Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan bey, teşekkürler.

• Tiflis konsolosluğunda toplam mülakat sayısının 6 Haziran'da 74-ten 77-ye yükseldiğini söylediler bir whatsapp grubunda.Bir tablo da koymuşlar, buraya nasıl taşıyacağımı bulamadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ruslan-Aliyev bahsettiğiniz tablo budur;

• dv2021ler için mülakat randevuları verilmeye başlandı diye bir haber duydum, randevu alan var mı acaba aramızda?

• ⭐⭐⭐

@Sena-Gökdemir, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

dv2021ler için mülakat randevuları verilmeye başlandı diye bir haber duydum, randevu alan var mı acaba aramızda?

CN 500'e kadar 6-7 kişi mülakat aldı temmuzun ilk 10 gününe 🙂

• ⭐⭐

@gucarslan bu mülakat mailleri günlük mü haftalık mı aylık mı gelecek

• Yasaklı

@Sono Merhaba hocam. Öğrenci vizelerindeki gibi randevuları öne çekme ihtimalleri var mı ? Veya daha da fazla kişiye randevu verebilirler mi tarih yaklaştıkça ?

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Aylık planlama yapılıyor.

• ⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Sono Merhaba hocam. Öğrenci vizelerindeki gibi randevuları öne çekme ihtimalleri var mı ? Veya daha da fazla kişiye randevu verebilirler mi tarih yaklaştıkça ?

Normal ilerleyişinde eylül sonuna kadar hep vites arttırmışlar.

• ⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben sabırsızlıkla telegram grubuna da yazmıştım sağ olsun @Muhtaradana cevap yazmış

• Yasaklı

@Sono Teşekkür ederim. Herkes için tekrar hayırlı olsun. Kuş gibi hafifledim o neydi öyle kaç aydır dert çekiyordum. 🙂

• ⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov Sonuna kadar savaşan, emek harcayan herkes bu zorlu sürecin üstesinden gelecek inşallah.

• Yasaklı

@Sono Tam 1913 tane tweet atmışım bu iş için. Öncesinde twitter kullanmıyordum, şimdi uzmanı oldum. 😃

• ⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov İnanir misin bu süreç hepimizi cok geliştirdi. Sabır etmekten tut, hukuki dokümanları okumaya, mevzuatı anlamaya kadar 🙂

• Sabah baktım grupta 1000 küsür mesaj var. 1.5 gündür bakamamıştım. Her gün günlük mesajları okurum hiç bu kadar birikmemişti. Dedim ki herhalde o gün bugün 🙂 sonra baştan başladım okumaya. Sondan da başlamadım heyecanlı olsun diye 🙂 yavaş yavaş okurken baktım ki mülakat mailleri gelmiş. Çok mutlu oldum. Sevinç çığlıkları atacaktım iş yerinde 🙂 Herkese hayırlı olsun. Eksiksiz gideriz inşallah. Mülakat maili alan arkadaşları da tebrik ederim. Darısı herkesin başına inşallah 🙂

• Selamlar,

Sıra numaram 19000'lerde. Randevuların verilmeye başlamasına sevinmeli miyim onu kestirmeye çalışıyorum 🙂 Bu 19000 kişi içerisinde kaç kişinin Türkiye'den olduğuna dair bir tahmini bulgu olabilir mi? Sitede bir yerde geçen senenin talihlilerinin excel dosyasına rastlamıştım tekrar bulamadım. Yani biraz hızlandılar diyelim ayda 100 kişiye mülakat verseler ve 20K içerisinde 300 tane Türkiye'den talihli varsa sıramız gelebilir diye bir umuda kapılacağım 🙂 Biliyorum çok değişken ve belirsiz bir soru ama takip eden diğer insanlar için plan yapmalarına yardımcı olur diye düşünüyorum.

Herkese şimdiden teşekkür ederim ve sıra numarası düşük olanlara şimdiden hayırlı olsun diyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kemaluysal merhaba, ilgili listeyi aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3423/dv2021-mulakat-deneyimleri/2

*lütfen verilerin değiştirilmediğine ve bozulmadığına emin olun ve dikkat edin.

• Selamlar Herkese, Öncelikle umarım herkes hayırlısıyla görüşmelerini başarıyla tamamlar 🙂
    Forumu bir süredir takip ediyordum artık üye olmak istedim, biliyorum DV2021 sürecimi ben de imzama taşıyacağım 🙂
    Hızlıca Telegram grubuna ekleyebilir misiniz diye rica etmek istedim. Çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pincer özel mesajla bilgi verdim size.

• @Sono Vize bülteninde mülakat verildiğine dair bir haber yok. Konsolosluğun resmi sitesinde de böyle bir açıklama yok. Tezinizin kaynağını yazarmısınız? Haberi nereden okudunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |