Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, forumu takip ettiğimde mülakat mailleri alanların olduğuna dair yazılar görüyorum. Ancak Türkiye'de halen büyükelçiliğin kapalı olduğunu biliyorum. Acaba kaçırdığım birşey mi vardır sormak istedim. Evrak durumumu kontrol ettiğimde de halen evraklarımın KCC de olduğunu büyükelçiliğe transfer olmadığını görüyorum. Yapmam gereken herhangi birşey var mıdır. Şimdiden nazik dönüşleriniz için teşekkür ederim. Umarım herkes hayallerine kavuşur.
    Dosya Numarasi: 2021EU9XX
    DS-260 Gonderimi: 09/10/2020
    KCC Evrak Istegi: 15/10/2020
    KCC Evrak Onayi: 05/01/2021
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

• @Elchina ankara konsolosluğu açıldı hocam. İlk mülakat 8 temmuz.

• Teşekkürler bilgi için @Orhan-Cabarov o zaman şuan bekleme sürecine geçtik diyebiliriz sanırım ekstra yapmam gereken bir durum yok değil mi bir ödeme vs bunlar sonraki aşamalar diye biliyorum ama

• @Elchina Rica ederim hocam. O kadarını ben bilmiyorum. Sayın @gucarslan daha iyi bilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aeroexpres, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Sono Vize bülteninde mülakat verildiğine dair bir haber yok. Konsolosluğun resmi sitesinde de böyle bir açıklama yok. Tezinizin kaynağını yazarmısınız? Haberi nereden okudunuz?

ne vize bulteninde ne de konsoloslugun sitesinde boyle veriler zaten aciklanmiyor.

kendilerine mulakat tarihi verilen forum kullanicilari bu bilgileri aktariyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Elchina, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba, forumu takip ettiğimde mülakat mailleri alanların olduğuna dair yazılar görüyorum. Ancak Türkiye'de halen büyükelçiliğin kapalı olduğunu biliyorum. Acaba kaçırdığım birşey mi vardır sormak istedim. Evrak durumumu kontrol ettiğimde de halen evraklarımın KCC de olduğunu büyükelçiliğe transfer olmadığını görüyorum. Yapmam gereken herhangi birşey var mıdır. Şimdiden nazik dönüşleriniz için teşekkür ederim. Umarım herkes hayallerine kavuşur.

konsolosluklar uzun bir suredir acik, sadece kapasiteleri dusuk... Bu ileti ve altindakileri okuyabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/post/214731

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Teşekkürler bilgi için @Orhan-Cabarov o zaman şuan bekleme sürecine geçtik diyebiliriz sanırım ekstra yapmam gereken bir durum yok değil mi bir ödeme vs bunlar sonraki aşamalar diye biliyorum ama

evrak onayi aldiysaniz yakinda mulakat tarihi de alirsiniz demektir. Su ana kadar mulakat tarihi alabilmis herkes ilk 1000'de...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Teşekkürler bilgi için @Orhan-Cabarov o zaman şuan bekleme sürecine geçtik diyebiliriz sanırım ekstra yapmam gereken bir durum yok değil mi bir ödeme vs bunlar sonraki aşamalar diye biliyorum ama

merhaba, büyük ihtmalle bir sonraki mülakat dağıtımında size de mülakat verilecek.
    beklemenizi ve hazırladığımız aşağıdaki siteyi takip etmenizi rica ederim. burada mülakat alan cn'leri anlık gösteriyoruz. bunun dışında şuan yapmanız gerkn bi' şey yok. mülakat mailinizi aldığınızda gerekli adımları bu başlığın ilk iletisinde bulabilirsiniz.

ayrıca imzanızı bu iletide olduğu gibi düzenleyebilirsiniz, iletilerinizin altına yazmanıza gerek kalmaz 🙂

• Merhaba, dosya numaramız 9300 'lerde bugün evrak onayı maili geldi. Bilgilendirmek istedim. Mülakat maillerini almamız dileğiyle.

• @Lion35 merhaba gelen onay mailini buraya kopyalabilir misiniz nasıl formatta geliyor bakalım ? bir de mülakat alınca da yazar mısınız onu ne şekild e aldığınızı maille mi yoksa nasıl diye ? teşekkürler bol şans.

• @İpek-Dedemen-Erdur

Congratulations! Our records indicate that your case is ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current and appointments are available. Interviews are scheduled numerically based on region and which case numbers have already been processed.

All DV 2021 interviews must be concluded by September 30, 2021. Please refer to the visa bulletin at travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via the email address listed on your DS-260 to check dvprogram.state.gov for details.

If your case becomes current and you have not received notification to check [dvlottery.state.gov]dvprogram.state.gov, you may contact [email protected] to confirm all of your documents have been received, and that you are ready to be scheduled for an interview. This notice does not necessarily confirm that all your documents have been received or are acceptable.

This notice is not a guarantee of receiving a visa or a visa interview. KCC is a document processing facility and does not make adjudicatory decisions.

Umarım bir mülakat maili alırım ve paylaşırım, hepimize bol şans...

• @Lion35 benim anladığım 9300 ler ise current olmuş no.Ve onay da almışsınız bu yazıda "if your case becomes current and you have not received notification..." eğer mülakat almazsanız kcc ye email atin diyor ben mi yanlış anladım ? Onaylandı dokumanlarim ve current olmama rağmen mülakat almadım şeklinde..mail mi atsanız acaba 1 hafta içinde ?

• Bu gece rüyada https://ceac.state.gov adresine girip dosyamın nvc de mi yoksa konsoloslukta mı olduğunu kontrol ediyordum. Kontrol ederken nvc yazısı yerine başka bir yazı gördüm. Dosyamın konsolosluk da olduğunu ve mülakata çağırdıklarını gördüm. Rüyamda o sevinci yaşadım resmen, çok gerçekçiydi. Telefon elimde koşa koşa aileme gösteriyordum. Onlarda gitmemi istemedikleri için sevinmiyorlardı. 😅

Herhalde her gece kontrol ettiğim için rüyama girmiş. İnşallah hepimiz gerçeğini yaşarız. 🙏

• ⭐⭐⭐

@İpek-Dedemen-Erdur Mail atabilirsiniz elbette ancak şu anda CN 800'e kadar mülakat verdikleri için maile olumlu cevap vermeleri imkansız maalesef 😕

• ⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov Bugünden itibaren kontrole başla abi, haziranı güzel kapatabilirsin 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lion35, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba, dosya numaramız 9300 'lerde bugün evrak onayı maili geldi. Bilgilendirmek istedim. Mülakat maillerini almamız dileğiyle.

tebrikler, darısı mülakat mailine inşallah.

• @İpek-Dedemen-Erdur, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Lion35 benim anladığım 9300 ler ise current olmuş no.Ve onay da almışsınız bu yazıda "if your case becomes current and you have not received notification..." eğer mülakat almazsanız kcc ye email atin diyor ben mi yanlış anladım ? Onaylandı dokumanlarim ve current olmama rağmen mülakat almadım şeklinde..mail mi atsanız acaba 1 hafta içinde ?

Bu mail normal yıllardan bize kalan standart onay maili. Şimdiki koşullarda çok ciddiye almamak lazım.

• @Orhan-Cabarov En kısa sürede gerçekleşir inşallah.
    Ben de geçen hafta rüyamda 23 Ekim mi 23 Kasım mı hatırlamıyorum randevu aldığıma dair mail almıştım 🙂

• @Sono evet yaşadım cevap vermiyorlar ne yazık ki..Çok ilginç.

• Bu arada yanlış anlaşılma olmasın yukarıdaki iletimde onayın kendisini değil de mailin içeriğini kast etmiştim. Onay almak tabi ki de önemli. @Lion35 Hayırlı uğurlu olsun 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |