Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Arkadaş bi para konusu dedim sayfalardıe tartışılıyor, 10 sayfa psikoanaliz testi koysalar milletimiz okumaya üşenir gene yapmaz sallayanda dengesiz çıkıp elenir dedim bir kişi yorum bile yapmamış , bu hem herkesin bedavaya yapabileceği heöde emek gerektiren bişey buni niye bu kadar tartışılmadı

para vermeye okadar çok alışmışız ki alternatife kapalıyız 🙂

• Yasaklı

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz

Yeni zelanda da residence alıp 1 yıl kalınca otomatik permanent residence a dönüyor ve ülkeden çıkıp gitsen bile (durmak zorunda değilsin) ömürlük hak. Permanent residence elinde. Alamıyorlar. Diğer ülkelerden farklı olarak böyle bir güzelliği var. Bir araştıraana Yeni zelanda için süreci biraz ben resmiyet işlerini öğrendimde nasıl giderizi felan araştırmadım. Avustralya dan daha iyi duruyor. Sonra gel bize de anlat 🤣🤣🤣

Orada iş yok onlar iş için Avustralya ya gidiyor 😞

Avustralya da artık kolay kolay almıyor. Millet 65-70 puanla Pr alıyordu artık 85-90 puan altına davet gelmiyormuş. En kötü Türkiye'de kalmayız umarım. 🙂

Puanımı bir çek edeyim bende bakayım. Canada 626 puan yapıyorum. Garanti PR 🤣 sarece dile 3-4 ay yüklenmem lazım.

@ahsenaydgdu Alex in neden kesin konuştuğunu öğrendim. Adam sponsor ayarlıyor ve sponsor 200 puan, puanlama sisteminde.

• @Ping-PONG Yeni Zelandada Türkiye'deki üniversiteleri tanıyorlar mı? Veya ABETi? Bilginiz var mı? Ayrıca sitesinde gördüğüm kadarıyla sürekli oturum 2 yıldan sonra galiba.

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz

Yeni zelanda da residence alıp 1 yıl kalınca otomatik permanent residence a dönüyor ve ülkeden çıkıp gitsen bile (durmak zorunda değilsin) ömürlük hak. Permanent residence elinde. Alamıyorlar. Diğer ülkelerden farklı olarak böyle bir güzelliği var. Bir araştıraana Yeni zelanda için süreci biraz ben resmiyet işlerini öğrendimde nasıl giderizi felan araştırmadım. Avustralya dan daha iyi duruyor. Sonra gel bize de anlat 🤣🤣🤣

Avustralya da artık kolay kolay almıyor. Millet 65-70 puanla Pr alıyordu artık 85-90 puan altına davet gelmiyormuş. En kötü Türkiye'de kalmayız umarım. 🙂

Puanımı bir çek edeyim bende bakayım. Canada 626 puan yapıyorum. Garanti PR 🤣 sarece dile 3-4 ay yüklenmem lazım.

@ahsenaydgdu Alex in neden kesin konuştuğunu öğrendim. Adam sponsor ayarlıyor ve sponsor 200 puan, puanlama sisteminde.

Et bakalım. Sen git sonra bakarsın biz de geliriz. 🙂
    https://immi.homeaffairs.gov.au/help-support/departmental-forms/online-forms/points-calculator

• Yasaklı

@denemelik, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ping-PONG Yeni Zelandada Türkiye'deki üniversiteleri tanıyorlar mı? Veya ABETi? Bilginiz var mı? Ayrıca sitesinde gördüğüm kadarıyla sürekli oturum 2 yıldan sonra galiba.

Denklik var eşitlik süreç istiyor.
    Doğrudur 2 olabilir ama PR ömürlük hak. ABD Kanda İngiltere vesaire gibi ülkemde şu kadar durmadın ver bakayım geri demiyor. 30 yalında ülkeden ayrılıp 50 yaşında geri dönebiliyorsun.

• Yasaklı

@nevzatyildizz

Et bakalım. Sen git sonra bakarsın biz de geliriz. 🙂
    https://immi.homeaffairs.gov.au/help-support/departmental-forms/online-forms/points-calculator

Ben şu an gidemiyorum. 1.5 sene buralardayım mecbur 😭

• @Ping-PONG Ben de baya buralardayım. En kısa sürede gidip geri dönmektense elim güçlü şekilde gidip orada kalma ihtimalimi artırmak istiyorum 🙂 Muhtemelen bir 4-5 sene buralardayım zalım greencard çıkmazsa 🙂

• Yasaklı

@Ping-PONG Ben de baya buralardayım. En kısa sürede gidip geri dönmektense elim güçlü şekilde gidip orada kalma ihtimalimi artırmak istiyorum 🙂 Muhtemelen bir 4-5 sene buralardayım zalım greencard çıkmazsa 🙂

75 çıktı.
    Eğer ingilizcemi superrior a çekersem 85 olur.
    İngilizce kasarsam davet alabilirim heralde.

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz peki sence ne gibi bi şart gelebilir, yaş gelemez saçma olur dil olmaz diyosun eğitimli eğitimsiz farkı olmasın peki ama parayla çeşitliliğe neden engel olsun ki, isteyen ve istemeyen anca böyle ayrılabilir.

300 dolar olmasın 20-30 dolar bile insanları caydırmaya yeter, çok istemeyen birisi aaamaan ne vercem şimdi ona para dicek.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir onunda cevapları elden ele yayılır tak tak işaretleyip geçerler 😂

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG hoooaaayda anlat bakayım neymiş o, özel dersi henüz ödemedim bayramdan sonra başlayalım dedi hoca. Olmazsa hiç ona harcamam yapmam. Anlat bakayımmm

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz peki sence ne gibi bi şart gelebilir, yaş gelemez saçma olur dil olmaz diyosun eğitimli eğitimsiz farkı olmasın peki ama parayla çeşitliliğe neden engel olsun ki, isteyen ve istemeyen anca böyle ayrılabilir.

300 dolar olmasın 20-30 dolar bile insanları caydırmaya yeter, çok istemeyen birisi aaamaan ne vercem şimdi ona para dicek.

30 doların abd getirisi yıllık ortalama 530.000.000 milyon dolar 🙂

1. Basvurumuz.. eşim ve ben çifte sans olarak basvuruyoruz.. 4. Basvuru icin şimdiden aranizda yerimi alayim
  • ⭐⭐⭐

@tolgasatir onunda cevapları elden ele yayılır tak tak işaretleyip geçerler 😂

10 sayfa testğ öyle yapmak daha büyük uğraş yapabilen varsa yapsın 😂

• Yasaklı

@Ping-PONG hoooaaayda anlat bakayım neymiş o, özel dersi henüz ödemedim bayramdan sonra başlayalım dedi hoca. Olmazsa hiç ona harcamam yapmam. Anlat bakayımmm

Sana Alex ile bir konuş dedim neden yazmadın adama 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 aşağı yukarı 1000 1200 dolar arası abi git gel ankara da konakla unganlar vize masrafları filan unuttuğum birşey olursa eklerim.

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG bayramm üstü ne bileyim ya siteye bile zor giriyorum 😂

Edit* entry expresste kabul için toplam puann kaçç??

• @ahsenaydgdu 470 leri kabul etmişti en son hala alımlar devam ediyor mu bilmiyorum bu pandemi döneminde uzun süredir takip etmiyorum 6-7 ay öncesinin puanları böyleydi

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz

626 mı nasıl çıkıyor o puan şoktayım 🙄 bizim 1.5 sene önce eşimle 492 çıkmıştı (ielts e girmeye üşendik 🙂 sonra babamız rahatsızlandı kaldı öyle) bu arada eski ielts leri girmiştik overall eşim 9 ben 7.5)

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@denizci10 aşağı yukarı 1000 1200 dolar arası abi git gel ankara da konakla unganlar vize masrafları filan unuttuğum birşey olursa eklerim.

8500 tl ediyor. Kişi başı. 2 kişi dersen 17000 tl. Bunu bilmeden başvuran ve kazanan en az 5 bin kişi vardır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |