tursit vizeleri de açılır diye düşünüyorum. Bu arada kanada ya turist vizesi alınca abd ye tursit vizesi için kolay bi yöntem var mı?

Valla ben şu ara E2 ye yükleniyorum Amazon işleri tıkırında Amerika da şirket kurdum LLC EIN number geldi banka hesabını da açtım geri kalanları da zamanla oturtucam inşallah 🙂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tolgasatir iyidir senden ?

İyi benden de devam yardırmaya dv2023 için sahalardayız tekrardan 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |